Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Kovo » 29

2023 m. balandžio mėn. retrogradinis Merkurijus sukels problemų šiems Zodiako ženklams

Merkurijus sukels problemų šiems Zodiako ženklams

Jie turėtų būti pasiruošę viskam.

2023 m. balandį retrogradinis Merkurijus prasideda nuo balandžio 21 d. ir tęsis iki gegužės 14 d. Štai kaip šis reiškinys paveiks visus žmones ir kurie Zodiako ženklai šiuo laikotarpiu turėtų pasiruošti problemoms.

Kaip retrogradinis Merkurijus veikia žmones

Retrogradinis Merkurijus - tai astrologinis reiškinys, kai Merkurijaus planeta juda priešinga kryptimi nei Žemė. Tai gali sukelti tam tikrų astrologinių padarinių.

Manoma, kad retrogradinis Merkurijus gali turėti įtakos bendravimui, kelionėms, techniniams prietaisams, sutartims ir kt. Astrologė Angela Pearl savo tinklaraštyje teigė, kad Retrogradinis Merkurijus - tai laikotarpis su priešdėliu "per", kai tenka viską daryti iš naujo, nes iš pirmo karto nepavyksta.

Nuo 2023 m. balandžio 21 d. iki gegužės 14 d. žmonės gali jaustis irzlesni ir neramūs, susidurti su vėlavimais ir problemomis bendraujant, keliaujant ar sudarant verslo sandorius.

Vėžys

Vėžiai retrogradinio Merkurijaus fazės metu gali patirti problemų su kompiuteriais, telefonais, elektronika ir kitais prietaisais. Dėl šių problemų gali vėluoti ir keistis planai.

Taip pat yra tikimybė, kad suges koks nors labai reikalingas prietaisas ir jums teks išleisti daug pinigų jam sutaisyti arba įsigyti naują.

Svarstyklės

Suplanuotos kelionės ar išvykos gali tapti sudėtingesnės ir pareikalauti daugiau laiko bei pastangų. Šiuo laikotarpiu Svarstyklės gali suklysti tvarkydamos kai kuriuos dokumentus ar transporto bilietus, pavėluoti į skrydį arba supainioti kelionės dienas.

Žuvys

Žuvys turės sveikatos problemų. Žvaigždės sako, kad jos nebus tokios rimtos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau sunkumai privers nervintis ar net verkti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau