Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 5

Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada

Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Praėjusį rudenį FTB atliko reidą Manhetene, Niujorke, veikusioje asociacijoje "America ChangLe Association". Organizacijos lyderis Lu Jianshun, dar žinomas kaip Jimmy Lu, buvo apklaustas dėl įtariamo biuro trečiajame aukšte, pranešė News 18.

Dienraštyje "Daily Mail" buvo pranešta, kad Kinijos atstovybė buvo įsikūrusi trečiajame pastato, kuriame taip pat veikė inžinerijos įmonė, akupunktūros ir apskaitos įmonė, aukšte.

Trečiajame aukšte buvo slaptas Kinijos policijos postas, kuriame dirbo "nelegalūs policininkai", stebėję kinų tautybės žmones, kurie JAV prieštaravo Kinijos komunistų partijai (KKP).

Elektroniniame laiške "Epoch Times" FTB patvirtino, kad slapta policijos nuovada buvo uždaryta.

"FTB patvirtino, kad "užjūrio policijos nuovada" Niujorke, susijusi su Fuzhou, buvo uždaryta", - elektroniniame laiške teigė Valstybės departamento atstovas.

"Mes ir toliau esame susirūpinę dėl KLR [Kinijos Liaudies Respublikos] tarptautinių represijų pastangų visame pasaulyje ir šiuo klausimu taip pat koordinuojame veiksmus su sąjungininkais ir partneriais."

Keletas naujienų agentūrų pranešė, kad šiuo metu yra šimtas panašių užsienio policijos nuovadų tokiose šalyse kaip Japonija, Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Vokietija, Vengrija ir Čekija.

"Žinome apie pranešimus dėl tariamų KLR "užjūrio policijos stočių", - sakė agentūra.

"Į šį klausimą žiūrime labai rimtai. Vadinamųjų užjūrio policijos stočių steigimas be šalies, kurioje jos veikia, kvietimo ar pritarimo kelia rimtų klausimų dėl pagarbos tos šalies suverenitetui."

Plačiau Epoch Times:

Kinijos valdžios institucijos tvirtina, kad šios 53 šalyse veikiančios įstaigos padeda kinų imigrantams užsienio šalyse atlikti užduotis, kurias paprastai atlieka konsulatas, pavyzdžiui, atnaujinti vairuotojo pažymėjimus ir vizas.

Tačiau šios stotys yra susijusios su KKP Vieningojo fronto darbo departamentu - agentūra, kuri dirba siekdama įgyvendinti režimo interesus užsienyje, skleisdama propagandą, vykdydama įtakos operacijas užsienyje, slopindama disidentų judėjimus, rinkdama žvalgybinę informaciją ir palengvindama technologijų perdavimą komunistinei Kinijai.

Todėl daugelis šalių išreiškė susirūpinimą, kad šie įrenginiai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui ir pažeidžia suverenitetą.

Airijos, Kanados ir Nyderlandų pareigūnai paragino Kiniją nutraukti panašias policijos operacijas jų šalyse. Taip pat FTB direktorius Christopheris Wray apibūdino jas kaip JAV suvereniteto pažeidimą.

Praėjusiais metais "The Gateway Pundit" pranešė, kad JAV pilietis ir keturi Kinijos žvalgybos pareigūnai buvo apkaltinti veikę kaip Kinijos slaptoji policija, siekdami persekioti, persekioti ir šnipinėti Kinijai kritiškai nusiteikusius JAV gyventojus.

"Remiantis teismo dokumentais, 73 metų Wang Shujun iš Kvinso (Niujorkas), Feng He, dar žinomas kaip Boss He, iš Guangdongo, Jie Ji iš Čingdao, Ming Li, dar žinomas kaip Elder Tang ir Little Li, iš Guangdongo, ir Keqing Lu, dar žinomas kaip Boss Lu, iš Čingdao, įtariami dalyvavę šnipinėjimo ir tarptautinių represijų schemoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje", - paskelbė JAV Teisingumo departamentas.

2022 m. kovo mėn. taip pat buvo suimtas Shujun Wangas ir apkaltintas veikimu kaip KLR vyriausybės agentas, nusikalstamu tapatybės nustatymo priemonių naudojimu ir iš esmės melagingų pareiškimų teikimu, susijusiu su jo dalyvavimu tarptautinėje represijų schemoje, kurią organizavo MSS.

Šaltinis: "Google" nuotr.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau