Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 18

Gresia kaltinimai už tai, kad nušovė juodaodį paauglį po to, kai jis paskambino į duris

Gresia kaltinimai už tai, kad nušovė juodaodį paauglį
Andriaus Lesterio nuotrauka, daryta praėjusį ketvirtadienį, kai jis buvo laikinai sulaikytas policijos

Klajaus apygardos prokuroras Zachary Thompsonas pirmadienį pateikė kaltinimus 85 metų Endriu Lesterį dviem sunkiais nusikaltimais už tai, kad praėjusią savaitę nušovė juodaodį paauglį.

Pasak policijos, Andrew Lesteris, baltasis Kanzaso miesto (MO) namų savininkas. praėjusį ketvirtadienį nušovė juodaodį paauglį po to, kai 16-metis paskambino į duris ne į tuos namus.

16-metį Ralfą Polą Jarlą Lesteris nušovė į galvą po to, kai paauglys paskambino ne į tas duris, kai pasiėmė savo brolius ir seseris, teigiama teisininkų.

Gresia kaltinimai už tai, kad nušovė juodaodį paauglį

Ralph Paul Yarl išgyveno ir šiuo metu yra hospitalizuotas kritinės būklės.

Andrew Lesteris iš pradžių buvo paleistas iš areštinės po to, kai buvo sulaikytas 24 valandoms, kol policija tyrė šaudynes.

Buvo išduotas Lesterio arešto orderis, tačiau šiuo metu jis nėra policijos areštinėje.

Prokuroras Zacharis Tompsonas (Zachary Thompson), nepateikdamas jokių detalių, teigė, kad šaudyme buvo "rasinis komponentas".

"Nedidelis užrašas tiesiai virš durų, į kurias paskambino Jarlas, skelbia: "Nr. Solicitors", o kitame ženkle prie šoninės tvoros rašoma: "Jarl": "Ši nuosavybė saugoma stebėjimo kameromis"."" Laikraštis "New York Post" pranešė.

Tompsonas sakė, kad prieš tai, kai Lesteris šovė Ralfui Jarlui į galvą ir į ranką, nebuvo apsikeista jokiais žodžiais.

Lesteriui gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

NBC News pranešė:

Misūrio valstijos vyras, nušovęs paauglį, kuris paskambino ne tuo telefonu durų skambutį bandydamas pasiimti savo jaunesnius brolius, pirmadienį buvo apkaltintas dviem sunkiais nusikaltimais, pranešė pareigūnai.

85 metų baltaodžiui vyrui Endriu Lesteriui (Andrew Lester) buvo pateikti kaltinimai dėl dviejų nusikaltimais, susijusiais su balandžio 13 d. įvykusiu šešiolikmečio juodaodžio Ralfo Jarlo nušovimu: užpuolimu pirmojo laipsnio užpuolimu ir ginkluotu nusikalstamu veikimu, pranešė Kėjaus apygardos prokuroras prokuroras Zacharijus Tompsonas pirmadienį pranešė.

Tompsonas teigė, kad šaudyme buvo rasinis komponentas, tačiau tačiau atsisakė pateikti išsamesnių detalių. Lesteriui gresia maksimali bausmė iki gyvos galvos kalėjime už užpuolimą ir nuo trejų iki penkiolikos metų už įtariamą šaudymą iš ginklo. Tomsonas sakė, kad jis gali būti kaltinamas nusikaltimu, susijusiu su šaudymu už pistoletą.

Tompsonas teigė, kad prieš Lesteriui tariamai atidarant duris nebuvo apsikeista jokiais žodžiais. šaudė iš 32 kalibro revolverio, du kartus pataikydamas Jarlui - vieną kartą į galvą ir vieną kartą į kaktą. vieną kartą į ranką. Jarlas dar nebuvo įėjęs į namus, kai Lesteris tariamai į jį šovė pro stiklines duris, teigė Tompsonas.

Kalbėdamas su "NBC News" žurnalistu Tomu Lamašu, šeimos advokatas Li Meritas (Lee Merritt) sakė, kad jis nežinojo, kad Lesteriui bus pateikti kaltinimai, tačiau sakė, kad Jarlo giminaičiai buvo palengvėjo.

"Mums reikia, kad jis būtų pasirengęs visiškai atsakyti už savo veiksmus", - pridūrė Merritas.

"Mums reikia, kad jis būtų pasirengęs visiškai atsakyti už savo veiksmus", - pridūrė Merritas.

Merrittas anksčiau sakė, kad Jarlo motina paprašė jo pasiimti 11 metų brolius dvynius ketvirtadienį. Jis nuvyko į namus 1100 kvartale. 115-osios gatvės šiaurės rytų bloko, o ne Kanzaso 115-osios terasos šiaurės rytų rajone. Sityje, Misūrio valstijoje, pranešė policija.

Klausykite Kėjaus apygardos prokuroro Zachario Tompsono spaudos konferenciją dėl šios bylos čia:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/85-year-old-kansas-city-homeowner-faces.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau