Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 27

Netikro draugo požymiai: kaip atpažinti, kad jums slapta pavydi?

Rusų poetas Chlebnikovas draugavo su kitu poetu. Pilietinio karo metu jie kartu ėjo per stepę, poetas susirgo ir nebegalėjo tęsti kelionės. Chlebnikovas jį paliko ir toliau ėjo vienas. Mirštantis draugas paprašė: „Bent jau palaidok mane žmoniškai!“ Chlebnikovas romantiškai atsakė: „Stepė tave palaidos!“ Ir išėjo. Laimei, poetas išgyveno. Ir vėliau sutiko tą genialų Chlebnikovą. Šis labai apsidžiaugė! Ak, sako, kaip gerai, kad tu gyvas! Tačiau jų draugystė nutrūko.

Kad jūsų nepaliktų vieno mirti stepėje, turite žinoti netikro draugo požymius:

Netikras draugas kalba tik apie save. O jus išklauso su blogai slepiamu nuoboduliu veide, ypač jeigu kalbate apie savo problemas. Interesas kaipmat dingsta ir netikram draugui atsiranda neatidėliotinų reikalų. Arba tiesiog praleis pro ausis visus jūsų žodžius ir tik pasakys standartines palaikymo frazes. Jam jūsų problemos ir sunkumai tikrai nerūpi.

Netikras draugas visada be galo užsiėmęs, kai prireikia jo pagalbos. Skubūs reikalai užklumpa jį iš visų pusių! Būtent tuo momentu, kai prašote padėti. Tačiau pats netikras draugas nuolat kreipiasi į jus prašydamas padėti. Jis nevertina jūsų laiko ir negerbia poilsio. Jis gali paskambinti penktą valandą ryto tiesiog norėdamas išsilieti. Arba paprašys pinigų, nors materialiai yra apsirūpinęs geriau nei jūs. Arba paprašys pavežti jį, atlikti nešvarų arba nuobodų darbą, nes tiesiog nenori už jį mokėti. Už atliktą darbą netikras draugas iš pradžių karštai dėkoja, bet niekada už jį nesumokės ar neatsidėkos bent jau šokoladuku – juk esate draugai!

Netikras draugas juokiasi iš jūsų visų akivaizdoje. Visiems girdint jus kritikuoja. Ir priduria: „Aš draugiškai.“ Netikras draugas jums pasakoja visus nemalonius dalykus, kuriuos apie jus kalba. Jis pats tai girdėjo! Bet kažkodėl nepaprieštaravo ir nesustabdė…

Netikras draugas nuvertina jūsų pasiekimus. Arba trauko pečius – anoks čia pasiekimas! Arba sako, kad ši sėkmė ilgai netruks. Jūs vėl pradėsite rūkyti ir priaugsite svorio. O meilė tėra iliuzija, kuri greitai išsisklaidys… Ir vadovauti jums bus sunku, visi jūsų neapkęs. O nuo dietos nuslinks plaukai, vat.

Netikras draugas aptarinėja jus už akių. Pasakoja kitiems apie jūsų asmeninį gyvenimą. „Atsitiktinai“ išduoda paslaptis, kuriomis pasidalinote. O vėliau nekaltai sako: ak, padariau tai netyčia! O ką, negalima? Na, tada atsiprašau!

Netikras draugas naudojasi jūsų pažintimis ir ryšiais be jūsų žinios. Ir iškart pradeda draugauti ir bendrauti su jūsų senais draugais. Siunčia jiems užklausas internetu ir ko nors prašo arba siūlo savo paslaugas.

Netikras draugas yra pavydus. Bėdoje ir nelaimėje jis kartais netgi gali palaikyti – žodžiais. Bet slapta jūsų nesėkmės jį džiugina. Jis sako: „Aš gi tau sakiau!“

O jums džiaugiantis jis yra liūdnas ir irzlus. Ir kėsinasi sugadinti medaus statinę šaukštu deguto…

Jis pamiršta apie smulkias skolas ir negrąžina pinigų – teisinasi užmaršumu. Tačiau be perstojo primins jums apie smulkią paslaugą ir visiems pasakos, kaip kartą pasidalino su jumis pyragėliu. Netgi ne visu, o tik gabaliuku. Netikras draugas pradės flirtuoti su jūsų antrąja puse… Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…

Šaltinis: vmarkus.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau