Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Kosmosas » 2023 » Vasario » 18

Fizikai teigia, kad ateiviai gali naudoti juodąsias skyles kaip kvantinius kompiuterius

Fizikai teigia, kad ateiviai gali naudoti juodąsias skyles kaip kvanti

Mintis, kad ateiviai gali naudoti juodąsias skyles kaip kvantinius kompiuterius, yra spekuliatyvi ir neparemta jokiais tiesioginiais įrodymais.

Tačiau kai kurie fizikai pasiūlė, kad labai pažengusi civilizacija galėtų pasinaudoti juodųjų skylių savybėmis, kad atliktų skaičiavimo užduotis, kurios pranoksta tradicinių kompiuterių galimybes.

"Juodosios skylės papildomumo" sąvoka rodo, kad stebėtojas, esantis už juodosios skylės ribų, ir stebėtojas, esantis juodosios skylės viduje, turėtų skirtingus, bet vienas kitą papildančius tos pačios fizikinės sistemos vaizdus. Kai kurie fizikai pasiūlė, kad civilizacija galėtų naudoti juodųjų skylių tinklą kvantiniams skaičiavimams atlikti, pasinaudodama unikaliomis juodųjų skylių savybėmis.

Tačiau tai labai spekuliatyvi idėja, kurios šiuo metu nepatvirtina jokie tiesioginiai stebėjimai ar įrodymai. Nors idėja panaudoti juodąsias skyles kaip kvantinius kompiuterius yra intriguojanti, ji vis dar yra teorinė spekuliacija, o ne patvirtintas mokslinis atradimas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau