Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 13

Laiškas iš ateities: kas jūsų laukia greitu metu?

Norite sužinoti, kas netrukus įvyks jūsų gyvenime? Tereikia pasirinkti vieną iš vokų, įsiminti jo numerį ir perskaityti jums skirtą pranešimą.

Pirmas vokas

Jis praneša, kad sėkmė jau pakeliui pas jus. Tai, ką jūs seniai sumanėte, visai greitai pradės pildytis. Viskas, ko jums reikia – pademonstruoti užsispyrimą ir atkaklumą. Jeigu norėjote įgyti naują profesiją, imkite domėtis ir pradėkite studijuoti daugiau medžiagos.

Jeigu manote, kad jūsų svajonėms nelemta išsipildyti – tai klaida. Galbūt jūs neteisingai suformulavote tikslą. Galbūt jis jums per aukštas, ir jums atrodo, kad neužteks jėgų jį pasiekti. Tokiu atveju vieną didelę užduotį reikia išskaidyti į keletą mažesnių. Būkite dėkingi ir visada stenkitės dėkoti už tai, ką gaunate. Už jūsų dėkingumą jums bus duota dar daugiau.

Antras vokas

Jūsų laukia nuotykiai. Galbūt šie nuotykiai jus ištiks ne kelionėse, o gyvenimiškose situacijose. Tai, ką jums atneš likimas, jus labai nudžiugins. Jūsų gyvenime atsiras naujų žmonių, su kuriais jums bus įdomu. Jie nemėgs sėdėti vietoje ir įneš į jūsų gyvenimą daug naujo, prie ko jūs nesate pripratę. Bet dėl šių pažinčių jūsų gyvenimas pasikeis į gera.

Jūsų gali laukti ekstremalios rūšies sportas, kokios nors kelionės, ko nors įdomaus tyrinėjimas. Jūs gausite emocijų pliūpsnį.

Trečias vokas

Pagaliau atrasite laiko pabendrauti su artimaisiais ir jums brangiais žmonėmis. Galbūt jūs turite neišspręstų klausimų iš anksčiau įvykusių nutylėjimų ar praeities nuoskaudų. Jūs galėsite pabendrauti su artimaisiais iš širdies, pasiaiškinti situacijas, dėl kurių jaučiatės „ne savo rogėse“, o galbūt kas nors iš artimųjų ant jūsų įsižeidęs.

Juk visada yra dalykų, kuriuos kiekvienas nutyli. Jūsų gyvenimo permainos susiję su šiuo periodu. Ir nuo to daug kas priklauso.

Ketvirtas vokas

Jūsų laukia romantiškas laikotarpis ir didelė meilė. Jeigu jau esate santykiuose, jūsų gyvenimas sužibės visomis vaivorykštės spalvomis. Jūs pasinersite į meilę visa galva. Tai jums bus labai netikėta ir malonu. O jeigu dar neturite poros, greit sutiksite žmogų, kuris jums skirtas likimo.

Jūs tai iš karto pajusite. Jeigu tas žmogus bus nelaisvas, kovokite dėl jo visomis jėgomis.

Penktas vokas

Jūsų laukia linksmas laikotarpis. Jūs pailsėsite ir labai gerai praleisite laiką. Jūs galėsite pabendrauti su draugais, net jeigu už lango oras nedžiugins. Galbūt jūs užmegsite naujų pažinčių, jos įneš į jūsų gyvenimą šio to naujo ir naudingo. Kuriam laikui galėsite užmiršti savo problemas. O jeigu seniai planuojate kokią nors kelionę, kad pakeistumėte aplinką – drąsiai leiskitės į kelią. Jūsų poilsis bus puikus.

Šeštas vokas

Jūs daug dirbote. Buvo laikotarpis, kai jums teko dirbti nenuleidžiant rankų. Jūs pavargote ir jums labai norisi pailsėti nuo visko. Pasistenkite apsupti save būtent tais žmonėmis, su kuriais jaučiatės komfortiškiausiai, kurie nekalbės apie darbą ir reikalus.

Už darbą jūsų laukia apdovanojimas ir šuolis aukštyn. Bet tai jūsų neapsunkins. Net paaukštinimas tarnyboje jums neatneš daugiau darbo. Jūs jausitės savo vietoje. Jausitės patogiai ir būsite patenkinti tuo, ką pasiekėte.

Šaltinis lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau