Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 27

Kodėl palieku savo vyrą?

Kodėl palieku savo vyrą?

Žmonės susitinka - žmonės išsiskiria. Šiais laikais daugelis santuokų išyra dėl įvairių priežasčių. Šiandien norėčiau papasakoti, kodėl nusprendžiau palikti savo vyrą, kokie veiksniai turėjo įtakos mano sprendimui. Galbūt moterys, atsidūrusios mano situacijoje, perskaitys mano istoriją ir pačios padarys išvadas.

  1. Negaliu rasti bendros kalbos su jo vaikais. Kad ir kaip stengiausi, jo vaikai nuo pat pradžių buvo nusiteikę prieš mane. Negaliu nieko dėl to kaltinti, bet manau, kad jei jis būtų atvirai su jais pasikalbėjęs ir paaiškinęs situaciją, jie būtų elgęsi su manimi geriau. Savo ruožtu galiu pasakyti, kad man buvo visiškai patogu su jais draugauti, bet mes negalėjome sugyventi. Mane pykdė jų nuolatiniai išsišokimai mano atžvilgiu ir tai, kad jie atvirai reiškė savo neigiamą nuomonę apie mane. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl mes su vyru išsiskyrėme.
  2. Jis pinigus leidžia tik savo vaikams. Taip pat erzino tai, kad jis visą savo uždarbį išleisdavo tik savo vaikams, pamiršdamas mane. Žinoma, suprantu, kad vaikai yra aukščiau visko, tačiau moteris negali apsieiti be mylimo vyro dėmesio. Juk galima imtis iniciatyvos ir bent kartą per mėnesį padovanoti gėlių, o ką jau kalbėti apie ką nors daugiau!
  3. Jis nenori investuoti savo pinigų į mūsų šeimyninį gyvenimą ir mano vaikus. Savo vaikams jis perka tai, kas geriausia, o mūsų bendri vaikai jam nerūpi. Tai neteisinga; tikras vyras turėtų paskirstyti savo laiką ir finansus taip, kad užtektų visiems: mylimai žmonai ir visiems vaikams. Taip pat buvo neįmanoma prašyti jo dalykų, kurie tikrai būtini kasdieniame gyvenime. Jei reikėjo naujos keptuvės, reikėjo ją užsidirbti pačiam; jei norėjai indaplovės, turėjai ją plauti savo rankomis. Bet kuri moteris nuo to pavargtų.
  4. Jis nenori manęs sutalpinti į savo butą. Gyvenu su juo, bet neturiu teisės į nuosavybę. Turiu omenyje, kad kilus bet kokiam ginčui jis gali išmesti mane ir mūsų vaiką į gatvę. Norėjau garantijos, kad viskas bus gerai. Bet vietoj to sulaukiau daugybės priekaištų, kokia esu merkantiliška.
  5. Lengvai galėčiau rasti jam pakaitalą, net ir su vaiku, dar turtingesnį. Jis turėtų būti tas, kuris laikosi ant manęs, nes aš esu protinga, nepriklausoma moteris, be to, graži. Lengvai galiu susirasti turtingesnį ir perspektyvesnį vyrą už savo būsimąjį buvusį vyrą.

Esu tikra, kad jis gailėsis, jog manęs nesustabdė. Aš apsisprendžiau: palieku savo vyrą! Daugiau nebenoriu toleruoti jo elgesio! Ir tegul kitą kartą pagalvoja, prieš taip elgdamasis su mylima žmona.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau