Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.3K) Komentarų: (0) (08.06.2017 - 16:57)

Senas lietuviškas tradicinis balzamas nuo daugelį ligų!

Puikus balzamas! Šis receptas padės atsikratyti daugelio ligų! Verta pabandyti!

Lietuvoje šį receptas naudojamas nuo senų laikų. Svarbiausia, kad tai gana lengva pasigaminti ir ingredientai yra prieinami visiems! Norint pasigaminti šį tradicinį vaistą jums reikės tik trijų ingredientų.

Šia priemonė yra labai paprasta, bet gali padėti gydyti daugeli ligų.

Senas lietuviškas tradicinis balzamas nuo daugelį ligų!

Ingredientai:

  • 400 ml / 13 oz aukščiausios kokybės pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus (galite panaudoti, bet kokį augalinį aliejų);
  • 1 kiaušinis;
  • 60 gramų bičių vaško.

Paruošimas:

Vieni sako. Išvirkite kiaušinį, išlupkite ir sutrinkite, padarykite košele. Įpilkite alyvuogių aliejaus ir bičių vaško į dubenį, kaitinkite ant mažos ugnies. Kai vaškas ištirps, įdėkite kiaušinio košę ir maišykite, kol pasirodys burbuliukai.

Kiti sako. Sumuškite kiaušinį, ne virtą. Įpilkite alyvuogių aliejaus ir bičių vaško į dubenį, šildykite ant garų, palikite tirpti. Kai vaškas ištirps, įdėkite kiaušinį be lukšto, maišykite, būkite šalia viryklės, kol mišinys užvirs.

Pastaba: vaizdo įraše matome, kad naudojamas tik kiaušinio trynys. Paliekame jums spręsti.

Tada perkoškite ir supilkite mišinį į stiklainį. Prieš tai, išmaišykite mišinį, nes vaškas gali nusileisti į apačią.

Šis kremas yra labai efektyvus. Naudojant pirmiausia reiktų pašildyti ant garų (40 ° C / 104 ° F).

Ši priemonė yra naudinga gydyti šias ligas:

1. Stenokardija (pūliuojanti krūtinės angina). Užtepkite šio balzamo ant gerklės ir kaklo ir tai padės išgydyti anginą. Galite pakartoti šį procesą du ar tris kartus - gerklės pūlingos vietos pasišalins kitą rytą.

2. Hemorojaus gydymas. Užtepkite truputi šio balzamo ant tampono, palikite per naktį išangėje. Kartokite šią procedūrą nuo 8 iki 10 dienų, kol pajusite pagerėjimą.

3. Ausų uždegimas (pūlingas otitas). Paimkite gabalėlį vatos, pamirkykite balzame, dėkite ant ausies. Jei reikia, pakartokite šią procedūrą. Šis balzamas pašalina pūlinius iš ausies.

4. Moterų problemos. Ši priemonė yra labai veiksminga esant uždegimui, kiaušidžių cistai ir mastitui. Dėkite tamponą su šiuo balzamu tiek ryte, tiek vakare. Yra teigiama, kad cista dingsta vos per 10 dienų.

Esant mastitui, sumirkykite servetėlę ar audeklo skiautę šiuo balzamu, dėkite ant krūtinės. Dėkite servetėles į plastikinį maišelį. Pabandykite pakeisti servetėlę kas dvi valandas.

5. Opos, gangrena. Dėkite sumirkytas balzamu popierines servetėles ant užkrėstų vietų. Pakeiskite popierines servetėles kas dvi valandas. Po kurio laiko, skystis turėtu pradėti išeiti iš žaizdų.

6. Nagų struktūros stiprinimas. Norite pagerinti savo nagus, naudokite šį balzamą.

7. Sąnarių skausmas. Jūs galite naudoti šį vaistą nuo kelio ir sąnarių skausmo. Tiesiog įtrinkite šį balzamą paveiktas, skaudamas vietas.

8. Nudegimai, žaizdos, dantų skausmas, patinimas. Dėkite balzamą ant skaudamų vietų, apvyniokite medvilniniu audiniu ir palikite per naktį. Jei žaizda yra maža, galite panaudoti ir vatos gabalėlį. Dantų skausmui, balzamo uždėkite ant piršto, patrinkite skaudama vietą.

Jei ši informacija jums buvo naudinga ir manote, kad tai gali padėti jūsų draugams, seneliams, tėvams, būtinai pasidalinkite. O, gautais rezultatais, pasidalinkite komentaruose. Mums tai svarbu žinoti!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: bičių vaškas, balzamas, alyvuogių aliejaus, liaudies medicina, sveikatos patarimai, gydo daugelį ligų

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar