Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » 2017 » Birželio » 09
09.06.2017, 22:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (8772)
Obuolių actas nuo seno laikomas ne tik maistu, bet ir vaistu nuo įvairių ligų. Tiesą sakant, ir kitų rūšių actas (pavyzdžiui, vynuogių ar balzamo) ne mažiau veiksmingas. Kiekvienas natūralus actas turi mūsų organizmui svarbių mineralų, vitaminų ir organinių rūgščių.
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 21:43
Mistika Peržiūrų (3155)
Kiekviena į kūną įsiveržusi neganda vienaip ar kitaip praneša apie save. Neretai tai nutinka per sapnus. Todėl jei įtariate, kad sapnas reiškia ligą, atkreipkite dėmesį, su kokia kūno dalimi ar organu buvo labiausiai susijęs sapno siužetas?
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 21:31
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2090)
Liaudies medicina vaistinių augalų paslaptis atskleidusi jau seniai. O mokslininkai ištiria ir patvirtina vis naujas šių augalų savybes saugant ir puoselėjant sveikatą. Šį kartą pateikiame 11 naujai atrastų augalų savybių, kurios vis plačiau taikomos tradicinėje medicinoje.
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 19:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3683)
Kokosų aliejus – išskirtinis produktas, pasižymintis savo stebuklingų savybių gausa tiek sveikatai, tiek grožiui. Dažnai nors ir žinome, kad produktas vertingas, abejojame, kaip jį galime tinkamai pritaikyti kasdieniame vartojime. Būtent dėl to pateikiame skirtingus kokosų aliejaus panaudojimo būdus, kurie leis įsitikinti šio produkto išskirtinumu. Vienas iš dažniausių kokosų aliejaus naudojimo priežasčių yra odos būklės gerinimas. Šis natūralus produktas gali ne tik pakeisti įvairius drėkinamuosius kremus, losjonus, tačiau ir padėti stabdyti odos senėjimą bei raukšlių atsiradimą. Reguliariai įtrinant veido odos vietas, kuriose yra linkusios atsirasti raukšlės, kokosų aliejus padės stiprinti jungiamąjį audinį, stangrinti odą ir stabdyti raukšlių atsiradimą.
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 10:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2456)
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 09:56
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2654)

Tikriausiai sunku įvardyti skausmą, kuris kamuotų įkyriau nei skaudamas dantis. Kai pradeda skaudėti dantį atrodo, tarsi skausmas būtų nepakeliamas ir truktų visą amžinybę. Jūs negalite kalbėti, valgyti ir netgi ramiai kvėpuoti. Beje, skausmo priežastis ne visada glūdi dantyje. Panašų efektą gali sukelti ir kitos ligos. Tačiau jei jau skauda – priežastis pasitraukia į antrą planą, prieš akis lieka vienintelis tikslas – kuo greičiau atsikratyti nemalonaus skausmo. Deja, sunkiausia tai padaryti jei skaumas apima nepalankiausiu metu – pavyzdžiui, savaitgalį, kai taip paprastai nepaskambinsi stomatologui, ar apskritai išsiruošus į turistinį žygį, tūnant palapinėje miško glūdumoje, toli nuo gydytojų ir vaistinių.

Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 09:49
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2406)
Širdies ligos – tai normalių širdies funkcijų sutrikimai. Jos gali pasireikšti kartu su perikardo, miokardo, endokardo, širdies vožtuvų ir kraujagyslių pažeidimais. Tokios ligos gali ilgai tūnoti užslėpta forma, bet sulaukę savo valandos smogia stipriai, neretai ir lemtingai. Širdies ir kraujagyslių ligos, greta onkologinių ligų, yra viena dažniausių priešlaikinės mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 08:02
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2303)
Rožinis kvarcas suteikia ramybės, ametistas gydo galvos skausmą, padeda atsikratyti streso, rubinas spartina kraujotaką, padeda greičiau užgyti sielos žaizdoms. Kiekvienas brangusis ar pusbrangis akmuo bei mineralas turi savitą energetiką ir savų gydomųjų galių. O vis dėlto kaip jais gydytis? Ar užtenka vien palaikyti rankoje arba pridėti prie skaudamos vietos? Kartais – taip. Tačiau specialistai siūlo ir veiksmingesnių manevrų.
Sužinok daugiau ...
09.06.2017, 07:37
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2126)
Žvilgtelėjus į veidrodį tiksliai diagnozuoti ligos neįmanoma. Tačiau įtarti, kokie būtent negalavimai jus jau užpuolė ar dar tik ketina pasireikšti – tikrai realu. Veido spalvos ar atskirų jo dalių pakitimai gali tapti pirmuoju indikatoriumi, kad pats metas apsilankyti pas gydytoją.
Sužinok daugiau ...