Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 13

Šių dalykų nereikėtų atiduoti veltui, nes kartu su jais iškeliaus ir jūsų laimė

Šių dalykų nereikėtų atiduoti veltui, nes kartu su jais iškeliaus

Kokių savo daiktų negalima atiduoti kitiems savininkams - žr. toliau šiame straipsnyje

Kai kurių daiktų nereikėtų niekam atiduoti nemokamai, nes su jais galite atiduoti savo laimę, o vietoj jos įsileisti problemas ir nesėkmes.

Daiktų, kurių nereikėtų atiduoti, sąrašas

Galbūt to nežinote, bet žmonės nuo seno tiki, kad savo drabužių ir batų nereikėtų niekam atiduoti. Manoma, kad daiktuose, kuriuos dėvėjote, slypi jūsų energija, todėl neturėtumėte jais dalytis su kitais žmonėmis.

Tačiau dovanų tabu galioja ir kitiems daiktams. Tarp jų yra ir šie:

  • kepurės,
  • kepurės,
  • rankinės,
  • piniginės,
  • nosinės,
  • apatiniai drabužiai,
  • patalynę.

Kokios gali būti pasekmės

Manoma, kad kartu su daiktais kam nors kitam atiduosite ir savo gerovę.

Vietoj to galite patirti sveikatos sutrikimų ir psichiatrinių problemų. Faktas yra tas, kad drabužiai ir daiktai, kuriais naudojasi žmogus, sugeria jo likimą.

Kaip atiduoti daiktus nepakenkiant jums

Jei turite daug daiktų, kuriuos blogai jaučiatės išmetę, o jų reikia kažkam kitam, yra išeitis. Išskalbkite juos ir išdžiūvusius negrąžinkite atgal į spintą.

Surinkite juos atskirai ir atiduokite iš karto. Atiduokite juos su žodžiais: "Atiduodu kažkam kitam, pasilieku tai, kas mano". Geriausiu atveju mainais paprašykite smulkmenos ar kelių monetų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau