Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 30

Ši priemonė padeda atsikratyti sąnarių skausmo jau po vienintelio panaudojimo

Ši priemonė buvo naudojamas ilgus dešimtmečius sąnarių gydymui. Ir vis tiek receptas išlieka populiarus (paranormal.lt).

Kadangi, nepaisant visų šiuolaikinių vaistų, vis dar nėra magiškos piliulės skirtos atsikratyti sąnarių ligos. Sužinokite, kaip paruošti šią priemonę!

Ši priemonė padeda atsikratyti sąnarių skausmo po vienintelio panaudojimo! Jis susideda tik iš keturių ingredientų!

sąnariai, sąnarių gydymas, receptas, skausmas

Jums reikės:

garstyčių miltelių - 1 valgomas šaukštas;
smulkiai sumaltos druskos - 1 valgomas šaukštas
medaus - 1 valgomas šaukštas
vandens - 1 valgomas šaukštas.

Paruošimas ir naudojimas:

Visus ingredientus reikia sumaišyti, kad gautumėte vienalytę masę. Geriau sudėti iš pradžių sausus ingredientus, o po to palaipsniui įdėti medaus ir vandens. Gautą produktą perdėkite į, bet kokį stiklinį indą ir laikykite šaldytuve.

sąnariai, sąnarių gydymas, receptas, skausmas

Produktą uždėkite ant skausdamos vietos, uždėkite plėvelę ir šiltą audinį, geriau paimti medžiagą iš natūralios vilnos. Taip reikia laikyti 1,5-2 valandas, geriau tai padaryti prieš einant miegoti, kad vėliau nebūtų sąnariams apkrovos.

Jei reikia kartokite procedūrą 5 dienas iš eilės. Bet teigiamą poveikį jau pajusite po pirmo panaudojimo.

Pasigamintą priemonę galite laikyti keletą dienų. Gautas kiekis yra tik 4-5 panaudojimams.

Neleiskite, kad liga paūmėtų. Geriau išsitirkite medicinos įstaigoje, siekiant nustatyti ligą arba pašalinti jos buvimą!

Užsiprenumeruokite mūsų tinklalapį, kad nepraleistumėte įdomių naujienų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau