Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 3

Išdavystė: generolas Markas Milley nuo Trumpo slėpė branduolinių ginklų kodus

Pasak Bobo Woodwardo knygos "Pavojus", Jungtinio kariuomenės vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milley slaptame pokalbyje telefonu pranešė Kinijai, kad iš anksto įspės, jei JAV kada nors ketintų pulti.

"Washington Post" asocijuotojo redaktoriaus Bobo Vudvardo (Bob Woodward) ir nacionalinio politikos redaktoriaus Roberto Kosto (Robert Costa) parašytoje naujoje knygoje teigiama, kad Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milis (Mark A. Milley) per porą slaptų pokalbių telefonu (spalio 20 d. ir sausio 8 d.) patikino savo kolegą iš Kinijos, PLA generolą Li Dzuočengą (Li Zuocheng), kad JAV nepuls.

2021 m. sausio 8 d., tą pačią dieną, kai Milis, kaip pranešama, slaptu pokalbiu telefonu kalbėjosi su Kinija, CNN paskelbė reportažą, kuriame teigiama, kad Pelosi iš Milio gavo patikinimą, jog yra numatytos apsaugos priemonės, jei prezidentas D. Trumpas norėtų paleisti branduolinį ginklą.

Išdavystė: generolas Markas Milley nuo Trumpo slėpė branduolinių ginklų kodus, slapta kalbėjosi su Kinijos gynybos pareigūnais, paskui pasidavė Talibanui ir apginklavo jį 80 mlrd. dolerių vertės JAV ginklais

Pasak "Fox News", 2020 m. spalį Milliui telekonferencijos būdu skambinant į Kiniją, kuri buvo derinama su tuometinio gynybos sekretoriaus Marko Esperio (Mark Esper) biuru (galiausiai Trumpas atleido Esperį), dalyvavo 15 žmonių.

Milley per atstovą spaudai išplatino pareiškimą, kuriame patvirtino Bobo Woodwardo ir Roberto Costos knygoje "Pavojus" paskelbtus pranešimus, kuriuose teigiama, kad Milley turėjo du pokalbius su savo kolega Kinijos kariuomenėje, kurie pakenkė prezidentui Trumpui.

Christopheris Milleris, nuo 2020 m. rinkimų iki inauguracijos dienos laikinai einantis D. Trumpo gynybos sekretoriaus pareigas, "Fox News" pareiškime Milley telefoninius pokalbius pavadino "precedento neturinčiu nepaklusnumo aktu".

Pirmadienį Robertas Costa pranešė, kad Milley pranešė Seimo pirmininkei Pelosi, jog sutinka, kad D. Trumpas išprotėjo, ir patikino Seimo pirmininkę, kad branduoliniai kodai yra saugūs.

Tai buvo paskutinis perversmas prieš D. Trumpą, kuriame dalyvavo Teisingumo departamentas, FTB, JAV kariuomenė, N. Pelosi ir demokratai.

Nepaprastas Amerikos istorijos momentas. Atstovų Rūmų pirmininkė klausia Jungtinių pajėgų vadų komiteto pirmininko, ar branduoliniai kodai yra saugūs, nes baiminasi, kad prezidentas yra pamišęs ir gali priimti mirtiną sprendimą, kad išliktų valdžioje.

Praėjus vos keliems mėnesiams generolas Markas Milis pasiduoda Talibanui ir apginkluoja teroristinę grupuotę 80 mlrd. dolerių vertės JAV ginklais ir atsargomis.

politika, nusikaltimai, Milley, Trumpas, nuomonės

Kodėl šis žmogus vis dar eina pareigas vyriausybėje?

Kodėl šis žmogus vis dar vadovauja JAV kariuomenei?

Kodėl šis žmogus šiandien nesėdi kalėjime?

Dar vienas įrodymas, kad Vašingtonas yra visiškai sugedęs. Ar kas nors sveiku protu galvoja, kad Kevinas McCarthy (Kevin McCarthy) imsis šio reikalo?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau