Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 19

Mirtingumas nuo „Covid-19“ Švedijoje dabar yra didžiausias pasaulyje

2020 m. gegužės 19 d. Švedija, jeigu tikėti pono Eric Feigl-Ding pranešimu, užima solidžią pirmą vietą pagal „Covid-19“ sukeltų mirčių skaičių:

Kospirologija, Švedija, koronavirusas, pandemija

Palyginimas su kitomis Europos šalimis:

Kospirologija, Švedija, koronavirusas, pandemija

Palyginimas su JAV mirčių skaičiumi milijonui gyventojų:

Kospirologija, Švedija, koronavirusas, pandemija

Naujienos yra labai dviprasmiškos ir nerimą keliančios, visų pirma Baltarusijos, Turkmėnistano ir kitų šalių gyventojams, kur jie negirdėjo PSO vadovų komandos organizuoti visuotinį karantiną. Nors, žinoma, šią statistiką galima interpretuoti skirtingai.

Ponas Eric Feigl-Ding, kuris cituoja visą šią infografiką – tai kažkoks garsus epidemiologas-ekonomistas, gyvenantis Virdžinijoje, kur jo tėtis ir mama, aišku atvyko iš Kinijos:

Kospirologija, Švedija, koronavirusas, pandemija

Atsižvelgiant į tokius nuostabius jo biografinius duomenis apie JAV ekonomikos sunaikinimą, šio epidemiologinio ekonomisto, galimai užduotis – išgąsdinti amerikiečius, parodant jiems, kaip pavyzdį Švediją, kaip yra blogai, kai yra nevykdomi PSO reikalavimai.

Kospirologija, Švedija, koronavirusas, pandemija

Todėl duomenis apie Švediją galima šiek tiek suklasifikuoti, todėl jais patikėti visiškai negalima.

Kita vertus, kaip galima matyti iš šio vaizdo klipo (3-4 minutės) – spinduliuotė nuo bokšto 5G, radiacijos skaitliukas rodo 1986 m. gegužės mėn. Černobylio imtinai duomenis:

Remdamiesi tokiais matavimais galime manyti, kad pasaulinė valstybė nusprendė kažkaip pamokyti Švediją už blogus įsakymų vykdymus. Pavyzdžiui – 5G bokštų pagalba arba pasitelkiant, kai kurias kitas technologijas. Tokiu atveju kitus, ką pamokins bus Turkmėnistanas ir Baltarusija.

Galiausiai taip pat neatmetamas variantas, kad tokį mirtingumo padidėjimą nuo Covid-19 iš tikrųjų lemia atsisakymas vykdyti karantiną, kuri šiek tiek pristabdo pandemiją.

Pastarasis variantas, mūsų nuomonė, yra labai mažai tikėtinas, nes pandemijos pikas pagal visus vertinimus krito balandžio viduryje ir birželį, o Švedijoje didžiausias pikas bus gegužę. Epidemiologijos pažiūriu taip negali būti, nes negalima manyti, kad skaičiavimus atlikę epidemiologai visi yra kvaili? Greičiausiai mes kalbame apie parodomą naujieną, tačiau manau visus taškus sudės Švedijos vyriausybė reaguodama į šiuos pasisakymus, todėl ir toliau stebėkime pasaulio naujienas kitaip...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau