Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 18

Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas

Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs!

Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!

Suraskite melagę. Atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį žemiau ir suraskite melagę. Kas jūsų manymu labiausiai tinka melagės vaidmeniui?

Užuomina: čia gali būti kelios melagės!

Ar jūs jau žinote, kuri moteris nuo jūsų kažką slepia? Tuomet pasitikrinkite savo intuiciją bei kūno kalbos žinias!

 

Testas, Psichologija, kūno kalba

Ieškome melagių

Moteris Nr. 1

Vargu ar ši ponia ketina jums meluoti. Atvirų rankų gestas rodo, kad ji pasiruošusi su jumis atvirauti. Nors kai kurie oratoriai galiu jį tikslingai panaudoti. Tačiau tikėkimės, kad tai nėra mūsų atvejis.

Moteris Nr. 2

Ši ponia labai jau yra įtartina. Atidžiai pažiūrėkite: ji trina ausį, o tai rodo, kad ji ketina apgauti, arba, bent kažką fantazuoti. Ji gali bandyti jus apgauti!

Moteris Nr. 3

Ši ponia suinteresuota pokalbiu. Ji įdėmiai klausosi ir kritiškai vertina, kas buvo pasakyta. Apie tai kalba gestas – ji parėmusi smakrą ranka. Tai tikrai nėra mūsų variantas!

Moteris Nr. 4

Na, šiuo atveju mes tikrai turime reikalą su melage. Kūno kalbos žinovai puikiai žino, kad, jei ranka pridengiama burna, tai reiškia, kad žmogus kažką slepia arba meluoja.

Taigi, mes radome tai, ko ieškojome. Ir ne vieną melagę, o netgi dvi! Štai jos: moteris Nr. 2 ir moteris Nr. 4.

Ar jums pavyko pamatyti tikrąjį melagių veidą? Kuri moteris pirmiausia jums pasirodė melagė? Papasakokite savo komentaruose!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2021 laikas 10:08 Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?
Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai?...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 11:05 Minkšti, purūs ir trapūs obuoliniai sausainiai
Šie obuoliniai sausainiai gaunasi minkšti, purūs ir trapūs. Ir be jokios abejonės labai skanūs. Pats tas prie arbatos ar kavos puodelio. Iš nurodytų ingredientų kiekio iškepiau pilną skardą sausainių.

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Government cameras hidden on private property? Welcome to open fields
Seated at his kitchen table, finishing off the remains of a Saturday breakfast, Hunter Hollingsworth’s world was rocked by footsteps on his front porch and pounding at the door, punctuated by an aggressive order: “Open up or we’ll kick the door down.”...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Federal court strikes down transgender “mandate”
Doctors across the United States scored a major victory Tuesday, Jan. 19, when a federal court struck down the Transgender Mandate. The plaintiffs in the case are religious doctors, hospitals and clinics that serve all patients regardless of sex or gender identity....

Skaityti daugiau