Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 28

Ko nedaryti santykiuose su vyru

Ko nedaryti santykiuose su vyru

Susituokę nereiškia, kad turite nustoti riboti savo veiksmus. Net ir santuokiniame gyvenime yra niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Toliau pateikiame, ko turėtumėte vengti santykiuose su vyru.

1. Visada priimkite sprendimus remdamiesi realybe.

Moterys linkusios svajoti ir planuoti nerealius dalykus. Tačiau vyrai iš prigimties yra realistai, tokius sutuoktinės planus jie suvokia kaip infantilumą.

Tai galima paaiškinti moterų mąstymo sudėtingumu. Jos nuolat komplikuoja paprastus dalykus, o tai vyrą įtempia. Jie nori paprastos merginos, kuri į pasaulį žvelgtų taip pat, kaip ir vaikinas. Be to, kaip įrodė mokslininkai, 70 proc. atvejų sprendimas slypi paviršiuje.

2. Neturėtumėte mokyti savo vyro.

Tai rimta klaida, kuri kainuos žmonai vyro pasitikėjimą.

Visų pirma, šeima yra atsakingas partneris. Antra, šeima yra ne mokykla, o viena. Arba priimk mylimąjį su visais privalumais ir trūkumais, arba apskritai palik draugę.

Mokyti vyrą - tai žeisti jo orumą. Jei moteris ką nors išmano geriau, tai nereiškia, kad vyras yra toli nuo jos. Tai reiškia, kad vyras ką nors išmano geriau už moterį.

3. Turite išmokti save kontroliuoti.

Kantrybė - savybė, kurią vertina daugelis vyrų. Supykti dėl bet kokios priežasties ir be priežasties neteisinga. Turėtumėte ramiai ir protingai spręsti bet kokius klausimus.

Juk visi esame suaugę žmonės. Ir turime išmokti suprasti, kur reikia parodyti charakterį, o kur geriau susilaikyti.

4. Nustokite piktintis situacijomis.

Įžeidinėjimai nieko neišsprendžia. Jie tik kenkia moters kūnui. Vyrai supranta tik tada, kai su jais kalbama tiesiogiai.

Priešingu atveju sutuoktinis tik taps agresyvus savo mylimosios atžvilgiu, nes nenori normaliai pasiaiškinti, ir poros santykiai pablogės. Galiausiai vienas iš partnerių praranda jausmus ir meilė nueina perniek.

5. Neužsidaryti nuo problemų, o jas spręsti kartu.

Vėlgi tai tampa realybe. Jei bėgsite nuo problemų, galite susidurti su bėdų lavina. Juk jos linkusios kauptis ir vis labiau komplikuotis.

Be to, spręsdama svarbius klausimus pora užmezga pasitikėjimo ir prieraišumo ryšį. Tai svarbu kuriant tvirtą šeimos ryšį.

Svarbiausia yra nuoširdumas. Tai taikytina ir jausmams, ir veiksmams. Be nuoširdumo negalėsite sukurti sveikų santykių ar išlaikyti savo vyro.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau