Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 15

Pasaulio potvynio žemėlapis šiek tiek pasikeitė: Arka bus... Jeloustonas

Viena mėgstamiausių sąmokslo teorijų visame pasaulyje jau seniai pagrįstai laikoma pasaulietinė kronika, stebinti kino žvaigždžių gyvenimą. Kas iš jų, ką jis pasakė šia ar kita proga, kas išsiskyrė / vedė visus, žinoma, labai mažai domina ir pagrindinė tema - tai, kaip jie migruoja. Logika čia paprasta: jei Holivudas, dėl kokios nors priežasties, skubiai palieka kažkur - apie tą patį turėtų daryti ir kiti.

O dabar, 2021 m. birželio 13 d., activistpost.com rašo: Kodėl tūkstančiai ir tūkstančiai labai turtingų žmonių staiga pajuto didžiulį norą įsigyti namą Montanoje? Šiuo metu Montana yra viena populiariausių nekilnojamojo turto rinkų visoje šalyje. Kai parduodamas geidžiamas būstas, dažnai gali kilti tikra kova dėl kainos.

Žinoma, didžioji dauguma potencialių pirkėjų, dalyvaujančių šiuose konkursuose, iš tikrųjų neturi šaknų Montanoje. Į valstiją plūsta būriai turtuolių iš Los Andželo, San Francisko, Niujorko ir kitų didžiųjų miestų, o būstų jiems apgyvendinti liko nedaug. Dėl to būsto kainos pasiekė absurdišką lygį....

Viso straipsnio neišverčiame, nes jame daug techninių detalių - laikraščių iškarpų, finansinės analizės ir pan. Esmė ta, kad prieš metus, pagal Amerikos standartus, Montanoje dvaras kainavo apie 300 000 dolerių, o dabar kaina šoktelėjo iki 700 000 dolerių, o tai jau šiek tiek per daug.

Be to, jei anksčiau visi namai buvo perkami už kreditą, kurį žmonės mokėjo dešimtmečius, tai dabar jie perka, sumokėdami sumą iš karto, o tai vidutiniam amerikiečiui ir net viduriniajai klasei yra neįmanoma - su mokesčiais ir tarpininkais yra milijonas, kurį reikia ištraukti per vieną dieną. 

Galiausiai yra toks momentas, nes visiems neužtenka rinkos. Tai reiškia, kad jie supirko viską, net kai kurias darbininkų priekabas ir čigonų namelius.

 Visa tai yra daugiau nei keista ir reikalauja paaiškinimo, iš kurių pirmasis yra migracija iš Kalifornijos ir kitų mėlynųjų valstijų. Žmonės bėgo iš ten išsigandę nuo tada, kai per televiziją jiems oficialiai buvo pranešta, kas vadovauja Amerikai. Žmonės bėga į Floridą, kurioje labai brangu, arba į Teksasą, kur daug pigiau. Kainos ten taip pat labai pakilo, tačiau procentais, o ne tiek kartų, kiek Montanoje. Ir ką šioje Montanoje gaudyti?

Kaip siūlo šio straipsnio autorius Maiklas Snaideris (Michael Snyder) - žvejos ir gaudys žuvį,  statys spąstus meškoms ir panašiai, nes vietovė retai apgyvendinta, o ekologija ten nuostabi. Be to, yra siena su Kanada, kur, jei kas nors atsitiktų, galite pabėgti. Arba galite laikyti transparantus ir vėliavas, kad sutiktumėte Kinijos "išvaduotojų" fronto liniją - kas kam patinka: 

jeloustonas, konspirologija

Kaip mums ir daugeliui šia tema diskutuojančių žmonių atrodo - visi šie variantai tikrai logiški ir gana teisingi, tačiau svarbiausia, mūsų nuomone, yra tai, kad Montana praktiškai yra Yellowstone'as. Jei jis ten praūš, Montana bus panaši į Nevadą - toje jos dalyje, kur yra Mohavės dykuma. Nors greičiausiai pirmąją dieną jis bus daug blogesnis, kaip Merkurijus ar Venera, o po poros savaičių - kaip Mėnulis ir kaip Marsas. Todėl labai keista, kad bėgliai nėra girdėję apie tokią problemą kaip Yellowstone'as. 

Žmonėms, kurie iš portfelio gali lengvai išsitraukti milijoną dolerių, toks neišmanymas yra labai neįtikėtinas, todėl akivaizdu, kad iš patikimų šaltinių jie žino, jog sprogs ne Yellowstone'as, o kur nors kitur, ir bėgti reikia būtent į Montaną.  Kur ir kas sprogs - čia mes nežinome, bet atrodo, kad slaptas naujo nuostabaus pasaulio turtingų išgyvenimo žemėlapis kažkaip šiek tiek pasikeitė, todėl mes sekame įvykių eigą.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau