Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 18

Vyras paliko žmoną skęstančiame laive – gelbėjimosi valtyje jai neliko vietos

„Laivas patyrė avariją ir pradėjo skęsti. Šiai sutuoktinių porai pavyko nusigauti iki valties, bet, didžiam jų nusivylimui, joje buvo tik viena vieta. Vyras įsiropštė į valtį, palikęs žmoną vidury vandenyno. Prieš nuskęsdama žmona ištarė jam paskutinę frazę savo gyvenime“, – taip pirmą šių metų pamoką pradėjo literatūros mokytoja.

Šioje vietoje jos pasakojimas nutrūko.

„Kaip jūs manote, – paklausė ji mokinių, – kokia tai buvo frazė?“

Dauguma mokinių iš karto atsakė: „Nekenčiu tavęs!“, „Kokia aš buvau akla!“ ir panašiai.

Visa klasė pradėjo kone varžytis ir tik vienas berniukas neištarė nė žodžio.

– O kaip tau atrodo, ką ji pasakė? – paklausė jo mokytoja.

– Manau, kad ji pasakė: „Pasirūpink mūsų vaiku!“

– Žinai šią istoriją? – nustebo mokytoja.

– Ne, tiesiog taip prieš mirtį mano mama pasakė tėčiui“, – atsakė mokinys.

Mokytoja nusisuko tikėdamasi, kad niekas nepastebėjo jos akyse pasirodžiusių ašarų.

– Tu teisus, – atsakė ji.

Taigi, laivas pradėjo skęsti. Vyras pasiekė namus ir vienas auklėjo dukrą. Po daugelio metų, kai tėvo jau nebebuvo, mergina surado jo dienoraštį ir vienas įrašas jame buvo toks:

„Kai išvykome į kelionę, jau žinojome apie jos baisią diagnozę. Jai buvo likę nedaug. Dieve, kaip norėjau nuskęsti vietoj jos, bet dėl dukros negalėjau to padaryti. Galėjau tik palikti ją vidury vandenyno.“

Klasė tylėjo.

Iš vaikų akių buvo matyti, kad ši istorija juos sukrėtė ir kad šiandien jie pirmą kartą suprato, jog pirmas įspūdis gali būti klaidingas.

Štai kodėl negalima paviršutiniškai spręsti apie žmones ir jų poelgius. Yra daugybė dalykų, kurių galime apie juos nežinoti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau