Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 20

Demokratai balsuoja už tai, kad Trumpui būtų pateikti baudžiamieji kaltinimai: "Jis gali niekada nebebūti prezidentu"

Gruodžio 19 d. demokratai balsavo už tai, kad buvusiam prezidentui Donaldui Trumpui (Donald Trump) būtų pateikti baudžiamieji kaltinimai, taip siekiant neleisti jam kandidatuoti 2024 m. perrinkimo rinkimuose.

Atskirojo komiteto 2021 m. sausio 6 d. įsilaužimui į JAV Kapitolijų tirti nariai balsavo už keturis kreipimusis per pirmadienį Vašingtone vykusį posėdį. Jie vienbalsiai balsavo už tai, kad sukilimas, trukdymas oficialiai procedūrai, melagingas pareiškimas federalinei vyriausybei ir sąmokslas siekiant apgauti federalinę vyriausybę būtų perduoti J. Bideno korumpuotam DOJ.

Apie tai praneša Theepochtimes.com: "Atsakomybę ... galima rasti tik baudžiamojo teisingumo sistemoje. Esame visiškai įsitikinę, kad šio komiteto darbas padės parengti teisingumo gaires, o agentūros ir institucijos, atsakingos už teisingumo užtikrinimą pagal įstatymus, pasinaudos mūsų pateikta informacija, kad padėtų savo darbe", - sakė komiteto pirmininkas respublikonas Bennie Thompsonas (Bennie Thompson D-Miss.).

Teisingumo departamentas ir D. Trumpo advokatas iš karto neatsakė į prašymus pakomentuoti.

Ekspertų grupė taip pat nukreipė į departamentą kitus nenurodytus asmenis.

"Mūsų baudžiamosios bylos buvo perduotos atsižvelgiant į nusikaltimo sunkumą, veikėjų svarbą ir turimus įrodymus", - po posėdžio žurnalistams sakė komisijos narys respublikonas Džeimis Raskinas (Jamie Raskin D-Md.). "Neabejotinai buvo ir kitų susijusių asmenų, tačiau mums sutrukdė daugybė žmonių, kurie atsisakė atvykti ir duoti parodymus, atsisakė pateikti turimą informaciją arba pasinaudojo penktąja pataisa. Todėl nusprendėme paskelbti pavardes tų žmonių, kurie, mūsų įsitikinimu, turėjo daug įrodymų, kad jie dalyvavo nusikaltimuose."

JAV įstatymai draudžia sukilimą: kodekse teigiama, kad "kas kursto, rengia, padeda ar įsitraukia į bet kokį sukilimą ar maištą prieš Jungtinių Valstijų valdžią ar jų įstatymus arba teikia jiems pagalbą ar paguodą, baudžiamas bauda pagal šią antraštinę dalį arba laisvės atėmimu ne daugiau kaip dešimčiai metų, arba ir vienu, ir kitu atveju, ir negali eiti jokių pareigų Jungtinėse Valstijose".

Vienas įstatymas draudžia trukdyti oficialiam procesui, iš dalies pradėdamas nuo to, kad asmuo negali "korumpuotai, grasinimais ar jėga, grasinančiais laiškais ar pranešimais daryti įtaką, trukdyti ar kliudyti arba stengtis daryti įtaką, trukdyti ar kliudyti Kongresui tinkamai ir teisingai vykdyti įstatymus".

Trečiasis įstatymas draudžia žmonėms rengti sąmokslą siekiant apgauti Jungtines Valstijas. Šį kodeksą vienas Aukščiausiojo Teismo teisėjas apibrėžė taip: "visų pirma tai reiškia apgauti Vyriausybę, išvilioti iš jos turtą ar pinigus, tačiau tai taip pat reiškia trukdyti ar kliudyti vykdyti vieną iš teisėtų Vyriausybės funkcijų apgaule, gudrumu ar klasta arba bent jau nesąžiningomis priemonėmis".

Kitas įstatymas draudžia pateikti melagingą pareiškimą federalinei vyriausybei.

Jei Teisingumo departamentas laikysis rekomenduojamų kaltinimų, D. Trumpui gali grėsti iki 25 metų kalėjimo ir baudos.

Harvardo teisės mokyklos profesorius emeritas Alanas Dershowitzas (Alan Dershowitz) laidoje "Newsmax" sakė, kad pagal valdžių atskyrimo principą Kongresas neturi teisės rekomenduoti baudžiamojo persekiojimo.

JAV Atstovų Rūmai apkaltino D. Trumpą sukilimo kurstymu dėl 2021 m. sausio 6 d. įvykdyto įsiveržimo į JAV Kapitolijų, tačiau Senatas išteisino D. Trumpą apkaltos procese.

Specialusis patarėjas Jackas Smithas (Jack Smith), neseniai paskirtas generalinio prokuroro Merricko Garlando (Merrick Garland,), vadovauja dviem tyrimams, kurie yra arba gali būti susiję su D. Trumpu. Tai apima tyrimą, ar D. Trumpas nepažeidė įstatymų, laikydamas tam tikrus dokumentus savo kurorte Mar-a-Lago, ir tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų, susijusių su trukdymu perduoti valdžią po 2020 m. prezidento rinkimų arba 2021 m. sausio 6 d. vyksiančių rinkimų balsų patvirtinimo.

JAV. B. Obamos paskirtas apygardos teisėjas Amitas Mehta (Amit Mehta) vasario mėn. civilinėje byloje, kurioje dalyvavo D. Trumpas, nusprendė, kad "bent jau galima daryti išvadą, jog ragindamas mitinguotojus žygiuoti prie Kapitolijaus prezidentas tai darė siekdamas sutrikdyti įstatymų leidėjų pastangas patvirtinti Rinkikų kolegijos balsus, " ir kad taip pat tikėtina, jog D. Trumpas žinojo, kad jo vaidmuo "buvo skatinti naudoti jėgą, bauginti ar grasinti, kad būtų sutrukdyta atlikti sertifikavimo procedūrą, o tokios organizuotos grupės kaip "Proud Boys" ir "Oath Keepers" atliktų reikiamus veiksmus. "

2021 m. sausio 6 d. Trampas, sakydamas kalbą "Ellipse", ragino šalininkus "kovoti kaip velnias" ir eiti į Kapitolijų, tačiau taip pat ragino žmones "taikiai ir patriotiškai pareikšti savo nuomonę".

Niekam nebuvo pateikti kaltinimai dėl sukilimo, susijusio su pažeidimu. Dalis kaltinamųjų buvo nuteisti arba jiems gresia kaltinimai maišto sąmokslu.

Sausio 6 d. Atstovų Rūmų komisijoje dominuoja demokratai; komisijoje yra tik du respublikonai, ir abu juos paskyrė Atstovų Rūmų pirmininkė Nensė Pelosi (Nancy Pelosi, D-Kalif.). Atstovų Rūmų respublikonų lyderis Kevinas McCarthy (Kevin McCarthy R-Kalif.) pasiūlė narių sąrašą, tačiau Pelosi atmetė du iš jų, todėl McCarthy išbraukė likusius iš svarstymo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau