- 19.03.2023
- 0.0 Reitingas
- 349 Peržiūros
- Komentarai
Deja, ne visoms silpnosios lyties atstovėms pavyksta rasti savo laimę. Tokias asmenis populiaru vadinti "senmergėmis".
Apsvarstykite toliau pateiktus veiksnius, kodėl kadaise buvusios jaunos gražuolės, taip ir nepajuto vyro glėbio.
1. Tėvų globa.
Nuolatiniai draudimai ir griežtumas daro pražūtingą poveikį paauglių psichikai. Tai lemia, kad iki 25 metų amžiaus kai kurios nesusiformuoja savarankiškumo. Jie ir toliau gyvena šeimos lizde, taip ir nesukūrę rimtų santykių.
Dažnai tėvai įtikinėja dukras, kad joms reikia turtingo sužadėtinio. O turėti santykių patirties už jų nugaros yra neteisinga. Tačiau metai bėga, o su jais dingsta ir žmogaus jaunatviškumas.
Paprastai tokios merginos būna prislėgtos ir nesaugios. Jos turi vidinių konfliktų bagažą, dėl kurio daugelis partnerių jas aplenkia.
Juk kiekviena atstovė turėtų pasitikėti savimi. Norint būti namų ir jaukumo saugotoja, reikia stipraus ir kantraus palydovo. Kas norės vesti brandaus amžiaus jauną moterį, sergančią depresija ir nesaugumo jausmu?
2. Karjeros siekiančios moterys.
Joms darbas yra pirmoje vietoje. Jos nesijaučia vienišos ir nesidomi priešinga lytimi. Tai grubios merginos, kurios nepažįsta meilės. Jei pradedi santykius su tokia moterimi, negali nesuabejoti, ar jos šeima nenuslinks į antrą planą. Kaip su savo įtempta dienotvarke ji rūpinsis vyru ir namais? Atsakymas paprastas: ne. Tokios partnerės nesuteiks savo mylimajam švelnumo ir meilės, kurios jis trokšta.
3. Aseksualumas.
Tai seksualinės orientacijos nebuvimas. Tai ne liga, o įgytas charakterio bruožas. Aseksualams būdingas žemas susijaudinimo slenkstis. Jie neskuba užmegzti santykių, nes jiems nereikia, kad jais kas nors rūpintųsi.
Pasak pirmaujančių ginekologų, toms, kurios iki senatvės lieka nekaltos, padidėja rizika susirgti moteriškomis ligomis. Gimdos miomos, cistos, hormoniniai sutrikimai tarp jų pasitaiko daug dažniau nei tarp tų, kurios nekaltybę prarado nuo 17 iki 28 metų.
Sunkiau išnešioti kūdikį iki gimdymo, nes gali atsirasti inkstų ir skydliaukės sutrikimų.
Galima sakyti, kad laikui bėgant tai darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tiek diagnozė, tiek pogimdyminis laikotarpis yra sunkesni. Yra žinoma, kad senstant didėja procentas, kad gims vaikas su Dauno sindromu.
Tačiau nereikia pulti į neviltį. Viskam savas laikas. Svarbiausia rūpintis savo sveikata - tiek fizine, tiek psichine. Tiek sulaukus 20-ies, tiek 40-ies tai yra prioritetas!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau