Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 22

Ko nereikėtų daryti su adata, kad išvengtumėte nesėkmės: svarbūs prietarai

Ko nereikėtų daryti su adata, kad išvengtumėte nesėkmės

Adata ne tik padeda taisyti drabužius, bet ir saugo namus. Pasak prietarų, ji gali padėti atsikratyti gyvenimo problemų. Su adata elkitės atsargiai, nes ji gali pritraukti problemų.

Ko kategoriškai negalima daryti su adata - skaitykite toliau.

Ko nedaryti

Pasak būrėjų, jei adatą atsitiktinai radote prie slenksčio arba ant drabužių, negalima jos imti rankomis. Geriau pakelti ją skuduru, būtinai sulaužyti, o tada išmesti iš namų.

Manoma, kad tokią adatą gali pasėti piktavaliai, kurie nori, kad žmogus turėtų problemų su sveikata ar pinigais.

Jei adata gulėjo ant grindų ir žmogus netyčia ant jos užlipo, tai žada kivirčą su artimaisiais.

Be to, adatos nereikėtų laikyti niekur namuose. Joms turėtų būti skirta speciali vieta, uždara nuo pašalinių akių. Sakoma, kad užtenka vieno blogo žvilgsnio, kad adata iš talismano virstų bėdų šaltiniu.

Kai adata atneša laimę

Egzistuoja nuomonė, kad jei adata lūžta siuvant, laukia geros žinios ir dovanos. Jei mergina įsiduria pirštą - iki tol, kol sutiks įdomų vaikiną arba ištekės.

Svarbu, kad siuvimo nereikėtų daryti blogos nuotaikos. Darbas, siuvamas su blogais norais, bus žalingas. Jei darbas duodamas su sunkumais, siūlai susipainios.

Be to, nereikėtų siūti prieš kelią, kad nesusikirstų kelias, ir jis būtų sėkmingas. Taip pat draudžiama siūti ant savęs ar kito žmogaus. Esant ūmiam poreikiui, tas, ant kurio siuvama, turi paimti siūlą į burną.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau