Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 26

Kuo kvailys pavojingas: penki kvailumo dėsniai

Kuo kvailys pavojingas: penki kvailumo dėsniai

Kvailys yra pavojingiausias žmogus...

Ar kvaili žmonės erzina ir jus? Tie, kurie yra aktyvūs. Kurie su dideliu entuziazmu neša savo lėkštas mintis į mases. Garsiai. Mano nuomone, tai vienas iš kvailumo kriterijų: kuo kvailesnis žmogus, tuo kategoriškesni jo sprendimai ir vertinimai.

O taip pat, pasirodo, kvailumas pasiduoda tikrai mokslinei analizei. Italų ekonomikos istorikas Carlo Cipolla dar 1976 m. parašė esė "Pagrindiniai žmogaus kvailumo dėsniai".

Šią teoriją naudinga žinoti prevenciniais tikslais. Mat kvailumas yra daug pavojingesnis, nei esame įpratę manyti.

Pirmasis kvailumo dėsnis. Žmogus visada nepakankamai įvertina jį supančių idiotų skaičių.

Teisingai! Žmonės, kurie putoja ir skelbia neįtikėtinas idėjas pokalbių laidose bei netoleruoja prieštaravimų, anksčiau sudarydavo įspūdį, kad jie nėra kvaili.

Pasak italo, žmogus gali gimti kvailiu lygiai taip pat, kaip gimsta nykštuku arba 4 kraujo grupės asmeniu. Tačiau Apvaizdos valia. Tada jiems geriau patylėti...

Antrasis kvailumo dėsnis. Tikimybė, kad žmogus yra kvailas, nepriklauso nuo kitų jo savybių.

Tai nuostabus faktas. Sociologai žino, kad visuomenėje, nepriklausomai nuo išsivystymo lygio ar rasės, visada gimsta maždaug vienodas skaičius berniukų ir mergaičių. Tas pats pasakytina ir apie kvailių skaičių - jų proporcija visada maždaug vienoda.

Išsilavinimas jų skaičiui neturi visiškai jokios įtakos. Eksperimentai penkiose skirtingose socialinėse grupėse patvirtino, kad tam tikras skaičius kvailių yra tarp:

  • žemos kvalifikacijos darbininkai,
  • biurų darbuotojai,
  • studentai,
  • mokytojai
  • ir net grupėse!!! Nobelio premijos laureatai!!!

Įdomu: ar kvailysčių ir kvailių skaičius taip pat yra vienodas?

Trečiasis kvailumo dėsnis. Kvailys - tai žmogus, kurio veiksmai atneša nuostolių kitam žmogui, o jam pačiam neduoda jokios naudos arba net pasirodo esą žalingi.

Ir čia slypi pavojus. Neįmanoma nuspėti kvailio veiksmų. Jis pakenks jums be jokios priežasties, tikslo, plano, pačioje netikėčiausioje vietoje, pačiu netinkamiausiu laiku. Kada jis smogs? Jūs nežinote. Štai kodėl jo išpuolis paprastai užklumpa jus netikėtai.

Gėtė labai taikliai pastebėjo:

"Iš visų vagių kvailiai yra patys kenksmingiausi: jie vienu metu vagia mūsų laiką ir nuotaiką".

Ir ne tik tai!

Ketvirtasis kvailumo dėsnis. Ne kvailiai visada nepakankamai įvertina kvailysčių griaunamąjį potencialą.

Kvailiai turi neribotą griaunamąjį potencialą. Pagalvokite apie situacijas, kai tokie atėjo į valdžią. Neminėsiu pavardžių, bet protingi lyderiai nežaidžia spalvotose revoliucijose.

Todėl geriau su jais nebendrauti. O jei tai visiškai neįmanoma (su 99 % tikimybe galiu pasakyti, kad vienas iš mano vadovų buvo klasikinis kvailys, tiksliai pagal šį tyrimą), tai bent jau aiškiai supraskite, su kuo turite reikalų. Ir neieškokite logikos ten, kur jos negali būti.

Penktasis kvailumo dėsnis. Kvailys yra pavojingiausias žmogaus tipas.

Ar taip yra? Pavojingesnis už banditus? Taip! Banditai yra valdžioje? Tada visuomenė stabili, ji prisitaiko prie korupcijos ir išmoksta apeiti įstatymus. Kur yra nuodai, ten yra ir priešnuodis.

Bet kvailiai... Kai idiotai gauna valdžią, jie sugadina viską, ką valdo, negaudami jokios naudos. Geri dalykai sunaikinami, jų valdoma visuomenė nuskurdinama.

Ar kvaili žmonės erzina ir jus? Matyt, ne veltui. Prisiminkite, ką šia tema pasakė neabejotinai labai protingas žmogus:

"Yra tik du begaliniai dalykai: visata ir kvailumas. Nors dėl visatos nesu toks tikras", - Albertas Einšteinas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau