Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 18

FTB Manhatane suėmė du asmenis už sąmokslą veikti kaip KKP šnipams ir nelegalios policijos nuovados veiklą

FBI suėmė du Niujorko gyventojus už sąmokslą veikti kaip Kinijos vyriausybės agentams, nes jie valdė nelegalią policijos nuovadą ir veikė kaip šnipai.

FTB Manhatane suėmė du asmenis už sąmokslą veikti kaip KKP šnipams

Amerikos ČangLe asociacija Niujorke 2022 m. spalio 6 d. Asociacijos pastato viduje įsikūręs užjūrio Kinijos policijos postas Niujorke, pavadintas Fužou policijos užjūrio tarnybine stotimi. (Samira Bouaou/The Epoch Times)

Pranešime spaudai Pirmadienį, Teisingumo departamentas paskelbė apie 61 metų Lu Jianwang ir Chen Jinping, 59 m., dėl nedeklaruotos policijos nuovados, esančios Manhatano kinų kvartalo rajone. Jie bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn Niujorko rytinėje apygardoje ir turėtų pasirodyti federalinėje teisme Brukline.

Abu prisipažino FTB, kad ištrynė savo ryšius su KKP pareigūnu sužinoję, kad jų atžvilgiu atliekamas tyrimas.

"Tai tiesiog piktina tai, kad Kinijos viešojo saugumo ministerija mano, jog ji gali išsisukti nuo atsakomybės, įsteigusi slaptą, neteisėtą policijos nuovadą JAV. ir taip padėti savo pastangoms eksportuoti represijas ir pakirsti mūsų teisinę valstybę. ", - sakė FTB direktoriaus pavaduotojo pareigas einantis Kurtas Ronnowas. Kontržvalgybos skyriaus vadovas. "Ši byla yra svarus priminimas kad Kinijos Liaudies Respublika nesustos prieš nieką, kad palenktų žmones savo valiai ir nutildyti pranešimus, kurių nenori, kad kas nors girdėtų. . FTB yra pasiryžęs apsaugoti visus Jungtinių Valstijų gyventojus nuo pastangomis pakenkti mūsų demokratinėms laisvėms, ir mes laikysime bet kurią valstybę veikėjus - ir tuos, kurie jiems padeda - už mūsų įstatymų pažeidimus."

Pagal FTB;

Prieš padėdamas atidaryti policijos nuovadą 2022 m. pradžioje, Lu ilgą laiką pasitikėjimu grįstus santykius su KLR teisėsauga, įskaitant MPS. Nuo 2015 m. ir per slaptosios policijos nuovados veiklą Lu buvo pavesta vykdyti įvairią veiklą, be kita ko, padėti KLR vyriausybės represinę veiklą JAV teritorijoje:

  • 2015 m. gruodžio mėn. 2015 m. per KLR prezidento Xi Jinpingo vizitą Jungtinėse Valstijose Lu dalyvavo Vašingtone vykusiuose kontrprotestuose prieš narius iš religijos, kuri yra draudžiama pagal KLR įstatymus, nariams. MPS direktoriaus pavaduotojas apdovanojo Lu atminimo ženklu už darbą, kurį jis atliko KLR labui vyriausybės.
  • 2018 m. Lu buvo įtrauktas į pastangas sukelti tariamą bėglį iš KLR, kad jis grįžtų į KLR. Nukentėjusysis pranešė, kad yra ne kartą buvo persekiojama, kad grįžtų į KLR, be kita ko, grasinant smurto grasinimus aukai ir jos šeimai Jungtinėse Valstijose. ir KLR.
  • 2012 m. MPS pareigūnas siekė, kad Lu pagalbos surasti Kalifornijoje gyvenantį asmenį, kuris yra prodemokratinį aktyvistą. Savo ruožtu Lu kreipėsi pagalbos į kitą sąmokslininko. Vėliau, kai FTB susidūrė su šiais pokalbius, Lu neigė, kad jie vyko.

2012 m. spalį FTB atliko teismo sankcionuotą kratą nelegalioje policijos nuovadoje. Dėl šios kratos FTB agentai apklausė ir Lu, ir Chen ir konfiskavo jų telefonus. Peržiūrėdamas šių telefonų turinį FTB agentai pastebėjo, kad Lu ir Čen tarpusavio ryšiai, viena vertus, buvo ir MPS pareigūno, atrodo, buvo ištrinti. Vėlesnių apklausų metu Lu ir Chen prisipažino FTB kad jie ištrynė savo ryšius su MPS pareigūnu po to, kai sužinoję apie vykstantį FTB tyrimą, taip užkirsdami kelią FTB sužinoti visus MPS nurodymus, susijusius su užsienyje vykdomu tyrimu.

Kiekvienam kaltinamajam gresia ne daugiau kaip penkeri metai laisvės atėmimo. laisvės atėmimo bausmė, jei bus pripažintas kaltu dėl sąmokslo veikti kaip KLR agentas, ir iki iki 20 metų kalėjimo dėl kaltinimo trukdymu vykdyti teisingumą.

Antrajame skunde, 24 Kinijos policijos pareigūnams buvo pateikti kaltinimai dėl priklausymo "specialiajai projektų darbo grupės" darbo grupei, kuri "vykdo nusikaltimus, nukreiptus Kinijos demokratijos aktyvistus ir disidentus, esančius už KLR ribų, įskaitant ir čia, Niujorke, teigiama Rytų apygardos Niujorko prokuroras Breonas Peace'as, kuris pridūrė, kad "ši darbo grupė veikia kaip interneto trolių ferma, kurianti tūkstančius netikrų internetinių asmenybių. kuriuos jie naudoja koordinuotam sąmokslui persekioti, menkinti ir grasinti. disidentus ir aktyvistus visame pasaulyje."

Vasario mėnesį pažymėjome, kad FTB uždarė neteisėtą Chinatown policijos nuovadą po praėjusį rudenį įvykusio reido pastate. Kaip tuomet pažymėjo Epoch Times;

Tai, kad Niujorko Chinatown esantis objektas uždarytas, įvyko praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai laikraštis The New York Times pranešė, kad praėjusį rudenį FTB agentai neatskleistu laiku įsiveržė į pastatą ir atliko jame kratą.

Teiginys "The objektas ir daugiau nei 100 kitų panašių į jį sudaro slaptų objektų, iš kurių, ekspertų nuomone, Kinijos komunistų partija (KKP) vykdo tarptautinę represijų kampaniją.

Pagal dvi ataskaitas, paskelbtas 2012 m. spalio ir 2012 m. gruodžio ne pelno siekiančios organizacijos "Safeguard Defenders", užsienio policija postai naudojami žvalgybinei informacijai rinkti ir net priverstinai repatrijuoti Kinijos disidentus į žemyninę Kinijos dalį, kad jie būtų įkalinti.

"Mes žinome apie pranešimus dėl tariamų KLR "užjūrio policijos nuovadų", - sakė Valstybės departamento atstovas.

"Mes labai rimtai žiūrime į šį klausimą. Vadinamųjų užjūrio policijos nuovadų steigimas be kvietimo arba šalies, kurioje jos veikia, sutikimo, kelia rimtų pagarbos tos šalies suverenitetui klausimus."

Tačiau atstovas spaudai perdavė "The Epoch Times" FTB ir Teisingumo departamento dėl išsamesnės informacijos. Teisingumo departamentas neatsakė į prašymo pateikti komentarą iki spaudos pranešimo, o FTB atsisakė komentuoti

Kinijos komunistinis režimas "pažeidžia suverenitetą"

Kinijos valdžios institucijos tvirtina, kad įrenginiai, kurie veikia 53 valstybėse, padeda kinų imigrantams užsienio valstybėse atlikti užduotis kurias paprastai atlieka konsulatas, pavyzdžiui, atnaujinti vairuotojo pažymėjimą

Vis dėlto stotys buvo susietos su KKP Jungtinio fronto darbo departamentu, agentūra. kuri dirba siekdama įgyvendinti režimo interesus užsienyje, skleisdama propagandą, vykdo įtakos operacijas užsienyje, slopina disidentų judėjimus, renka žvalgybinę informaciją ir palengvina technologijų perdavimą komunistinei Kinijai.

Todėl daugelio valstybių atstovai išreiškė susirūpinimą, kad šie objektai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui ir pažeidžia suverenitetą.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/fbi-arrest-two-in-manhattan-for.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau