Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 10

Kaip panaudoti balzamą "žvaigždutė"?

Dar neseniai Vietname pagamintas balzamas „žvaigždutė" buvo ypač populiarus. Šį balzamą galima panaudoti įvairiais būdais.

1 būdas: gaivina orą

Norėdami gaivinti patalpų orą, šio balzamo truputį įdėkite ar įpilkite į oro gaiviklį.

2 būdas: minkština kulnus

Plonu „žvaigždutės“ sluoksniu sutepkite kulnus, apsiaukite kojines, atsigulkite į lovą, išlaikykite per naktį. Vėliau perplaukite kojas ir nunykusias ląsteles nutrinkite pemza. Taip kulnus minkštinkite kasdien.

3 būdas: malšina galvos skausmus

Malšindami galvos skausmus „žvaigždute“ įtrinkite kaktą ir smilkinius.

4 būdas: apsaugo nuo nemalonumų su gyvūnais

„Žvaigždute“ namuose lengvai sutepkite tas vietas, kuriose naminiai gyvūnai mėgsta atlikti savo gamtinius reikalus. Gana stiprus „žvaigždutės“ kvapas nubaido kates ir šunis, todėl jie pradeda ieškoti kitos vietos.

5 būdas: nubaido vabzdžius

Sintetinėse vabzdžius nubaidančiose priemonėse gausu cheminių medžiagų todėl vietoj jų geriau panaudoti balzamą „žvaigždutę“, kuris nubaido muses, uodus ir kitus įkyrius vabzdžius.

6 būdas: gydo nagų grybelį

„Žvaigždute“ sutepkite grybinių ligų pažeistus nagus. Taip gydytis patariama kiekvieną vakarą, prieš miegą.

7 būdas: pilvo plote tirpdo riebalus

Sumaišykite susmulkintą kamparo tabletę su spiritu, maistine soda ir „žvaigždutės“ balzamu. Šiuo vienalyčiu tepalu sutepkite pilvą, apsukite polietileno plėvele, palikite per naktį.

8 būdas apsaugo nuo uždegiminių procesų ir infekcijų

Įpjovas, žaizdas nesunkiai gali pažeisti uždegiminiai ir infekciniai procesai, todėl sužeistas vietas sutepkite plonu „žvaigždutės“ sluoksniu, kuris ne tik išvalo, bet ir pažeistoms žaizdoms padeda greičiau užgyti.

9 būdas: apsaugo baldus nuo kačių

Katės mėgsta nagus galąsti į joms patogius baldus ir kilimus. Tokiais atvejais šalia kačių pamėgtų vietų patariama palikti pravirą „žvaigždutės“ balzamo dėžutę.

10 būdas: malšina nugaros ir raumenų skausmus

Balzamas „žvaigždutė“ efektyviai numalšina nugaros ir raumenų skausmus. Šiuo balzamu patariama įtrinti skaudamas vietas ir netrukus skausmai turėtų pranykti.

11 būdas: strijų gydymas

Plonu „žvaigždutės“ sluoksniu tepkite strijas ir netrukus pamatysite teigiamą poveikį.

12 būdas: kraujosruvų gydymas

Plonu „žvaigždutės“ sluoksniu sutepkite kraujosruvas ir jos netrukus pabals.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:47 Kaimiški tradiciniai bulviniai vėdarai su pienu

Daugelio lietuvių pamėgti ir metai iš metų gaminami kaimiški bulviniai vėdarai. Man asmeniškai patinka ir bulviniai, ir kraujiniai vėdarai. Tad gaminu kartais vienokius, o kartais kitokius, pagal tos dienos norus.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:28 Veganiški / vegetariški raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai (orkaitėje)
Tokie raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai mūsų šeimą labai sužavėjo. Kepsime juos dar tikrai ne vieną kartą. Skonis šiek tiek net priminė tikrą mėsą. Todėl jei ieškote, ką pagaminti tiems, kurie nenori valgyti veganiškai, toks receptas gali būti nuostabus kompromisas tarp įprastų bei veganiškų malti...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:20 Omletas su pienu, keptas orkaitėje
Tai fantastiškas patiekalas vėlyviems pusryčiams - omletui padaryti prireiks vos kelių minučių ir kol jis keps orkaitėje, galėsite laiką leisti lovoje. Man asmeniškai šis omletas labai primena, lygiai tokį koks būdavo patiekiamas darželiuose....

Skaityti daugiau