Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 12

Norint užmegzti santykius, išmintingai moteriai tereikia įvertinti vieną vyro savybę

Norint užmegzti santykius

Nereikia visko komplikuoti... Nieko sudėtingo...

Mums svarbu patikrinti suderinamumą. Pomėgiai, interesai, statusas, pajamos ir pan. Visa tai yra labai svarbu, bet tai tik parodo, kad žmogus yra jūsų lygio ir apskritai atrodo tinkamas. Tačiau ar tai suteiks jums visišką garantiją? Ne. Daugelis žmonių net nenori tikrinti dešimčių punktų. Jiems tai labai varginantis ir sudėtingas darbas.

Tačiau išmintingos damos elgiasi gana paprastai. Jos žiūri tik į vieną parametrą. Žinoma, jei kalbame apie šeimą arba rimčiausius ketinimus. Lengvas vienos dienos susitikimas - ne vieta.

Taigi, išmintis slypi tik viename punkte - patikimumo garantijoje.

Įsivaizduokite, kad tai taip paprasta. Jums nereikia nieko komplikuoti. Tiesiog žiūrėkite, ar žmogus geba būti patikimas.

Jūs vertinate jį daugeliu aspektų. Ar jis laikosi duoto žodžio, ar yra pasirengęs padėti finansiškai, namų ruošos darbuose ir pan. Jums nereikia jo nuostabių plaukų, mėlynų akių ar ko nors panašaus. Dėl ko?

Norite šeimos, norite vyro ir tėvo. Bet ne priedangos. Kad ir kaip keistai tai skambėtų vyrams.

Ir būtent į tai žiūri daugybė merginų. Kas tau iš to? Nieko. Net hobių suderinamumas jums nieko neduoda. Taip, jūs gerai praleisite laiką. Bet kokia prasmė, jei jie neatsakingi? Nieko nėra.

O patikimumas yra jūsų saugumo garantas. Tai priklauso tik nuo to, ar esate juo patenkinti, ar ne.

Nekalbu apie santuoką su nuobodžiais, šykščiais ir nuobodžiais žmonėmis. Ne, tai tikrai ne apie juos. Tiesiog reikia žvelgti giliau ir toliau.

Su patikimu žmogumi statysite namus, auginsite vaikus. Tokia yra viso to išmintis. Turiu omenyje, kad tai paprasta ir aišku. Jums nereikia visko komplikuoti.

Jis laikosi duoto žodžio? Ką gi, verta atidžiau pažvelgti. Štai ir viskas. Nieko sudėtingo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau