Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (02.03.2018 - 12:50)

Pasirinkite akmenį: jis atskleis jūsų slaptas savybes ir įsitikinimus

Psichologiniai testai neretai atskleidžia mūsų asmenybę ir vidines savybes. Išbandykite šį testą, kurio metu užteks pasirinkti tik vieną akmenį. Būtent jis atskleis jūsų slaptas savybes ir įsitikinimus.

testas, psichologija, testai, asmenybė, asmenybės tipai, paranormal.lt

Įdėmiai įsižiūrėkite į galerijoje esančius akmenis ir pasirinkite vieną, kuris jums yra arčiausiai širdies.

Jeigu pasirinkote pirmąjį akmenį – Jis vadinamas opalitu.

Opalitas yra subtilus, tačiau labai energingas. Jis idealiai tinka meditacijai. Opalitas pagerina bendravimą visose srityse, ypač dvasinėje sferoje.

Jūs trokštate gyvenimo laisvės ir atotrūkio nuo civilizacijos šurmulio. Gyvenime ieškote ramybės vietos, kurioje išlaisvintumėte savo jausmus ir vidines mintis. Jei pasirinkote ši akmenį, tai atskleidžia, kad jūsų gyvenime praėjo visos audros, o dabar esate daug stipresni ir išmintingesni.

Savyje nešiojate gyvenimo randus, tačiau kaip ir šis skaidrus akmuo, jūs stengiatės juos pašalinti. Esate jautrus ir švelnus, todėl jums reikalinga kito asmens apsauga ir rūpestis.

Jeigu pasirinkote antrąjį akmenį – Jis geriau žinomas malachito pavadinimu.

Malachitas simbolizuoja gamtos gyvybę, gėlių, medžių ir augalų grožį. Tai transformacijos akmuo, padedantis įvairiose situacijose ir numatantis dvasinį augimą.

Tai rodo, kad pagrindiniai gyvenimo pokyčiai yra jūsų akiratyje. Dabar yra puikus laikas apsvarstyti pasirinkimus, kuriuos padarėte savo praeityje. Jums sunku būti tarp neigiamų žmonių, todėl nuolatos siekiate atsiriboti nuo jų. Gyvenime siekiate priimti tik teigiamą informaciją, kurią paverčiate savo pagrindiniu balansu.

Jeigu pasirinkote trečiąjį akmenį – Jis vadinamas saulės akmeniu.

Saulės akmuo skatina nepriklausomybę, originalumą, įkvepia talentų atsiskleidimą, pritraukia šlovę ir netikėtą gerovę. Jei pasirinkote šį akmenį, tai atskleidžią, kad esate optimistas visose gyvenimo srityse. Jūsų ateitis yra ryški ir kupina įvykių. Turite ypatingą ryšį su saulės šviesa, todėl įsitikinkite, kad jos gaunate atitinkamą kiekį.

Gyvenimo rutina jums labai svarbi, nes mėgstate paprastumą ir subalansuotumą. Jums puikiai tinka organizavimo darbai.

Jeigu pasirinkote ketvirtąjį akmenį – Jis geriau žinomas obsidiano pavadinimu.

Obsidianas simbolizuoja žemę, tačiau taip pat ir ugnies elementą. Jis naudingas, norint išugdyti vidinę jėgą, reikalingą tvirtai laikytis įsitikinimų prieš bet kokį priešą. Jei jūsų dėmesį patraukė būtent šis akmuo, jūsų pasąmonė bando pasakyti, kad atėjo laikas atsisakyti senų įpročių ir sukurti naują gyvenimo etapą. Prisiminkite, kaip ir kodėl esate laimingi ir neleiskite pavydui užvaldyti jūsų minčių.

Jūs siekiate tobulumo, dėl kurio neretai atsiranda nusivylimas, kai pajaučiate, kad jūsų gyvenime niekas nesikeičia.

Jeigu pasirinkote penktąjį akmenį – Jis yra vadinamas houlitu.

Šis akmuo yra puikus įrankis meditacijos metu, nes jis padeda sutelkti savo mintis. Jis gali paskatinti proto ramybę ir pašalinti bet kokias neigiamas mintis.

Houlitas padeda atsikratyti streso ir nerimo. Jei pasirinkote būtent šį akmenį, tai atskleidžia, kad į gyvenimo įvykius laikas pažvelgti kitu kampu. Laikykitės savo tikslų ir siekiate svajonių. Galbūt jūsų gyvenime atėjo laikas kažką paleisti. Pagalvokite, kaip įsivaizduojate savo gyvenimą ir pasistenkite eiti tikslo link.

Jeigu pasirinkote šeštąjį akmenį – Jis yra dar vadinamas dalmatininiu jaspiu.

Dalmatininis jaspis padeda harmonizuoti vidines emocijas, išlaikyti ramybę sunkiomis gyvenimo akimirkomis. Jis puikiai tinka, kai norima peržiūrėti ir apmąstyti ankstesnius veiksmus ir sprendimus.

Šis akmuo rodo, kad esate linksmas ir į gyvenimą žiūrite kaip į savotišką žaidimą. Gyvenime ieškoti naujų nuotykių ir žmonių. Privalote atsisakyti kelių ribotų įsitikinimų, pagrįstų vaikystės patirtimi. Pamirškite praeities skausmą ir žvelkite pirmyn.

Pasirinkite akmenį: jis atskleis jūsų slaptas savybes ir įsitikinimus


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: asmenybė, testas, testai, asmenybės tipai, Psichologija

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar