Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 19

Federalinis rezervų bankas liepos mėn. pradės pirmąjį CBDC etapą

Federalinis rezervų bankas liepos mėn. pradės pirmąjį CBDC etapą

Jungtinių Amerikos Valstijų federalinis rezervų bankas pradeda skaitmeninių mokėjimų sistemos, skirtos centrinio banko skaitmeninei valiutai (CBDC)

Patvirtinta ilgai lauktos momentinių mokėjimų sistemos, kurią daugelis laiko alternatyva centrinių bankų skaitmeninėms valiutoms ir stabiliesiems pinigams, paleidimo data.

Apie tai praneša "CoinTelegraph": Momentinių mokėjimų tinkle mokėjimai bus atliekami per kelias sekundes ir juo bus galima vykdyti sandorius tarp vartotojų, prekybininkų ir bankų. Jis nesiremia blokų grandinės technologija.

Tai reikšmingas žingsnis vyriausybei, nes ją kontroliuoja Federalinis rezervų bankas. Clearing House RTP tinklą, kuris taip pat siūlo mokėjimus realiuoju laiku, valdo didžiųjų bankų konsorciumas. 

Remiantis kovo 15 d. pranešimu, JAV Fed teigė, kad "FedNow" debiutas numatytas liepos mėnesį, o JAV iždas ir "įvairios įvairaus dydžio finansų įstaigos" pasirengusios naudotis tinklu nuo pat jo paleidimo.

FED teigė, kad "pradės oficialų dalyvių sertifikavimą" pirmąją balandžio savaitę, ruošdamasis startui.

"Pirmieji dalyviai užbaigs klientų testavimo ir sertifikavimo programą, remdamiesi FedNow bandomosios programos atsiliepimais, kad pasiruoštų siųsti realias operacijas per sistemą", - sakoma pranešime.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau