Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 3

Mistika ar Realybė? Jei jūs geras žmogus, jus būtinai puldinės

Geras žmogus geras sąmoningai. Tai – jo pasirinkimas ne dėl silpnumo ar kvailumo, o dėl didžiulės vidinės jėgos, kurios piktieji visiškai neturi. Taip pat, kaip neturi laimės, džiaugsmo ir meilės.

Jei jūs geras žmogus, jus būtinai puldinės. Be jokios priežasties. Taip pasireiškia „gelbėtojo kompleksas“ , taip jis veikia piktus, niekšingus, agresyvius žmones, kuriems jūs nepadarėte nieko blogo.

Tai, kaip pasakytų Jungas, tokia cheminė reakcija, asmeniškai su jumis turinti mažai ryšio. Štai taip į jus reaguoja tie, kieno širdis pilna juodo pykčio, pavydo, neapykantos. Pradedant piktu budėtoju ir baigiant aukštas pareigas užimančiu valdininku.

Gelbėtojas? Na tai pabandyk išgelbėti save! Dabar mes greitai išbandysime tavo gerumą. Spjausime į veidą arba trenksime iš nugaros: „atspėk, kas tau trenkė?“ Išvesime iš pusiausvyros, pažeminsime, sumaišysime su purvais – kad tu taptum tokiu pat piktu ir niekšingu, kaip mes!

Mistika Ar Realybė? Jei Jūs Geras Žmogus, Jus Būtinai Puldinės

Jei jus nuolat puldinėja ir daro bloga be matomos priežasties – greičiausia, jūs geras ir garbingas žmogus. Ir piktieji to negali pakęsti, štai ir sukelia skausmą bei kančias. Ieško būdo įgelti į silpną vietą; įžnybti ar smogti. Pageidautina – prie visų. Kad jūs taip pat supyktumėte ir imtumėte šaukti. Arba pravirktumėte – tai irgi gerai, tai pažeminimas!

Bet piktieji pamiršta tai, kad gerumas ir silpnumas – tai skirtingi dalykai. Ir jei žmogui pakanka jėgų būti geru, kantriu, ramiu – jam pilnai pakaks jėgų pastovėti už save. Nors tai baisiai stebina užpuolikus. Piktus pulti bijo – gali gauti į snukį. Štai koks jis piktas! O gerus – saugu. Bet tai – didelė klaida, patikėkite.

Geras žmogus geras sąmoningai. Tai – jo pasirinkimas. Ir tai ne iš silpnumo ar kvailumo – gerumas ir ramumas. Ir mokėjimas palaikyti kitus – ne iš silpnumo. O iš didžiulės vidinės jėgos,kurios piktieji visiškai neturi, taip pat, kaip neturi laimės, gerovės, džiaugsmo ir meilės. Apie kuriuos jie žino iš nuogirdų: knygas skaitė. Filmus žiūrėjo. Pažįstami pasakojo. Bet jie to niekada neturės.

Štai ir pyksta jus matydami. Ir todėl niekšingi ir netikėti išpuoliai – požymis to, kad mes gerai susidorojame su savo užduotimi. Būti gerais ir palaikyti kitus.

Autorius: Анна Кирьянова

O kokia jūsų nuomonė į tai? Pasidalinkite komentaruose.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau