Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 13

Moterys nepajėgios išsaugoti paslapties ilgiau nei 47 valandas 15 minučių

Tokį rezultatą davė britų mokslininkų atliktas tyrimas. Jie atliko anoniminę 18-65 metų amžiaus moterų apklausą, norėdami išsiaiškinti, kaip gerai ar blogai moterys saugo paslaptis. Ir štai kas paaiškėjo. Keturios iš dešimties apklaustųjų išpliurpdavo paslaptį iškart ją sužinojusios.

Kaip taisyklė, pasidalindavo ta paslaptimi su artimais žmonėmis – draugėmis, draugais, vyrais, mamomis. O jei išgerdavo, tai išplepėdavo ir visai nepažįstamiems.

Likusios ištverdavo ilgiau. Bet ne ilgiau kaip 47 valandas ir 15 minučių. Kartais, tiesa, išplepėdavo ne visą paslaptį, o tik jos dalį. Taip kad paslapčių moterims geriau nepatikėkite. Išplepės ir netgi malonumą iš to pajaus.

Dar vienas ypatumas: moterys labai noriai pasakoja paslaptis, liečiančias trečiuosius asmenis. Pavyzdžiui, atskleidžia konfidencialią informaciją apie žmones, kurių informacijos gavėjas nepažįsta. Aiškina jos tai tuo, jog “negali nešioti savyje tokios sunkios naštos”. Na, pavyzdžiui: “Štai pas mus darbe yra viena moteris, ji miega su vyriausiuoju buhalteriu”.

Du trečdaliai apklaustųjų jaučia kaltę, prasiplepėjusios. Likusios – pasitenkinimą. Arba išvis nieko nejaučia. Trečdalis pareiškė, kad labai greitai pamiršta, ką pasakojo.

Kaip buvo nustatyta, kiekviena moteris per savaitę tampa vidutiniškai trijų paslapčių savininke. Ir išplepa jas mažiausiai vienam, žmogui.

Šaltinis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau