Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 4

Gynybos departamentas užfiksavo, kaip "ištrina" Trumpo pareigūnų telefonus, kurie įrodo, kad sausio 6 d. buvo vidinis darbas

Gynybos departamentas buvo pagautas trinant aukštų Trumpo pareigūnų telefonus, kurie galėjo įrodyti, kad sausio 6 d. buvo "vidinis darbas".

Gynybos departamentas prisipažino, kad buvusiems Pentagono pareigūnams priklausantys telefonai buvo ištrinti pagal Informacijos laisvės akto (FOIA) ieškinį, kurį pateikė pelno nesiekianti priežiūros organizacija "American Oversight".

Prezidentas D. Trumpas ne kartą yra pareiškęs, kad sausio 6 d. riaušės greičiausiai buvo giluminės valstybės sąmokslas, kuriame dalyvavo FTB ir kitos korumpuotos tarnybos. Ištrintos tekstinės žinutės galėjo padėti įrodyti jo teiginius.

Apie tai praneša Theepochtimes.com: "American Oversight" siekė gauti informaciją apie šių pareigūnų bendravimą su D. Trumpu, buvusiu viceprezidentu M. Pence'u (Pence), D. Trumpo Baltųjų rūmų personalo vadovu Marku Meadowsu (Mark Meadows) ar kitais asmenimis, bendravusiais jų vardu sausio 6 d.

Stebėtojų grupė FOIA prašymus, susijusius su įrašais, pateikė 2021 m. sausio 12 d., praėjus šešioms dienoms po įsilaužimo į Kapitolijaus pastatą.

Konkrečiai FOIA prašymuose buvo prašoma pateikti buvusio laikinai einančio gynybos sekretoriaus pareigas Chriso Millerio (Chris Miller), buvusio personalo vadovo Kašo Matelio (Kash Patel) ir buvusio kariuomenės sekretoriaus Ryano McCarthy, Gynybos departamento generalinio patarėjo Paulo Ney ir kariuomenės generalinio patarėjo Jameso E. McPhersono (James E. McPherson) pranešimus.

Tačiau maždaug po metų nuo prašymo pateikimo teismui kariuomenė pareiškė, kad "kai darbuotojas išeina iš Gynybos departamento ar kariuomenės, jis atiduoda vyriausybės išduotą telefoną, ir telefonas ištrinamas", ir kad "tų saugotojų, kurie nebedirba agentūroje, tekstiniai pranešimai nebuvo išsaugoti, todėl jų nebuvo galima ieškoti".

Tačiau teismo pranešime pažymima, kad "gali būti, jog tam tikros tekstinės žinutės galėjo būti išsaugotos kitose įrašų sistemose, pavyzdžiui, elektroniniame pašte".

Slaptoji tarnyba Swipe

Gynybos departamento prisipažinimas pateiktuose dokumentuose sukuria papildomų skaidrumo klausimų, susijusių su 2021 m. sausio 6 d. atrankos komiteto atliktu tyrimu dėl tos dienos įvykių ir kaip reagavo vyriausybė.

Jis taip pat pasirodė netrukus po to, kai paaiškėjo, kad buvo ištrintos ir pažeidimo dieną išsiųstos JAV slaptosios tarnybos tekstinės žinutės.

Keletas slaptosios tarnybos narių tekstinių žinučių, rašytų sausio 5 d. ir sausio 6 d., "buvo ištrintos vykdant prietaisų keitimo programą", liepos mėn. laiške įstatymų leidėjams sakė Krašto saugumo departamento generalinis inspektorius Josephas Cuffari (Joseph Cuffari).

Praėjusią savaitę Senato Teismų komiteto pirmininkas Dikas Durbinas (D-Ill.) raštu kreipėsi į generalinį prokurorą Meriką Garlandą (Merrick Garland) ir paprašė jo imtis tyrimo dėl dingusių VSD ir slaptosios tarnybos žinučių kontrolės.

"Tiesiog stulbina, kad agentūra nesuprato, kaip svarbu išsaugoti savo įrašus - ypač [kalbant apie] aukščiausius pareigūnus, kurie galėjo užfiksuoti: ką jie darė, kai darė, kodėl darė, tą dieną", - CNN sakė "American Oversight" vykdomoji direktorė Heter Sojer (Heather Sawyer).

JAV kariuomenės viešųjų ryšių su žiniasklaida vadovė pulkininkė Cathy Wilkinson pareiškime naujienų agentūrai teigė: "Mūsų politika yra nekomentuoti vykstančių teismo procesų."

Pareiškime laikraščiui "The Epoch Times" Gynybos departamentas taip pat atsisakė komentuoti "vykstančius teisminius ginčus".

Dabar "American Oversight" ragina atlikti tyrimą dėl to, kad Gynybos departamentas neišsaugojo sausio 6 d. SMS žinučių ir kitų pranešimų.

Reikalingas tarpžinybinis tyrimas

Antradienį generaliniam prokurorui Garlandui išsiųstame laiške (pdf) J. Sawyeris teigė, kad tariamas kelių agentūrų bendravimo įrašų ištrynimas "sustiprina poreikį atlikti tarpžinybinį tyrimą dėl galimo federalinių dokumentų sunaikinimo", pridurdamas, kad pranešimai "galėjo atskleisti aukščiausių D. Trumpo administracijos pareigūnų veiksmus nepavykusio sukilimo dieną".

Laiške taip pat teigiama, kad Patelis, Ney ir Milleris pasitraukė iš savo pareigų "po to, kai "American Oversight" pateikė FOIA prašymus, kuriuose buvo konkrečiai ieškoma tekstinių žinučių ir prašoma, kad agentūros imtųsi priemonių užkirsti kelią potencialiai svarbių įrašų ištrynimui".

"Amerikos priežiūra" atitinkamai ragina jus ištirti Gynybos departamento veiksmus, kuriais leista sunaikinti įrašus, galimai susijusius su šiuo svarbiu nacionalinio dėmesio ir istorinės reikšmės klausimu", - sakoma laiške.

Be to, "American Oversight" taip pat paprašė pateikti kariuomenės štabo viršininko generolo Jameso McConville'io (James McConville) ir kariuomenės štabo direktoriaus generolo leitenanto Walterio E. Piatto (Walter E. Piatt) pranešimus.

Kariuomenė priežiūros grupei pranešė, kad pradėjo McConville'io ir Piatto turimų įrašų paiešką ir mano, kad ji bus baigta iki rugsėjo pabaigos.

Laikraštis "The Epoch Times" kreipėsi į Gynybos departamentą ir Teisingumo departamentą dėl komentarų.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau