Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Rugsėjo » 22

Kodėl paukščiai krenta iš dangaus? Kodėl vabzdžiai, vėžliai ir banginiai eina iš proto?

Kaip informuoja Saratovo srities regioninė žiniasklaida, apie 2020 m. rugsėjo 20 d., Balakovo mieste įvyko paslaptingas „varnų lietus“:

Paukščių žūties priežastis nebuvo nustatyta, o pareigūnai galvoja apie infekciją. Vietiniai gyventojai įtaria blogas aplinkos sąlygas mieste ir 5G tinklą.

Labiausiai tikėtina, kad nė viena iš šių versijų nėra teisinga, nors gali būti, kad mobilusis ryšys yra labai tikėtinas: varnos, kaip rašo, nukrito ant vienos riboto ploto aikštelės, todėl ten patalpintas naujas siųstuvas yra visiškai įmanoma priežastis. Tačiau siųstuvo versija nepaaiškina paukščių žūties Naujojoje Meksikoje prieš savaitę:

Paukščiai krito visoje valstijoje, įskaitant teritorijas be bokštų. Paukščiai taip pat krenta į jūrą, tačiau to niekas nemato, ne bet pulkas pradeda kristi iš dangaus tiesiai virš kurio nors laivo denio. Jūroje žūsta ne tik paukščiai:

Pasak šio Meksikos televizijos pranešimo, praėjusią savaitę siaurame Ramiojo vandenyno pakrantės ruože, maždaug 130 kilometrų ilgio ruože, per dvi savaites įvyko mirčių  invazija. Pirmiausia jūra išmetė 137 negyvus jūrų liūtus, po kurių krante pasirodė daugiau nei trys šimtai negyvų vėžlių. Tai tikrai nėra nei 5G tinklų, nei žvejų tinklų kaltė, nes gyvūnų sužalojimų nerasta.

Tai yra Tasmanija, rugsėjo 21 d., - į krantą išplauti 270 banginių. Valdžia bando gelbėti ką tik gali, bet banginiai kažkaip nenori gelbėtis ir atkakliai ropoja į krantą:

Galiausiai, visiškai naujas vaizdo įrašas iš Viskonsino, kurį visi dabar diskutuoja su siaubinga jėga:

Kadre – bitės, tačiau vaizdo įrašas buvo filmuojamas ne virš bityno, bet degalinėje, kur daug mylių nėra bitynų ir žydinčių laukų. Ir ne sezonas. Tuo tarpu bitės skrido, kaip rašo liudininkas, debesimis ir nelabai aišku – iš kur, kur ir kodėl?

Kiekvienu iš minėtu atveju pareigūnai surauktomis kaktomis, skaito enciklopedijas ir juokiasi iš prietaringo žmogaus, kuris visame tame mato Apokalipsės ženklus, o tuo tarpu, regis, tai vienintelis protingas paaiškinimas, kas vyksta.

Gyvūnus valgo arba egregoriai, arba Matrica. Pastarąją prielaidą įrodo minių elgesio savybės. Taigi, kai policininkai visur nukreipė stebėjimo kameras, sociologai iškarto prie jų „prilipo“  ir pradėjo tyrinėti žmogeliukų bėgiojimų dinamiką ir elgsenas. Paaiškėjo, kad žmogeliukai susirenka į dideles grupes, minia elgiasi, kaip vienas gyvas padaras, tarsi kažkokia Ameba, valdoma nematomo proto.

Sociologai pasikvietė žinomus matematikus, kad visa tai paaiškintų, o matematikai greitai išsiaiškino paslaptingo proceso formulę. Formulė buvo teisinga, nes ji puikiai numatė minios elgesį. Tuomet sociologai ir matematikai džiaugėsi, surengė vaišes ir išsiuntė paraišką Nobelio premijai gauti. Bet ten jiems nieko nesigavo, nes formulė jau seniai žinoma ir naudojama valdyti dideles vienetų grupes pagal didelio masto strategijas.

Ar naudojasi ta pačia formule Matrica arba egregoriai – čia mes nežinome, tačiau neseniai atlikus skaičiavimus kažkas vyksta ne taip, o tai rodo sistemos gedimą. Paprastai pirmiausia „nulūžta“ antrinės programos ir sustoja nereikšmingi procesai – žolės augimas, laukiniai gyvūnai ir paukščiai. Tačiau, klaidos, kaip rodo patirtis ir praktika, tik didės, o sistemai liks tik išjungti kuo daugiau antraeilių veikėjų, tad stebėkime ir toliau... kas vyksta matricoje. Tai mano nuomonė, dėl kurios galima nesutikti... Tačiau, kai kurios Stiveno Hokingso hipotezės buvo taip pat daugeliui žmonių nesuprantamos, bet kažkodėl faktų tikrintojai netikrino, o gal nesugebėjo patikrinti jų tikrumo, tačiau, tai jo nesulaikė būti dideliu žmogumi.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau