Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 26

Klausas Schwabas pripažįsta, kad Darbotvarkė iki 2030 m. žlunga, nes milijonai žmonių sukilo prieš naująją pasaulio tvarką

Klausas Schwabas pripažįsta, kad Darbotvarkė iki 2030 m

Prieš dvejus metus Klausas Schwabas (Klausas Švabas) atvirai pareiškė, kad 2030 m. Pasaulio ekonomikos forumas visiškai kontroliuos žmoniją.

Žinoma, K. Schwabas bandė tai pateikti kaip teigiamą pokytį pasaulio žmonėms. Jo psichopato nuomone, mus, žmones, dėl mūsų pačių gerovės turi valdyti globalistinis elitas, ir jis turi mums planą, kuriame numatyta išžudyti didžiąją daugumą pasaulio gyventojų, o tų, kurie išgyvens masinį išnykimą, laukia niūri ateitis - valgyti vabalus ir vikšrus, uždrausti mėsą ir pieną, uždrausti asmeninius automobilius ir 15 minučių miestus, kuriuos tiksliau būtų apibūdinti kaip kalėjimus po atviru dangumi.

Švabo nelaimei, planas iki 2030 m. uždaryti žmoniją įkalinimo įstaigose nėra planuojamas. Pasaulio žmonės pamažu, bet užtikrintai prabyla apie tiesą, susijusią su jo blogio planu, o Švabas vis labiau bijo būti patrauktas atsakomybėn.

Pasaulinis elitas dabar elgiasi kaip į kampą įvarytos žiurkės, o mūsų darbas - užtikrinti, kad jos nepabėgtų.

Klauso Švabo teigimu, Pasaulio ekonomikos forumo darbotvarkei iki 2030 m. gresia žlugimas, jis perspėjo savo kolegas elito atstovus, kad jų globalizacijos ir depopuliacijos darbotvarkės buvo demaskuotos ir dabar turi būti spartinamos, jei jie tikisi sėkmės.

Kai istorikai žvelgs į šią epochą, ji bus prisimenama kaip laikas, kai globalistinis elitas atskleidė savo rankas ir pradėjo prarasti savo galią.

Pasak Klauso Švabo dešiniosios rankos Yuval Noah Harari (Yuval Noah Harari), liberaliomis taisyklėmis grindžiamai tvarkai, kurią globalistų elitas kūrė dešimtmečius, staiga iškilo pavojus, kad pasaulio žmonės gali ją sugriauti.

O koks, pasak Harari, yra didžiausias liberalios JAV užsienio politikos pasiekimas? Štai užuomina. Jis labai panašus į liberalaus autoritarinio fašizmo, kurį iš savo slėptuvės Šveicarijos kalnuose stumia Klausas Švabas, prekės ženklą.

Klausas Schwabas pripažįsta, kad Darbotvarkė iki 2030 m

Šių penkių žodžių turėtų pakakti, kad bet kuriam save gerbiančiam laisvojo pasaulio piliečiui per nugarą perbėgtų šaltis.

Globalistų elitas dabar yra pavojingesnis nei bet kada anksčiau. Jie - į kampą įspraustos žiurkės, pasiryžusios padaryti bet ką, nes horizonte mato pralaimėjimą. Ir visi tie, kurie ragino sukurti Naująją pasaulio tvarką, dabar bėga išsigandę.

Klausas Švabas pripažįsta, kad Darbotvarkė iki 2030 m. žlunga, nes milijonai žmonių sukilo prieš naująją pasaulio tvarką
Klausas Švabas nėra vienintelis globalistas, išsigandęs, kad Naujoji pasaulio tvarka žlunga.

Jungtinių Tautų elitas šią savaitę suvažiavo į Niujorką dalyvauti 2023 m. darnaus vystymosi tikslų aukščiausiojo lygio susitikime ir parengti "skubų planą" Darbotvarkei iki 2030 m. išgelbėti, nes, pasak JT generalinio sekretoriaus António Guterreso, labai nepopuliariam globalistų sumanymui "gresia pavojus".

Kalboje, pasakytoje dalyviams, tarp kurių buvo ir Joe Bidenas, A. Guterresas sakė: "Šiandien tik 15 proc. tikslų yra įgyvendinami, o daugelis iš jų - atvirkščiai", o po to paragino parengti "pasaulinį gelbėjimo planą", kuris padėtų ištraukti Darbotvarkę iki 2030 m. iš pralaimėjimo gniaužtų.

Štai kaip atrodo desperacija.

Žinoma, jie nepripažįsta, kad pasaulio žmonės prabilo apie jų darbotvarkę. Jie padvigubins pastangas ir toliau vykdys savo planą, nes, kaip sakoma Patarlių 4, 16, nedorėliai nemiega.

Kaip tik šią savaitę Klausas Švabas (Klaus Schwab) įraše padėkojo Europos biurokratams už tai, kad jie priėmė naują lustų įstatymą. Pasak Švabo, tai svarbus žingsnis kuriant fizines skaitmeninimo smegenis.

WEF distopinėje ateities vizijoje tiesiog nėra vietos žmogiškumui.

Laisvai mąstančius ir tiesos sakytojus, tokius kaip Russellas Brandas, globalistinis elitas jau dabar deplatformuoja ir atšaukia, o jų propagandos skyrių veikia jų puolamieji šunys pagrindinėje žiniasklaidoje.

Pirmiausia jie puolė Brettą Kavanaugh (Brett Kavanaugh) ir surengė kruopščiai parengtą šmeižto kampaniją. Tada jie puolė Raselą Brendą (Russell Brand), kurį apšmeižė Jungtinės Karalystės kraštutinių kairiųjų "Channel 4" ir anoniminių moterų komanda. Pasirodo, jis savo populiariame "YouTube" kanale buvo per daug arti tiesos.

Dabar jie nusitaikė į Timą Ballardą (Tim Ballard), realų filmo "Laisvės garsai" herojų, kurį globalistų elitas perspėjo, kad atkeršydami už tai, jog jis išdrįso masėms atskleisti pasaulinę prekybos vaikais industriją, nutrauks jo karjerą.

Tai desperatiškos elito gudrybės, nes jis žino, kad žmonės prabunda ir supranta jų piktus planus. Tačiau jie paprasčiausiai neveikia. Žmonės pabudo ir prasidėjo revoliucija prieš elitą.

WEF infiltruotoje Kanadoje žiniasklaida sunkiai dirba stumdama Klauso Švabo (Klaus Schwab) vabzdžių valgymo darbotvarkę, tačiau yra tik viena problema. Net televizijos laidų vedėjai stengiasi apsimesti, kad jiems patinka WEF planai žmonijai.

2023-ieji - tai metai, kai elitas tapo beviltiškas ir atskleidė savo kortas. Nors kova dar kurį laiką tęsis, nepraraskite vilties. Mes nugalime Naująją pasaulio tvarką. Dabar jų planai išaiškėjo, todėl atėjo laikas mums, žmonėms, susivienyti ir kurti tokią ateitį, kokios norime. Ateitis nėra užrašyta akmenyje ir nepriklauso jiems.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/09/klaus-schwab-admits-agenda-2030-is.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau