Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 13

Floridos įstatymų leidėjai pasirengę patvirtinti mirties bausmę pedofilams

Floridos įstatymų leidėjai pasirengę patvirtinti mirties bausmę pedofi

Tikimasi, kad Floridos įstatymų leidėjai priims teisės aktą, kuris leistų vykdyti mirties bausmę asmenims, nuteistiems už pedofiliją šioje valstijoje.

Jei įstatymui bus pritarta, teismai turės teisę skirti mirties bausmę pedofilams, jei jie bus pripažinti kaltais dėl seksualinio smurto prieš jaunesnį nei 12 metų vaiką.

Pasak CBS News pranešimo, ketvirtadienį planuojama, kad Atstovų Rūmai svarstys savo įstatymo projekto versiją (HB 1297), o Senato versiją (SB 1342) antradienį jau patvirtino Taisyklių komitetas, todėl ji gali būti perduota visam Senatui.

Verta paminėti, kad Aukščiausiasis Teismas jau anksčiau yra nusprendęs, kad mirties bausmės skyrimas išžaginimo bylose prieštarauja Konstitucijai. Tačiau, atsižvelgiant į dabartinę teisėjų sudėtį, yra tikimybė, kad šis sprendimas gali pasikeisti.

Jungtinėse Valstijose nuo 1964 m. nebuvo įvykdyta mirties bausmė už nusikaltimą, nesusijusį su žmogžudyste.

Po to, kai įstatymo projektas buvo priimtas Taisyklių komitete, Džonatanas Martinas (Jonathan Martin), buvęs prokuroras ir Senato įstatymo projekto rėmėjas, paskelbė įspėjimą seksualiniams nusikaltėliams, teigdamas, kad asmenims, kurie prievartauja vaikus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, turėtų būti taikoma mirties bausmė.

Tačiau Aaronas Wayt (Aronas Vaitas), posėdyje atstovavęs Floridos baudžiamųjų bylų advokatų asociacijai, griežtai kritikavo šį teisės aktą. A. Wayt gynė pedofilus nuo mirties bausmės, teigdamas, kad jam rūpi aukos, kaip teigiama CBS pranešime.

"Šis įstatymo projektas skatina ilgesnį ir brangesnį (teisinį) procesą, kurį teks iškęsti aukai ir jos šeimai", - sakė Wayt.

"Nors šis nusikaltimas, kiekvienas už jį nuteistas asmuo yra bjaurus, šlykštus, pati Konstitucija, teismų praktika, Aukščiausiasis Teismas reikalauja maksimalios laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės. Taigi, nors tai nėra kerštas, kurio visi norime, tai yra teisingumas, kurio reikalauja Konstitucija."

Tuo tarpu Senato mažumos lyderė Lauren Book (Lauren Book), demokratė, nukentėjusi nuo seksualinės prievartos prieš vaikus, pasirodė palaikanti įstatymo projektą.

"Tai bausmė iki gyvos galvos, kuri skiriama mažiems vaikams, - sakė Book.

"Šiame įstatymo projekte kalbame apie pačius mažiausius iš mažųjų. Aš buvau vienas iš tų vaikų. Aš iki šiol, būdamas ... 38 metų, susiduriu su labai, labai tikrais ilgalaikiais šio nusikaltimo padariniais. Jis niekada neišnyksta. Kartais užmerki akis ir tai matai. Aš neturiu galimybės padaryti, kad tai liautųsi".

CBS reportaže aiškinama: "Pagal įstatymų projektus kaltinamiesiems mirties bausmės galėtų būti skiriamos remiantis bent aštuonių iš 12 prisiekusiųjų rekomendacijomis.

"Teisėjai turėtų teisę savo nuožiūra skirti mirties bausmę arba nuteisti kaltinamuosius kalėti iki gyvos galvos. Jei mirties bausmę rekomenduotų mažiau nei aštuoni prisiekusieji, kaltinamieji būtų nuteisti iki gyvos galvos. Šiuo metu, kad teisėjai galėtų skirti mirties bausmę nužudymo bylose, reikalaujama vienbalsių prisiekusiųjų rekomendacijų.

"Tačiau įstatymų leidėjai taip pat yra pasirengę pakeisti šį reikalavimą, kad mirties bausmę būtų galima skirti rekomendavus aštuoniems iš dvylikos prisiekusiųjų. Senatas jau priėmė tokį pakeitimą, o Atstovų Rūmai jį svarstys ketvirtadienį."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau