Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 20

Kodėl vaikams į košę dedama kalcio "terminato"?

Maždaug prieš mėnesį "YouTube" pasirodė nauja ir paslaptinga "magnetinės mėsos" tendencija: šimtai žmonių kuria vaizdo įrašus, kuriuose magnetai prilimpa prie visiškai sausų ir nelipnių mėsos ir mėsos produktų pakuočių:

Yra daugybė teorijų apie tai; dabar jų dar daugiau nei reklamų.  Kai kurie mano, kad visa tai susiję su mėsa, kad mėsa kažkuo pripumpuota. Kiti kalba apie Žemės magnetinius laukus. Trečiasis šauksmas apie klastotė, kuri paprastai yra teisinga, bet šios klastotės tada kažkaip įtartinai daug.

Tačiau praėjo šiek tiek laiko ir namų šeimininkės turi dar vieną priežastį susimąstyti:

Kaip matote, celofano viduje yra ne mėsa, o sūris. Ir, pasirodo, taip pat tapo šiek tiek magnetinis, kuris kelia natūralų klausimą: KODĖL!?

Kadangi sūris gaminamas iš pieno, o pienas yra tarsi filtruotas karvės kraujas, tuomet galbūt magnetinė mėsa ir magnetinis sūris yra tos pačios serijos produktai. Taip pat tai gali būti pakuotė, į kurią kažko pridėta. Taip pat gali būti suklastotas, galbūt neatmetamos ir kitos teorijos, bet kaip paaiškinti TAI:

Kaip paaiškinti šį stebuklą, niekas nežino. Galbūt RF vadovai nusprendė, kad vaikai šalyje turi per mažai metalo, ir išsprendė šią problemą radikaliai, kaip tai daro su suaugusiaisiais:

konspirologija, maisto pramonė, magnetinės mėsos

konspirologija, maisto pramonė, magnetinės mėsos

Vis dėlto, jei paliksime juokelius nuošalyje, klausimas pasirodys esąs labai rimtas.

Gali būti, kad kalbame apie kokį nors pavojingą gamybos linijos defektą, galbūt tai yra manipuliavimas produkto svoriu pakuotėje. Tačiau taip pat gali būti, kad kažkas rimtai užsiima žmonių kūnų prisotinimu metalais. Pavyzdžiui, kokiu nors kalcio terminatu, kuris "H valandos" metu žmonių kaulus ar net smegenis iškeis į metalą, todėl laukite ir toliau naujienų.

Žinoma, tikėti ar ne, palieku jums spręsti... nes to nesu išbandęs... tačiau, kurie tai pabandys, lauksiu komentarų... Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau