- 24.04.2023
- 0.0 Reitingas
- 769 Peržiūros
- Komentarai
Kad vyras nugalėtų moterį, jis turi laimėti mūšį jos akyse, o kad moteris nugalėtų vyrą, ji turi jam pralaimėti...
Ko vyras ir moteris nežino vienas apie kitą? Kodėl jie atsidūrė kartu ir ką daryti su tais jausmais, kurie dabar sklinda ant meilužio (arba nebe tokio meilužio)?
Vyras ir moteris vienas kitam pajunta meilės jausmus, kai nematomi protėviai juos suveda, kad išspręstų neišspręstas problemas.
Paslaptis numeris nulis. Šį skaičių suteikiau todėl, kad iš patirties žinau, kaip žmonėms apmaudu išgirsti, kad jų pasirinktas mylimasis yra visai ne jų. Tik tada, kai santykiai nutrūksta, žmonės yra linkę pripažinti: "Taip, tai mano tėvai davė man šią vaikščiojančią kančią. Aš tik nežinau kodėl!"
Pabandysiu trumpai paaiškinti, kodėl protėviams reikia šios gudrybės su savo pasirinkimu.
Santykių pradžioje vyras ir moteris yra malonūs ir draugiški vienas kitam. Tarp jų tvyro tam tikra dvasinė simpatija, pabrėžiu, dvasinė. Abu vienija noras parodyti save iš geriausios pusės.
Kokiu tikslu? Kaip sakydavo seniau, parodyti savo veidą. Mes visi tai suprantame, bet po kurio laiko, atidarius pakuotę, paaiškėja, kad produktas nėra toks geras, ir vietoj simpatijos atsiranda atmetimas...
Kur dingsta meilė ir kodėl atsiranda skundai? Pretenzijos visada grindžiamos nepatenkintu poreikiu. Poreikis - tai poreikis, būtinybė. Apie Maslow piramidę, manau, žinote. Ji prasideda pagrindiniais fiziniais poreikiais ir baigiasi savirealizacijos poreikiu.
Poreikiai, kurių įsimylėjėliai negali patenkinti vienas kitam, yra patirtys iš tėvų šeimų. Kaip tėvams, pavyzdžiui, reikėjo meilės, dėmesio, pagarbos, taip ir jų vaikams (mūsų įsimylėjėliams) reikia to paties.
Tačiau tėvai savo laiku nesugebėjo patenkinti šių poreikių, žvelgdami į vyresniuosius, kurie galbūt žuvo kare arba, pavyzdžiui, patys patyrė didelių netekčių (kolektyvizacija, emigracija).
Informacija apie praradimus ir nepatenkintus poreikius įrašyta mūsų DNR. Protėviai ją mums perdavė per kraują ir patirtį. Nuo jos neįmanoma pabėgti. Ją galima tik suprasti ir patenkinti poreikius, kurių mūsų protėviai nepatenkino.
Tam ir yra duotas meilužis. Bet toks, kuris savo DNR turi įrašą apie nepatenkintus poreikius, panašius į jūsų. Todėl po medaus mėnesio laikotarpio santykiuose prasideda nepasitenkinimo laikai.
Vaizdžiai tariant, nematomi protėviai stovi už pabudusių įsimylėjėlių ir, trindami rankas, sako: "Štai taip, mielieji! Mes pasikalbėjome ir laukiame! Dabar laikas spręsti mūsų problemas!"
Ar įsimylėjėliams užteks išminties patenkinti protėvius ir pradėti laimingą gyvenimą, priklauso nuo to, kaip jiems pavyks išspręsti Pirmosios paslapties problemą:
1. Vyras ir moteris santykiuose siekia dėmesio. Bet koks nepasitenkinimas santykiuose kyla dėl to, kad viena iš pusių negauna pakankamai dėmesio iš savo partnerio.
Gali atrodyti, kad santykiai žlunga dėl sudėtingo charakterio, blogų įpročių ar nepadorių vieno ar abiejų partnerių veiksmų, tačiau jei partneriai skiria dėmesį vienas kitam, šios priežastys negali lemti santykių žlugimo.
Tačiau kai vienas iš partnerių nustoja skirti dėmesį kitam, prasideda kova, kurioje vietą užima visi neigiami jausmai.
Vyrai ir moterys su dėmesiu operuoja skirtingai. Mintis paimta iš Jurijaus Subordino:
Iš tikrųjų yra dvi dėmesio formos. Moteriškoji dėmesio forma, kai žmogus visą dėmesį skiria asmeniui, su kuriuo kalbasi, t. y. be pasipriešinimo suvokia kito asmens jam perteikiamą vaizdą, ir vyriškoji dėmesio forma, t. y. įsitraukimas į kokį nors procesą. Šiuo atveju žmogus yra visiškai įsitraukęs ir jo dėmesio neblaško niekas kitas.
Vyras nori, kad moteris jį visiškai išklausytų, atvertų burną ir sutiktų su visais jo argumentais. Ji besąlygiškai priima jo informaciją. Kitaip tariant, kad parodytų jam moterišką dėmesio formą. Taip vyras tikisi, kad moteris visada bus pasirengusi su juo užsiimti seksu.
O norėdamas priversti moterį atkreipti į jį dėmesį, vyras taiko savo dėmesio valdymo techniką. Jis įtraukia ją (arba tuos, kurie jį domina) į naujų patirčių formavimo procesą, kad ji (jie) atsivertų ir pradėtų kreipti dėmesį.
Vyras santykiuose visada nustato kryptį, t. y. pasiūlo susidomėti kažkuo nauju, kur, jo manymu, gali atsirasti naujų įspūdžių ir taip pradėti į juos kreipti dėmesį, pvz:
- Mieloji, eime į kiną!
- Kaip norėtum išvykti savaitei į Antaliją?!
- Pavlovai šiandien vakarieniaus, ar būsi pasiruošęs iki septynių?
Tačiau moteris turi palaikyti vyro iniciatyvas. Juk ji gali atsisakyti atsižvelgti į jo pasiūlymus:
- Ne, brangusis, šie kovotojai man nuobodūs. Aš noriu likti namie.
- Ką aš praradau Turkijoje! Niekada nežinai, kaip ištrūkti iš jų visagalybės!
- Pavydi jiems? Tie nuobodūs intelektualai? Jie turėtų būti dėkingi, kad apskritai pas juos lankomės!
Moteris, kuri ilgą laiką nepalaiko vyro jo sužadėtuvėse, pradeda jam kelti nepatogumų ir jis pamažu nustoja pelnyti jos dėmesį.
Vyras, kuris nustoja įtraukti moterį į savo interesų sferą, kuris nesuteikia jai naujų įspūdžių, sukelia jai nusivylimą.
Moteris mano, kad vyras, kuris nesugeba įtikinti jos atkreipti į jį dėmesį, yra silpnas, o vyras mano, kad moteris, kuri jo neįtraukia, yra kalė.
Tačiau jei vyro ir moters santykiuose jau kurį laiką egzistuoja dėmesys ir įsitraukimas, atsiranda ryšys, kuris gyvuoja pats savaime ir yra Antroji paslaptis.
2. Tarp vyro ir moters yra santykių kanalas, jausminis ryšys.
Kai santykiai nutrūksta, ryšys išlieka ir sukelia kančią vienai pusei ir pumpuoja energiją kitai. Kol ryšys egzistuoja, partneriai pakaitomis keičia kryptį, kuria šiuo kanalu teka energija. Dėl to vienas arba kitas jaučiasi geriau arba blogiau už partnerį.
Bet kokie santykiai yra energijos mainų procesas, o jausmai, emocijos ir elgesys - jo rezultatas.
Tai, kad santykius galima pavaizduoti kaip vyro ir moters vamzdį, kuriuo jausmai ir emocijos perpumpuojami iš vieno partnerio kitam, leidžia daug lengviau paaiškinti, kodėl santykių pabaigoje vienas partneris jaučiasi blogai, o kitam, kaip sakoma, sekasi.
Ryšys, vamzdis, prisirišimas - vadinkite, kaip norite. Jo nematyti, bet jaučiamas diskomfortas. Lygiai taip pat, kaip nematote bangų, kurios sklinda į jūsų mobilųjį telefoną, bet garsas ragelyje yra tikras.
Daugelis iš jūsų dažnai jautėte ilgus, varginančius blogos savijautos periodus, kai norėjote bent nedidelio partnerio palaikymo trumpąja žinute, skambučiu ar šiltu žodžiu.
Tačiau nėra nei garso, nei judesio.
O kai pasigirsta žinia, kad partneris jaučiasi laimingas! Viduje ima virti apmaudas, kerštas, noras suplėšyti ir mesti!
Ką turėtumėte daryti?
- Supraskite, kad jūsų ryšys yra savarankiškas visatos vienetas. Visai kaip jūsų dulkių siurblio vamzdelis. Vamzdis yra ir jis yra pritvirtintas prie jūsų. Ryšys vamzdžio pavidalu visada ieškos akimirkos, kad leistų jums apie save sužinoti. Norėdamas tai padaryti, vamzdis sukels neigiamus jausmus ir energijos nutekėjimą.
- Supratę tai, vamzdį paskutinį kartą panaudokite pagal paskirtį. Per jį paimkite iš partnerio viską, kas priklauso jums, ir atiduokite viską, kas priklauso jam. Tokiu būdu vamzdžio poreikis išnyks. Jis ištirps.
- Padėkokite partneriui už tai, kad jis yra jūsų gyvenime. Užleiskite jam vietą savo širdyje.
- Ar prisimenate paslaptingąjį nulį? Ar šiuose santykiuose patenkinote savo protėvių poreikį? Jei ne, atsiras kitas, kuris užims šio partnerio vietą.
Turite žinoti Trečiąją paslaptį, kad santykiai nenutrūktų ir nesibaigtų kančia:
3. Prieš nuspręsdamas vesti moterį, vyras turi išsiskirti su savo motina.
Vyras visada turi savo pirmąją moterį. Tai yra jo motina.
Būdamas berniukas, jis yra prisirišęs prie jos pirmuosius dvylika savo gyvenimo metų. Vėliau šis ryšys silpnėja, bet ar visada nutrūksta?
Jei motina yra savarankiškas, brandus žmogus, ji lengvai išleis sūnų į pasaulį.
Motina atiduoda sūnų į tėvo rankas. Vyras dabar yra atsakingas už vyrą. Taip vyriškumas iš tėvo pereina sūnui.
Tačiau šiais laikais ne visada viskas vyksta taip sklandžiai.
Dažnai pati motina lieka maža Vidinė mergaitė, kupina baimių ir nepasitikėjimo. Ir tada ji niekam negali patikėti savo sūnaus. Nei vaiko tėvui, kurio tikriausiai jau seniai nėra šalia, nei mergaitei, užmetusiai akį į brangiausią dalyką savo gyvenime.
Motina nesuteikia sūnui laisvės, viską sprendžia už jį. Jei tik ji žinotų, kad pati jį paverčia nevykėliu!
Bet ji nenori žinoti - ji yra Motina ir myli savo mažąjį kraują labiau nei bet kas kitas!
Pasąmonėje ji nori būti reikalinga ir geidžiama bent jam, nes jaučiasi esanti visiškas Niekas. Ir ji augina vieną iš savo rūšies žmonių.
Na ir kas iš to! - pasakys ji. - Kol būsiu gyva, jis bus mano globojamas ir visapusiškai aprūpinamas.
Man norisi paklausti: o kai tavęs nebebus, ar jis taip pat seks paskui tave į kitą pasaulį?
Motinos, prašau, šaliai reikia vyrų! Leiskite jiems eiti - tegul jie tampa Vyrais! Mylėkite juos nuoširdžiai, o ne iš baimės dėl savo verkiančio Vidinio vaiko.
Mamos, kad vyras suaugęs išliktų jūsų globotinio ar, dar blogiau, "psichologinio vyro" būsenoje, jis turės gerti. Tik ten, girtuokliaudamas, jis galės išpildyti jūsų tėvišką žinią: "Neužaugk!".
Vyrai, neveskite, kol neišsiskyrėte su savo motina. Vis tiek motina, kaip "pirmoji ir teisėta", atims iš tavęs žmoną.
Vyrui išsiskyrus su motina ir prie jo prisirišus žmonai, pasak Biblijos, iškils tai, kas paslėpta Ketvirtojoje paslaptyje:
4. Moteris visada norės atimti iš vyro vyriškumą, kad jis nesusilauktų kitos.
Vyriškumas - tai gebėjimas skverbtis į nežinomybę, į pasaulį, kuriame dar nieko nežinoma ir kuriame reikia sukurti tvarką. Visata šią atsakomybę patikėjo vyrams, priversdama juos plėsti savo vyriškumą įveikiant kliūtis ir atskleidžiant gamtos paslaptis.
Vyras turi įsitraukti į tai, kas nauja, įvaldyti tai, kas nauja, ir atnešti grobį, žinias prie savo moters kojų. Savo žmonai arba motinai. (Tarkime, kad mūsų vyras jau išsiskyręs ir atneša grobį savo žmonai).
Taip auga jo vyriškumas.
O kaip dėl jo moters? Ji yra visata, kurią nori tyrinėti jos vyras. Ji arba atsiskleidžia jam, arba slepia kai kurias savo paslaptis, kad sužadintų jo susidomėjimą sužinoti daugiau apie save.
O kai jis nori pradėti tyrinėti kitą visatą, ji iš pradžių suglumsta, o paskui įsižeidžia: "Kaip? Juk tu manęs dar nepažįsti! Kaip tu gali tyrinėti kažką kitą? Negaliu tau to atleisti!"
Matydama, kad jo tikslas - mokytis naujų dalykų, ji pasiūlo jam savo "tobulą sprendimą":
SĖDĖK NAMIE IR MEDŽIOK, MOKYKIS IŠ ČIA!
Taip ji atima iš jo vyriškumą, nes dabar jis negalės jai atsisakyti - kils skandalas: "Kaip? Nori mane apgauti? Tuomet išvažiuok visam laikui!"
Jis sutinka likti šalia jos ir pamažu tampa jos sūnumi, o ji - jo motina.
Jų seksualiniai santykiai nueina perniek, tačiau jai svarbiausias dalykas pasiektas - atsirado žmogus, kuris visada bus šalia, kad tyrinėtų ir patenkintų jos visatą.
Tad kokia išeitis iš šios aklavietės? Ji slypi Penktojoje paslaptyje:
5. Vyro statusas auga tik dėl jo moters meilės. Jis turi dvi tokias moteris: savo motiną ir žmoną. Jei vyras neauga statusu, vadinasi, nėra jo meilės.
Ko nori visi vyrai? Teisybės, tobulėjimo, augimo!
Augimas žmogaus kasdienybėje atrodo kaip perėjimas iš vieno statuso į kitą.
Pavyzdžiui: moksleivis nori tapti studentu, studentas nori tapti turtingu žmogumi, turtingas žmogus nori palikti savo vardą istorijoje (kaip istorinė asmenybė). Mergina nori tapti žmona, žmona nori spindėti pasididžiavimu ir laime sau, savo vaikams ir vyrui.
Norint augti statuso atžvilgiu, reikia išteklių, reikia paramos. Kas tą paramą suteikia? Kažkas, kas tiki, kažkas, kas myli!
Kai pora ilgai negali pakilti iš savo statuso į aukštesnį rangą, pavyzdžiui, negali susitaupyti būsto priestatui, vadinasi, vyrui, kaip uždirbančiam ir medžiojančiam, trūksta jėgų. Jam reikia paramos.
Vienintelė parama, kurią jis gali gauti, yra moteris, kuri savo tikėjimo stiprumu parodo jam, kad jis yra stiprus ir šaunus.
Vyras nėra stipresnis už moterį. Vyras tampa stipresnis, kai moteris jam leidžia jaustis stipriam.
Moteris nėra silpnesnė už vyrą. Ji tiesiog supranta, kad jos vyras turi jaustis didvyriu, kai keliauja po jos dar neištirtas visatos platybes.
Moteris yra pasirengusi suteikti vyrui energijos, kad jis galėtų skirti savo dėmesį jos asmeniui, jos interesams. Moteris suteikia energijos, leiskite priminti, per savo dėmesį ir meilės jausmą vyrui.
Nuo jos meilės jis jaučiasi stipresnis ir turi galimybę augti statusu, kad tą statusą perduotų savo moteriai (arba motinai).
Kai tik moteris nustoja skirti vyrui dėmesį ir meilę, jo statuso augimas sustoja. Galima daug ką kaltinti dėl vyro augimo ir pinigų stygiaus, bet priežastis yra moteris, kuri neduoda jam meilės.
Taigi, kas yra meilė, sužinokite iš Šeštosios paslapties:
6. Meilė yra noras tobulinti savo partnerį. Jei jūsų partneris nenori jūsų tobulėti, jis jūsų nemyli.
Labai dažnai girdime tokius komentarus: "Kam tau reikalingos tos knygos, mokymai, seminarai? Sėdėk namie, rūpinkis vaikais!
Ką tai sakantis žmogus nori pasakyti? Jis prašo dėmesio.
Jei jis gauna daug dėmesio, bet vis tiek ir toliau laiko savo partnerį "auksiniame narvelyje", jis nenori, kad jo mylimas žmogus augtų ir tobulėtų.
Kodėl tuomet tokie žmonės yra šalia?
Todėl, kad jiems abiem naudinga išlikti sužeistais vaikais ir atlikti savo nepatenkintų protėvių vaidmenį:
Vienas yra auka, kitas - egzekutorius. Vienas yra niekas, kitas - viršesnis.
Tas iš dviejų, kuris yra pozicijoje iš viršaus, pranašumo pozicijoje, yra labiau sužeistas, bet slepia šią tiesą nuo savęs. Jo strategija: kad nejaustum savo skausmo, turi būti kietesnis už kitus. Aukštindamasis virš aukų nepastebiu, kad pats esu toks pat nelaimingas kaip ir jie.
Dėl šios strategijos jis nusprendžia neleisti partneriui tobulėti, nes kitaip partneris ištrūks iš jo nelaisvės.
Jis atsibus, pamatys, kad kelias į laisvę atviras, ir pabėgs!
Tačiau augimo neįmanoma sustabdyti, ir tada partneris pamažu, po truputį, atlikdamas katorgininko, tirono vaidmenį, pradeda pats, neperžengdamas sukurto "auksinio narvelio" ribų, traukti savo aukos sužeistus Vidinius vaikus. Šis procesas yra kankinantis ir aprašytas Septintojoje paslaptyje:
7. Vyras tarnauja moteriai kiekvienu savo veiksmu, net neigiamu: gėrimu, neveiklumu, mušimu.
Vyras yra moters veidrodis, atspindintis visa tai, ko ji nenori žinoti apie save.
Net ir sudėtingiausiuose santykiuose, vadinamosiose disfunkcinėse šeimose, vyras ir moteris tarnauja vienas kitam. Jie yra veidrodis to, ko nenori pripažinti savyje.
Du žmonės visada yra kartu tol, kol turi ką duoti vienas kitam. Ir galbūt jie vienas kitam suteikia skausmo, pažeminimo, kančios. Tačiau jie neišsiskiria. Ir tam yra tik viena priežastis: protėvių istorija.
Du žmonės kartoja savo protėvių istoriją, rodydami meilę ne partneriui, o savo protėviui: močiutei, seneliui ar motinos abortuotam vaikui.
Jei neatsiskiriate nuo žmogaus, kuris jūsų neugdo ir verčia kentėti, jūs savo tirono dėka po truputį realizuojate ir išgaunate iš savęs tuos sužeistus Vidinius vaikus, kurie buvo sukurti jūsų protėvių gyvenimo metu.
Gėda, bet taip jau yra... Dėkokite savo tironui, nes jo giminės istorijos tokios pat kaip ir jūsų. Štai kodėl jūs esate pora.
Du kovojate dėl meilės, bet laimėti galite tik žinodami Aštuntąją paslaptį:
8. Kad vyras nugalėtų moterį, jis turi laimėti mūšį jos akyse, kad moteris nugalėtų vyrą, ji turi jam pralaimėti.
Daoistai sakydavo: "Moteris yra plati, o vyras - gilus".
Tai reiškia, kad moteris jaučiasi gerai, kai gali plačiai atverti savo sielą, o tam ji turi leisti sau pasitikėti pasauliu, priimti jį nenorėdama keistis.
Tokia būsena būna lauke, kai guli ant žolės ir įsileidi dangų, saulę, orą, žolę, žąsis ir saulę. Ir visi, visi, visi.
Moterų energija teka horizontaliai, ji kaip Žemė.
O vyrų energija yra vertikali, ir vyras jaučiasi puikiai, kai jis yra aukštas, kaip tvirtas medis, savo šaknimis įsiskverbiantis giliai į žemę.
Vyras maitinasi moters energija, kaip medis maitinasi žeme.
Santykiuose, jei moteris aukštai iškilusi virš vyro, ji jaučiasi nugalėtoja, bet galiausiai pralaimi, nes medis po žeme reiškia žemės drebėjimą.
Tokiomis akimirkomis moteris dreba kaip kalnas per žemės drebėjimą ir jaučia giliai įsišaknijusį nerimą. Su kiekviena pergale prieš žmogų-medį nerimas didėja ir tai ją nuvargina. Pergalės nebedžiugina, nes jau seniai niekas nenori įsikurti žemėje.
Kalnuose visada mažai gyventojų ir visi jie ten atsidūrė dėl vienos priežasties: kadaise jų protėviai nuo mirtino pavojaus pabėgo į šiuos kalnų tarpeklius, kad niekas jų ten nerastų. Jų palikuonys tapo kalniečiais. Pats esu alpinistas, todėl galiu tai pasakyti.
Moteris, pralaimėjusi vyrui, visada yra nugalėtoja. Jos energija rami ir paprasta. Prie jos teritorijos prisijungia daug žmonių, ir gyvenimas tampa vis įvairesnis.
Tokia moteris turi daugybę draugų ir pagalbininkų, nes ji nestokoja energijos tiems, kurie nusprendžia prisiartinti prie jos teritorijos.
Dabar ji pasirengusi naujam augimui, kuris atsiskleidžia devintoje paslaptyje:
9. Vyras svajoja paversti savo moterį karaliene, o moteris svajoja apie paruoštą karalių.
Moteris visada ieško Vyro Mokytojo, kuris padėtų jai pažinti save. Jos didžiulei Visatai reikia vyro, kuris nepraeitų pro įvairius jos reiškinius ir galėtų apimti visas jos moteriškas būsenas: Mergaitę, Šeimininkę, Valdovę ir Karalienę.
Tik Karalius tai sugeba, todėl jai reikia stipraus vyro, kuris peraugo jos vaikystės baimes ir nuramino protėvių dvasias.
O vyras nori būti moterų kūrėju, jis pats pasirengęs iš savo moters padaryti Karalienę, todėl taip pavydžiai klausosi jos žodžių, kad ji norėtų kur nors mokytis, bet ne iš jo.
Norėdama paversti vyrą karaliumi, moteris turėtų skirti jam karališką dėmesį ir pagarbiai pripažinti jo paslaugas jai.
Pavyzdžiui: "Jei jis yra karalius, tai jis turi būti karaliumi: "Mylimasis, viską, ką turiu, turiu tik dėl tavęs. Tu man duodi viską, kas daro mane laimingą! Ačiū, kad tave turiu! Noriu suteikti tau dar daugiau meilės, kad galėtum lengviau ir greičiau pasiekti savo nuostabių tikslų. Tu esi labai stipri ir drąsi! Tu esi karalius, kuris leidžia visiems šalia savęs jaustis gerai ir laisvai! Prašau, leisk man jaustis karaliene ne tik Tavo akivaizdoje, bet ir kitų moterų draugijoje! Tegul visi mato, kaip Tu mane valdai!"
Kalba gali būti ilga arba trumpa, tačiau jos esmė turėtų būti laimingos moters padėka savo Karaliui. Leisti jam pasijusti pranašesniam ir stipresniam, o argi stiprus Valdovas bijo suteikti savo piliečiams laisvę?
Jis yra Karalius, o moteris, kuri sukuria vyrui realizuoto Karaliaus būseną, visada yra laiminga ir gyvena harmonijoje bei gausoje.
Kiekvienas vyras tai supranta, o kad jaustųsi Karaliumi, jis turi žinoti Dešimtąją paslaptį:
10. Vyras turi suprasti, kad jo intonacija veikia moters būseną. Juk ji myli ausimis.
Taigi vyras turi mokėti mylėti balsu, rūpindamasis savo intonacijomis.
Stiprus vyras, karalius yra tas, kuris gali suprasti moters jausmus. Jausmai nėra žodžiai. Jie kaip lapai ant vėjo. Stiprus vėjas priverčia juos drebėti.
Vidutinis vyras net nenumano, kad jo žodžiai ir intonacijos yra toks vėjas, kuris gali išgąsdinti moterį. Moteris gali taip išsigąsti, kad pasislėps ir atsisakys vyro Dėmesio.
O be jos Dėmesio jis nustoja augti statusu.
Taigi Kingas žino, kad kuo švelnesnis jo balsas, tuo greitesnė jo sėkmė.
Karalius suteikia šilumos. Karalius yra Saulės žmogus, o Karalienė - gėlė, besimėgaujanti Saule ir švelniu vėjeliu, pučiančiu nuo jo lūpų!
Gėlės žiedlapiai skleidžia kvapą ir skleidžia po pasaulį meilės dainą: "Mano svajonių vyras yra toks kaip tu!"
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau