Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 31

Kurie Batai Gražiausi? Tai Atskleis Jūsų Paslaptį

Galbūt nustebsite, bet būtent mūsų charakteris formuoja mūsų požiūrį ir skonį drabužiams. Šis greitas ir įdomus testas padės atskleisti kai kurias jūsų paslaptis.

Pasirinkite tą batų porą, kurie, jūsų manymu, patys gražiausi, ir skaitykite rezultatą.

1. Jūs pasižymite valingu charakteriu ir visada pasiekiate išsikeltus tikslus. Esate temperamentinga ir aistringos prigimties, ir kartais tai gąsdina vyrus. Bet jumis galima pasikliauti bet kokioje situacijoje.

2. Esate gera, atvira ir vertinate namų šilumą. Vyrai dažnai į jus žvalgosi, nes susidaro įspūdis, kad jums reikalingas rūpestis. O jūs norite šalia savęs stipraus partnerio, į kurį galėtumėte atsiremti.

3. Esate paslaptinga moteris, tokios sugeba atsiverti tik pačiam artimiausiam žmonių ratui. Jums galima patikėti bet kokią paslaptį, ir aplinkiniai jus už tai vertina. Jūs niekada nesigiriate savo sėkme ir pasiekimais.

4. Jūs – pasitikinti savimi asmenybė, ir jums nereikia būti už vyro kaip už „akmeninės sienos“. Esate charizmatiška, todėl jumis pasitiki ir įsiklauso. Jūs visada žinote, ko norite iš gyvenimo.

5. Esate gerumo, mielumo ir ramybės įsikūnijimas. Aplinkinius traukiate pozityvumu. Jums lengva prisitaikyti prie bet kokių besikeičiančių aplinkybių, ir tai jums nekelia nusivylimo ar diskomforto.

lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 08:36 Kas yra cholesterolis ir kaip jis veikia žmogaus sveikatą?
Tvirtai įsigaliojo visuotinė nuomonė apie cholesterolio žalą, ypač vyresniame amžiuje. Mokslininkai tvirtina, kad cholesterolio būna visuose gyvuose organizmuose, net bakterijų citoplazmoje. Tai kas yra tas cholesterolis ir kaip jis veikia mūsų sveikatą?...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau