Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 12

RFK jaunesnysis atskleidė globalistų planą, kaip pasinaudojant sveikatos krizėmis įvesti naujos pasaulio tvarkos tironiją

RFK jaunesnysis atskleidė globalistų planą

Robertas F. Kenedis jaunesnysis atskleidė, kaip aukščiausio lygio sveikatos apsaugos ir vyriausybinės organizacijos vykdė pandemijos simuliacijas kaip pretekstą atimti iš žmonių jų teises ekstremalių sveikatai situacijų metu.

Neseniai sakydamas kalbą Hillsdeilo koledže Kenedis paaiškino, kaip renginys 201 buvo stalo pratybos, kurioms vadovavo Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) likus keliems mėnesiams iki "Kovido pandemijos" pradžios.

Jis sakė: "Renginys 201 [Event 201]nebuvo vienkartinis. Radau apie 20 tokių pratybų, kurias jie rengė nuo 2001 m., ir visų jų scenarijus parengė CŽV... kiekvienose iš jų gręžiamasi į totalitarinės kontrolės įvedimą".

InfoWars praneša: Jis pažymėjo, kad šių simuliacijų tikslas buvo ne tinkamai pasirengti katastrofiškiems įvykiams, o įtvirtinti valdžią.

"Jei pažiūrėsite, ką jie daro šiose simuliacijose, jie naudoja visus šiuos metodus, kuriuos sukūrė, kad... primestų centralizuotą užsienio kontrolę vietiniams gyventojams", - sakė jis.

Jis taip pat išdėstė sąsajas tarp buvusio NIAID vadovo daktaro Anthony Fauci, Vuhano virusologijos instituto, funkcijų įgijimo tyrimų, COVID kadrų, proto kontrolės ir daugybės kitų dalykų.

Kenedis praėjusią savaitę pateikė paraišką kandidatuoti 2024 m. prezidento rinkimuose prieš Džo Bideną, o apie savo kandidatūrą oficialiai paskelbs vėliau šį mėnesį.

Žiūrėkite visą RFK jaunesniojo kalbą:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau