Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 19

Kodėl kai kurios moterys, sulaukusios 40 metų, išlieka nekaltos

Kodėl kai kurios moterys, sulaukusios 40 metų, išlieka nekaltos

Deja, ne visoms silpnosios lyties atstovėms pavyksta rasti savo laimę. Tokias asmenis populiaru vadinti "senmergėmis".

Apsvarstykite toliau pateiktus veiksnius, kodėl kadaise buvusios jaunos gražuolės, taip ir nepajuto vyro glėbio.

1. Tėvų globa.

Nuolatiniai draudimai ir griežtumas daro pražūtingą poveikį paauglių psichikai. Tai lemia, kad iki 25 metų amžiaus kai kurios nesusiformuoja savarankiškumo. Jie ir toliau gyvena šeimos lizde, taip ir nesukūrę rimtų santykių.
Dažnai tėvai įtikinėja dukras, kad joms reikia turtingo sužadėtinio. O turėti santykių patirties už jų nugaros yra neteisinga. Tačiau metai bėga, o su jais dingsta ir žmogaus jaunatviškumas.

Paprastai tokios merginos būna prislėgtos ir nesaugios. Jos turi vidinių konfliktų bagažą, dėl kurio daugelis partnerių jas aplenkia.
Juk kiekviena atstovė turėtų pasitikėti savimi. Norint būti namų ir jaukumo saugotoja, reikia stipraus ir kantraus palydovo. Kas norės vesti brandaus amžiaus jauną moterį, sergančią depresija ir nesaugumo jausmu?

2. Karjeros siekiančios moterys.

Joms darbas yra pirmoje vietoje. Jos nesijaučia vienišos ir nesidomi priešinga lytimi. Tai grubios merginos, kurios nepažįsta meilės. Jei pradedi santykius su tokia moterimi, negali nesuabejoti, ar jos šeima nenuslinks į antrą planą. Kaip su savo įtempta dienotvarke ji rūpinsis vyru ir namais? Atsakymas paprastas: ne. Tokios partnerės nesuteiks savo mylimajam švelnumo ir meilės, kurios jis trokšta.

3. Aseksualumas.

Tai seksualinės orientacijos nebuvimas. Tai ne liga, o įgytas charakterio bruožas. Aseksualams būdingas žemas susijaudinimo slenkstis. Jie neskuba užmegzti santykių, nes jiems nereikia, kad jais kas nors rūpintųsi.

Pasak pirmaujančių ginekologų, toms, kurios iki senatvės lieka nekaltos, padidėja rizika susirgti moteriškomis ligomis. Gimdos miomos, cistos, hormoniniai sutrikimai tarp jų pasitaiko daug dažniau nei tarp tų, kurios nekaltybę prarado nuo 17 iki 28 metų.

Sunkiau išnešioti kūdikį iki gimdymo, nes gali atsirasti inkstų ir skydliaukės sutrikimų.

Galima sakyti, kad laikui bėgant tai darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tiek diagnozė, tiek pogimdyminis laikotarpis yra sunkesni. Yra žinoma, kad senstant didėja procentas, kad gims vaikas su Dauno sindromu.

Tačiau nereikia pulti į neviltį. Viskam savas laikas. Svarbiausia rūpintis savo sveikata - tiek fizine, tiek psichine. Tiek sulaukus 20-ies, tiek 40-ies tai yra prioritetas!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau