Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Stichinės Nelaimės » 2023 » Balandžio » 1

Ekspertas pasakė, kada išsiverš Jeloustono ugnikalnis

Ekspertas pasakė, kada išsiverš Jeloustono ugnikalnis

Ugnikalniai daro didžiulę įtaką gyvybei Žemėje. Didelių ugnikalnių išsiveržimo padariniai prilygsta branduolinės bombos sprogimui. Išsiveržimai gali užtemdyti saulę ir atvėsinti atmosferą, drastiškai pakeisdami planetos klimatą.

Kovo 30-ąją minimą Ugnikalnių dieną Otto Schmidto Žemės fizikos instituto direktoriaus pavaduotojas moksliniam darbui, RAS narys korespondentas, Aplinkos geofizikos ir vulkanologijos fundamentinių problemų laboratorijos vadovas, fizinių ir matematikos mokslų daktaras Aleksejus Sobisevičius papasakojo apie didįjį Amerikos Jeloustono ugnikalnį.

Jeloustonas (Yellowstone) yra aktyvus ugnikalnis, ankstyvieji jo išsiveržimai buvo katastrofiški planetos masto įvykiai. Tačiau dabar, pasak eksperto, ugnikalnis "miega".

Aleksejus Sobisevičius mano, kad ilgainiui galimas ugnikalnio išsiveržimas. Taigi Šiaurės Amerikos gyventojai turi dešimtis ar net šimtus tūkstančių metų pasiruošti šiam katastrofiškam įvykiui, praneša "Parlamentskaja gazeta".

Anksčiau "Neva.today" pranešė, kad Indonezijos Javos salos gyventojus sekmadienio rytą 2022 m. gruodžio 4 d. pasitiko ne pačios džiugiausios žinios. Pabudo aukščiausias salos ugnikalnis Semeru.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau