Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2020 » Spalio » 16

Kodėl nereikia skųstis vyru

Aš neturiu jokių santykių, nesu ištekėjusi, neturiu nuolatinio vyro jau kokius dvejus metus. Aš jums tai pranešiu - patirtis. Sunkių klaidų pasekmė. Ir žinote, ką? Aš ne šiaip pykstu, aš labai smarkiai nirštu, kai kokia nors ištekėjusi moterėlė pradeda man skųstis vyru. Och, kaip aš pykstu!

Paskutinį kartą pykau vakar vėlai vakare, per vieną pokalbį, kurio motyvais nutariau parašyti štai ką.

Vienišas gyvenimas mane išmokė, jog yra baisiai patogu, kai greta yra žmogus. Gyvas. Suinteresuotas. Artimas. Tiesiog stipresnis už mane šiuo konkrečiu momentu. Kuris turi pinigų, kai jie pasibaigia pas mane. Kuris turi visus vyriškus atributus, kai man norisi meilės. Kuris turi stiprius raumenis, nebūdingus moteriai.

Tačiau ypatingai svarbu, kad jis (dėmesio!) – kiekvieną dieną renkasi BŪTI SU MANIMI!

Alio, ištekėjusios moterys, jūs mane girdite? Tai jums sakau aš – laisvas nuo santykių žmogus. Jūsų vyras kiekvieną dieną daro šį sprendimą. Ir visi jūsų infantilūs aiškinimai, kodėl jis tai daro – kliedesiai.

Pradėkime iš eilės.

Jis su manimi dėl vaiko

Pasižiūrėkite skyrybų statistiką šeimose su vaikais. Gal tuomet suprasite, kad vyrai išeina iš šeimų, nežiūrint į vaikus. Jie taip daro. Vaikas jų nesustabdo. Taškas.

Jis su manimi dėl to, kad jam patogu

Aha, norėtumėte. Jus kažkas apgavo. Pažvelkime tiesai į akis: kas jumyse tokio ypatingai patogaus, ko nėra kitose? Jūs – stambaus kapitalo paveldėtoja? Patikima išbandyta partnerė, kuri atlieka už jį jo darbą? Jūs Andželina Džoli ir visi draugai klaikiai jam pavydi? Ne? Va va…

Jūs skalbiate jam kojines ir gaminate valgyti. Baisiai patogu, fantastiška. Čia kaip tik tas dalykas, dėl kurio verta kentėti visas tas isterijas, nekalbadienius, grasinimus, įžeidimus, jūsų kompleksus ir riebalų raukšles, rytines ir vakarines depresijas, galvos skausmus vietoje sekso, jūsų mamą su jos pačios žinote kuo… Visa tai – dėl poros švarių kojinių ir lėkštės sriubos.

Jūs tikrai manote, kad vyrai idiotai? Kad jie nesugeba palyginti indėlio ir gauto pelno. Šiaip jau finansininkai beveik visi be išimties yra vyrai. Jūs juos nepakankamai vertinate. Mergaitės, tiesiog pasižiūrėkite į save veidrodyje, kai esate kažkuo nepatenkintos. Pabandykite prisiminti, kaip dažnai būnate patenkintos. Ir pabandykite save įtikinti, kad gyvenimas su jumis – tiesiog imbierinio meduolio gabalėlis, aha.

Jis daro tai iš inercijos

Neįmanoma išjudinti inercijos jėgos, kai nėra sąmoningo pasirinkimo. Aš patikrinau – jokia inercija neįsijungia. Žmogus ne su tavimi. Ir jokios inercijos.

Jis neturi geresnių variantų

Turi. Aš – geresnis variantas. Aš jo netarkuosiu, nereikalausiu, kad jis atitiktų mano lūkesčius, nelįsiu jam į akis ir neaiškinsiu, kokius jis jausmus privalo man jausti. Aš su juo ištisomis naktimis mylėsiuos, kadangi tai kaifas. Ir kai jis man duos keliasdešimt eurų dienai, aš prisiminsiu, kaip teko kelias paras iš eilės maitintis kruopomis, kadangi niekam daugiau neturėjau pinigų. Ir pasakysiu jam ačiū. Aš – geresnis variantas ir aš laisva. Tačiau jis – su jumis. Jūsų tai nestebina?

Be manęs jis niekam nereikalingas

Reikalingas. Man, kaip jau sakiau.

Aš – princesė! Su manimi kiekvienas norėtų būti

Nuostabu. Kaip sakė vienas mano mylimas viršininkas, “o dabar pagalvokime dešimčia centimetrų į priekį” Iš kur jūs tai ištraukėte? Pamėginkite prisiminti. Vaikuti, nepainiok susižavėjimo kupino tėvelio šnabždesio su objektyvia realybe.

Ir ką gi, atvirai kalbant, jūsų vyras gaus iš tokio jūsų titulo, kokios naudos? Jokios. Nei paveldėtų žemių, nei kariuomenės, nei iždo skrynios. Jis gaus hemorojų aptarnauti visas tas jūsų haliucinacijas. Kaprizai, papūstos lūpytės, išsigalvotos problemos ir poreikių neatitinkančios išlaidos. Jeigu ir jis savo ruožtu pagalvos dešimčia centimetrų į priekį – viso geriausio, ieškokite sekančio kvailio. Jeigu nepagalvos… Jums pasisekė, princese. Jeigu tik tokį gyvenimo formatą galima vadinti sėkme…

Aš – puiki šeimininkė. Be manęs jis nieko negali

Gali. Mačiau tai savo akimis. Kai mama susirgo ir nebegalėjo būti puikia šeimininke, į areną išėjo mano “niekam tikęs” tėtis. Ir paaiškėjo, kad jis viską supranta – ir kur apsipirkti pigiau, ir kaip susitaupyti iš nedidelio atlyginimo juodai dienai. Kaip suorganizuoti dukrai pinigų brangiam gydymui. Kaip nupirkti ne šiaip čiaupą, bet dar ir patogų bei gražų…

Paaiškėjo, kad vyras tai GALI. Ir moteris jam reikalinga NE TAM. Aš klausinėjau tėčio, kodėl jis su mama. Jis negalėjo atsakyti, o gal neįsiminiau. Mama įsitikinusi, kad jis nelabai ją mylėjo ir ne per geriausiai suprato. Aha… Tiktai išgyveno su ja visą gyvenimą, nepaisant visų jos išsidirbinėjimų. Ir mirė nuo insulto, sulaukęs 56 metų. Tikriausiai toks gyvenimas jam buvo labai patogus… Beje, laidojome už tuos pačius juodai dienai jo pasiliktus pinigus. Jo šeimos moterys taip ir nesugebėjo pačios užsidirbti orioms savo vyriškio laidotuvėms.

Kai kils noras reikšti pretenzijas savo vyriškiui – tiesiog paskaitykite šį tekstą.

Ir supraskite, pagaliau, kad kasdien daromas vyro sprendimas BŪTI SU JUMIS – egzistuoja. Jis yra, šitą sprendimą vyras padaro kiekvieną dieną. Ir už tai vertėtų bent jau ačiū pasakyti. Ir pagarbos lašelį parodyti. Užsiimkite savimi, ir sąžiningai pasižiūrėkite – ką jūs pati nuveikėte šių santykių labui? Kad jie būtų geri, šilti, žmogiški.

Jums nepatinka jūsų vyriškis? Aleliuja, geriau vėliau negu niekada. Prieikite prie veidrodžio ir žvelgdama sau į akis atsakykite – kas surakino jus antrankiais ir privertė už jo tekėti? Tokio piktadario nėra? Vadinasi, suklydote jūs pati. Ir nėra ko tokiu atveju versti kaltės kokiam nors atpirkimo ožiui. Kaip grubiai sakydavo mano močiutė – “nenori kakoti – nekankink subinės”. Pasitrauk ir netrukdyk tam žmogui su visais jo trūkumais būti mylimu ir laimingu su kita moterimi.

Nori būti kartu? Atsisėsk ir aprašyk savo santykius su juo per paskutinę savaitę. Nepamiršk seksualinių streikų ir šantažų, neatsakytų jo skambučių savo telefone (su lozungu “tegu dabar jis pasinervuoja”), intensyviai puošnių drabužių, kad jis pajaustų pavydą, demonstratyviai nepriklausomo elgesio, kad žinotų, jog jis ne toks jau labai svarbus.

Ir įtikink save, kad būtent šie TAVO poelgiai atves TAVE į meilę ir visišką tarpusavio supratimą.

Viso geriausio, merginos. Atleiskite, kad buvau grubi. Taip jau šiandien man gavosi.

Šaltinis

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau