Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 29

Atstovų Rūmai didele balsų dauguma priėmė pirmąjį JAV įstatymo projektą, kuriuo baudžiama už priverstinį KKP organų paėmimą

Atstovų Rūmai didele balsų dauguma priėmė pirmąjį JAV

Gatvės plakato iš dokumentinio filmo "Sunku patikėti" kadras. (Vaizdas: per Vimeo)

Pirmadienį JAV Atstovų Rūmai priėmė įstatymo projektą, kuriuo siekiama nubausti Kiniją už priverstinį organų paėmimą iš kalinių ir pagal kurį būtų taikomos sankcijos visiems, susijusiems su šia veikla, ir reikalaujama, kad vyriausybė kasmet teiktų ataskaitas apie tokią veiklą užsienio šalyse.

H.R. 1154, pavadintą 2023 m. Priverstinio organų paėmimo sustabdymo įstatymu (Stop Forced Organ Harvesting Act of 2023), parėmė sen. Tom Cotton (R-Ark.) ir Chris Coons (D-Del.) kartu su daugiau nei tuzinu kitų įstatymų leidėjų, vadovaujančių Senate pateiktam įstatymo projektą lydinčiam teisės aktui.

"Daugėja įrodymų, kad Kinijos komunistų partija atėmė ir toliau atiminėja organus iš persekiojamų religinių grupių, sąžinės kalinių ir kalinių", - sakė senatorius Tomas Kotonas (Tom Cotton), pristatęs įstatymo projektą Senate. "Šis įstatymo projektas padės nustatyti ir nubausti KKP narius, dalyvaujančius priverstiniame organų paėmime. Jau seniai laikas pareikalauti, kad Pekinas atsakytų už šiuos baisius veiksmus".

"Jis turi tikrus dantis. Mes nejuokaujame", - laikraščiui "Epoch Times" sakė respublikonas Krisas Smitas (Chris Smith, R-NJ). "Tai žiaurumas, tai nusikaltimas žmoniškumui ir karo nusikaltimas, nes tai yra karas prieš nekaltus žmones Kinijoje, ir [Kinijos vadovas] Xi Jinpingas yra tiesiogiai už tai atsakingas, tačiau atsakys ir tie, kurie savo noru tame dalyvauja."

Atstovų Rūmų salėje respublikonė Siuzana Vild (Susan Wild, D-Pa.) pabrėžė įstatymo projekte numatytą metinių ataskaitų teikimo reikalavimą, kuris, anot jos, užtikrins, kad Jungtinės Valstijos "pagrįstai įvertintų šios problemos mastą ir paplitimą".

"Atsižvelgdami į tebevykstantį genocidą, negalime tikėti Pekino žodžiais apie tai, ką jis daro ir ko nedaro", - sakė ji. "Mums reikia atlikti tyrimą ir patikrinti.

"Niekada neturėtume nusigręžti nuo neteisybės ir represijų, kad ir kur jos vyktų". -Epoch Times

Įdomu tai, kad atstovų kun. Marjorie Taylor Greene (R-GA) ir Thomas Massie (R-KY) nebalsavo už šį įstatymo projektą, nes, pasak įstatymų leidėjų, jis prilygsta JAV veiksmų pertekliui.

"Įstatymo projektas suteikia prezidentui vienašališkus plačius įgaliojimus taikyti sankcijas asmenims ir politikams be jokio sprendimo ar tinkamo proceso", - sakė T. Massie laikraščiui "Washington Examiner". "Be to, pagal šio įstatymo projekto formuluotę kiekvienas, kuris gauna ar siūlo kompensaciją už organų donorystę, gali būti apibrėžtas kaip prekiautojas organais, kuriam gali būti taikomos JAV prezidento baudžiamosios priemonės."

Greene'as pavadino jį "ydingu įstatymo projektu", kuris leidžia JAV vyriausybei netinkamai kontroliuoti pasaulio reikalus.

"Amerikos piliečiai išrinko Amerikos politikus, kad jie gintų Amerikos interesus, - sakė Green laikraščiui "Examiner". "Šis įstatymo projektas, dvišaliuose diplomatiniuose susitikimuose ir tarptautiniuose forumuose skatindamas "savanoriškos organų donorystės sistemų kūrimą...", ragina ne Amerikos politikus, neišrinktus Amerikos piliečių, ginti ne Amerikos interesus. Tai ne kas kita, kaip dar vienas teisės aktas iš pelkės, kuriame Amerika nėra svarbiausia."

Pagal įstatymo projektą prezidentas privalėtų pateikti Kongresui įtariamųjų, dalyvavusių priverstiniame organų paėmime arba prekyboje žmonėmis siekiant paimti organus, sąrašą. Pagal teisės aktą, kiekvienam sąraše esančiam įtariamajam prezidentas privalo taikyti turto ir vizų blokavimo sankcijas.

Tapati teisės akto versija buvo pateikta Senate, tačiau neaišku, kada dėl jos bus balsuojama. -Washington Examiner

Remiantis žurnale "American Journal of Transplantation" paskelbtu tyrimu, Kinijos transplantacijos chirurgai išima organus anksčiau, nei donorų smegenys paskelbiamos mirusiomis.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 14:16 763 įžymybių mirtys po Covid vakcinacijos! Kiek gi tada tokių mirčių tarp gyventojų?!

763 įžymybių mirtys po „Covid“ vakcinacijos ir šimtai įžymybių, tapusių vakcinacijos aukomis - didžiulis vakcinacijos nusikaltimas išaiškėja dėka svarių įrodymų! Kla.TV surinko 17 valandų filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotos siaubi...

Skaityti daugiau