Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 19

Kokias frazes vyras nori išgirsti iš savo moters?

Kokias frazes vyras nori išgirsti iš savo moters

Sakoma, kad moterys myli ausimis. Vyrai, nepaisant jų išorinio griežtumo, taip pat mielai iš savo mylimosios išgirsta padrąsinimo ir susižavėjimo žodžius. Tai ne meilės prisipažinimas ir ne komplimentas, vyrams reikia kažko kito.

Mylimoji nepasakys to, ką norėtų išgirsti. Greičiausiai jis pats to nežino. Tačiau psichologai pataria moterims įtikti mylimiesiems maloniomis jų ausiai frazėmis. Šeimos galvai reikia jūsų paramos, emocinio maitinimo. Gerus žodžius nėra taip sunku pasakyti, ypač jei jie suteikia džiaugsmo jūsų mylimajam.

Sveikata: Liaudiški tarpslankstelinės išvaržos gydymo būdai

Žinoma, kiekvieno vyro charakteris yra skirtingas. Vieni yra atviri ir nuoširdūs, o kiti įpratę slėpti savo jausmus. Taigi verta pagalvoti ir praktiškai išbandyti, kokios temos ypač domina jūsų mylimąjį. Dauguma stipriosios lyties atstovų norėtų iš savo mylimos moters išgirsti keletą pagrindinių frazių.

  • "Aš tavimi didžiuojuosi!" Frazė universali, pažįstama nuo vaikystės, kai ją ištardavo mama. Tačiau iš žmonos ar mylimosios lūpų ji skamba kaip simfonija bet kurio vyro galvoje. Žinoma, susižavėjimas turi būti nuoširdus. Tai taip pat naudinga dėl išvaizdos, o pasidžiaugti vyro patrauklumu nepakenks.
  • "Ačiū, kad esi šalia manęs!" Dėkingumas daro stebuklus. Mainais sulauksite vyro dėkingumo, jūsų vaidmens vyro gyvenime įvertinimo.
  • "Man įdomu, ką tu darai darbe, aš esu tavo pusėje!" Kartais bandos lyderiui reikia pasikalbėti, bet jis nežino, kaip pradėti pokalbį. Jūs esate tam, kad jį išklausytumėte, suprastumėte ir palaikytumėte. Bet nė trupučio nesmerkite!
  • "Aš tavimi pasitikiu!" Kai vyras vyksta į komandiruotę arba vyksta į įmonės išvažiuojamąjį posėdį, šie žodžiai neleis jam žengti klaidingo žingsnio, užtikrins, kad jį gerbiate.
  • "Su tavimi esu saugus!" Vyras patikės savo stiprybe, patikimumu ir pasitikėjimu. Juk jis yra šeimos apsauga ir viltis.
  • "Mes sukurti vienas kitam!" Jei moteris vertins sutuoktinį, pastebės jo nuopelnus, atleis jo trūkumus, jis tikės, kad rado savo sielos draugą, brangins šeimą.
  • "Tu toks protingas!" Vyras gyvena protu, randa protingų problemų sprendimų. Jis dažnai įžvelgia kryptį prieš moterį. Tačiau ne kiekviena moteris gali pastebėti šį savo sutuoktinio ypatumą. Kiekvienam stipriosios lyties atstovui svarbus jo pranašumo pripažinimas iš mylimos moters pusės.

Pasinaudojus šiais patarimais, vyro asmeninis gyvenimas gali tapti laimingas ir kupinas meilės. Jis niekada negalvos palikti nuostabios ir mylinčios moters.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau