Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 23

WEF paskelbė įsakymą pasaulio lyderiams: Žmonės gali "vaikščioti pėsčiomis arba dalintis"

Šio mėnesio pradžioje Klauso Schwabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forumas įsakė viso pasaulio vyriausybėms padidinti ir taip jau aukštą dujų kainą. Dabar WEF tvirtina, kad žmonės neturi teisės turėti automobilių, o turi "vaikščioti pėsčiomis arba dalytis".

Penktadienį WEF paskelbtame dokumente globalistinis elitas teigia, kad bendras automobilių naudojimas yra "žiedinio požiūrio", būtino siekiant sumažinti pasaulinį brangiųjų metalų ir iškastinio kuro poreikį, dalis. Kasmet į WEF aukščiausiojo lygio susitikimą Davose atskrenda tūkstančiai privačių lėktuvų, tačiau, pasak Klauso Schwabo, paprasti žmonės neturėtų turėti nuosavų automobilių.

Pasaulio elitas Ženevoje (Šveicarija) savo jauniesiems pasaulio lyderiams, įsitvirtinusiems viso pasaulio vyriausybėse, nurodo, kad per daug žmonių turi asmenines transporto priemones ir kad šią padėtį reikia keisti, išstumiant žmones iš rinkos.

Remdamiesi faktu, kad "vidutinis automobilis ar furgonas Anglijoje vairuojamas tik 4 proc. laiko", WEF teigia, kad tai reiškia, jog išsivysčiusiose šalyse, įskaitant Jungtines Valstijas, žmonės neturėtų turėti teisės turėti nuosavą automobilį. Žmonės turėtų parduoti savo automobilį ir vaikščioti pėsčiomis arba dalytis, nes "dalijimosi automobiliais platformos, tokios kaip "Getaround" ir "BlueSG", jau pasinaudojo šia galimybe ir siūlo transporto priemones, už kurių naudojimąsi mokama už valandą".

SUSIJĘ SU TEMA: Klauso Schwabo WEF paskelbė įsakymą pasaulio lyderiams: "Dujų kainos nėra pakankamai aukštos".

WEF teigimu, privačios nuosavybės panaikinimas yra būtinas ir gali būti taikomas viskam, pradedant automobiliais, baigiant privačiais namais ir net viso miesto projektavimo principais.

"Šiam perėjimui labai svarbus projektavimo procesas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindiniam poreikiui patenkinti, o ne produkto įsigijimui", - teigia WEF. "Tai yra mąstysena, kurios reikia norint pertvarkyti miestų dizainą, kad sumažėtų privačių transporto priemonių ir kitų naudojimo būdų."

Žmonės gali
Tūkstančiai privačių lėktuvų gabena elitą į Davosą (Šveicarija), kur vyksta kasmetinis WEF aukščiausiojo lygio susitikimas, tačiau paprasti žmonės neturėtų turėti teisės turėti privačių transporto priemonių, teigia A. Švabas.

Panašu, kad dalis "žiedinio požiūrio" dar labiau didina ir taip aukštas dujų kainas.

Šio mėnesio pradžioje paskelbtame straipsnyje WEF paskelbė raginimą savo jaunųjų pasaulio lyderių legionui, kuriame teigiama, kad 2022 m. dujų kainos, kurias patiriame, yra tiesiog nepakankamai didelės. Klausas Švabas teigia, kad dabartinės kainos yra labai "per mažos", tarsi paprasti žmonės prie degalų siurblių jau ir taip nekentėtų.

WEF straipsnis yra sudėtingas ir nenuoširdus, tačiau jame iš esmės raginama nutraukti bet kokias mokesčių lengvatas naftos, dujų ir anglies gavybai, taip pat padidinti mokesčius. Ši idėja nėra nauja. Iš esmės tai ta pati idėja, kaip ir iškastinio kuro kainų nustatymas pagal anglies dioksido kiekį. Dėl to dujos taptų neįperkama prabanga didžiajai daugumai gyventojų.

Pagal WEF:

Pirma, pirmaujančios demokratinės valstybės turėtų susitarti nutraukti nepakankamą iškastinio kuro kainų nustatymą, kuris yra pagrindinis veiksnys, trukdantis pereiti prie švarios energijos. Su anglies, naftos ir dujų gavyba ir deginimu susijusios per mažos kainos 2020 m. sudarė 5,9 trilijono JAV dolerių ekonominių sąnaudų. Beveik ketvirtadalis šių nuostolių - 1,45 trilijono JAV dolerių - patirta 48 didžiosiose ir mažesnėse demokratinėse šalyse.

Didžiausios G20 demokratinės šalys turėtų kolektyviai įsipareigoti laipsniškai atsisakyti išlaidų ir mokesčių lengvatų iškastinio kuro gamybai ir vartojimui. Jos taip pat turėtų palaipsniui nustatyti veiksmingesnes iškastinio kuro kainas, nustatydamos mokesčius arba parduodamus leidimus, kad padengtų vietos oro taršos, visuotinio atšilimo ir kitų ekonominių nuostolių išlaidas.

Pasaulio ekonomikos forumas: "Perėjimas prie žaliosios energijos yra svarbiausias veiksnys sprendžiant klimato kaitos problemą ir kuriant tvarią ekonomiką. Štai kodėl".

WEF interneto svetainėje galima susipažinti su dar trimis nuostatomis, dėl kurių visų iškastinio kuro kaina smarkiai padidėtų. WEF tai pagrindžia šiuo teiginiu:

Vėluodamos pereiti prie švarios energijos, pirmaujančios demokratinės šalys daro savo ekonomiką pažeidžiamesnę, nes ir toliau priklauso nuo iškastinio kuro. Bendros pastangos skatinti ekologišką perėjimą yra ne tik naudingos klimatui, bet ir labai svarbios demokratijos apsaugai.

Pasaulio ekonomikos forumas: Pasaulio ekonomikos forumas: "Perėjimas prie žaliosios energijos yra esminis veiksnys sprendžiant klimato kaitos problemą ir kuriant tvarią ekonomiką. Štai kodėl".

Svarbiausias naujausio Klauso Schwabo (Klaus Schwab) pareiškimo teiginys yra tas, kad iškastinis kuras šiuo metu yra "nepakankamai įkainotas". Žinoma, JAV vartotojai šiuo metu už šį kurą moka "rinkos kainą". Akivaizdu, kad WEF "rinkos kaina" yra per maža.

Tai verčia mus kelti svarbų klausimą. Po kiek laiko - savaičių, dienų, mėnesių - Bideno administracija imsis reguliavimo veiksmų, kad įvykdytų šį WEF įsakymą?

Kokia tikimybė, kad bus priimtas įsakymas?

P. komentaras: Sąmokslo teorija, turbūt tampa realybe... Jūs nieko neturėsite ir būsite laimingi.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto