Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 24

Jungtinės Karalystės vyriausybė pripažino, kad visoje šalyje "miršta rekordiškai daug paskiepytų darbingo amžiaus žmonių"

Jungtinės Karalystės vyriausybė pripažino

Remiantis JK vaistų reguliavimo institucijos MHRA paskelbtais duomenimis, per pastaruosius dvejus metus mirė labai daug jaunų, sveikų suaugusiųjų.

Steve Kirsch (Stivas Kiršas) praneša: Kai jie mato didžiulį skaičių pranešimų į Jungtinės Karalystės geltonosios kortelės sistemą (jų VAERS versija), jie iš tikrųjų mano, kad tai reiškia, jog pranešimų sistema veikia (o ne tai, kad vaistas yra nesaugus).

Manote, kad juokauju? Pažiūrėkite šį Jungtinės Karalystės profesoriaus Normano Fentono 17 minučių trukmės vaizdo įrašą (jis jį paskelbė tik prieš 2 valandas, todėl galite būti vieni pirmųjų, kurie tai pamatys):

Tada apsilankykite Ofcom svetainėje. Jie yra vyriausybinė cenzorių organizacija, reguliuojanti žiniasklaidos bendroves Jungtinėje Karalystėje ir skirianti joms dideles baudas, jei jos nesilaikys naratyvo. Pažiūrėkite, ką jie padarė Markui Steinui (Mark Steyn). OfCom prisidėjo prie to, kad Markas Steinas būtų atleistas. Savo atmintinėje jie teigė, kad Steinas klydo, tačiau neparodė teisingo skaičiaus. Kitaip tariant, jie gali paskelbti, kad klystate, nenurodydami teisingo skaičiaus. Patogu, ar ne?

Štai kodėl Neilas Oliveris (Neil Oliver) buvo veiksmingai nutildytas. Ne todėl, kad Neilas Oliveris staiga ėmė manyti, jog vakcinos yra saugios.

Ofcom, žinoma, nebaus jūsų už dezinformacijos skleidimą, jei ji atitinka vyriausybės naratyvą. Taigi žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuris yra akivaizdžiai melagingas ir klaidinantis. Vaizdo įraše sakoma, kad jei pasiskiepijote "AstraZeneca" vakcina, artimiausias 14 dienų negalėsite mirti ar dėl kokių nors priežasčių patekti į ligoninę. Iš esmės tai padaro jus nemirtingus. Jie galvoja įšvirkšti AZ Ukrainos kariams, nes jie negali mirti artimiausias 14 dienų. Jokių Ofcom sankcijų dėl to nebus.

Be to, Džonas Kempbelas (John Campbell) "YouTube" turi 2 streikus. Dar vienas streikas ir "YouTube" ištrins viską, ką jis kada nors buvo paskelbęs, ir uždraus jį visam gyvenimui už dezinformacijos skleidimą.

Nes taip mokslas veikia Jungtinėje Karalystėje, kur nėra konstitucinės teisės į žodžio laisvę, kaip Amerikoje.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/uk-govt-bombshell-covid-vaccines-are.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau