Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 1

"Netflix" stojo antivakserių pusėn - dar 2018 m.?

(Paranormal) 2017 m. "Netflix", visiems mūsų skaitytojams žinoma kompanija, sukūrė dar vieną animacinį serialą "Stretch Armstrong & the Flex Fighters" ir iki kitų metų net išleido antrąjį sezoną. Nors kai kurie serialo epizodai atkreipė dėmesį patys savaime, sąmokslo teorijų šalininkai juo ypač susidomėjo prasidėjus pasaulinei pandemijai:

Kaip matote net iš animacinio filmuko pradžios, SMARTMARK (SMARTMARK ar dar kaip nors) platinimo punktai kažkodėl labai primena ir Lietuvoje stebuklingų vaistų platinimo punktus, ar į kaimus ruošiamus autobusus, prekybos centrus.

Pagal animacinio filmo siužetą kažkurio apskrities miestelio gyventojai, gavę elektrinį žymeklį, iš pradžių džiugiai vaikštinėja, nes žymeklis yra labai patogus, tačiau, kai žymeklis tampa 23 % jį gavusiųjų, į jį ateina komanda, paverčianti vartotojus vadinamaisiais "technožmonėmis". Jie tampa savotiškais zombiais ir užpuolikų nurodymu pradeda medžioti superherojus. 

Deja, kanalas Irkutskas portalas 38 paskelbtas "YouTube" ne visą animacinį filmą, todėl pilną versiją vertimo mūsų mylimas prarastas filmas gali būti vertinamas arba žemiau arba šioje nuorodoje.

Todėl verta atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

a) Pirma, animaciniame filme yra keistų paralelių su dabartine realybe, ir šios paralelės atsirado PRIEŠ pandemiją. 

b) Antra, užuot šlovinę SMARTMARK gavusius piliečius, "Netflix" filmo kūrėjai stoja į superherojų, norinčių atjungti įstrigusius žmones nuo sistemos, pusę.

Tradiciškai sąmokslo teorijų šalininkai "Netflix" laiko blogio iliuminatų globalistų svertu, tačiau šiuo atveju atrodo, kad bendrovė stoja į gėrio pusę. Todėl nelabai aišku, kaip interpretuoti kitus jų kūrinius, pavyzdžiui, tą patį filmą "Mesijas":

Apskritai paralelės yra keistos - tarsi "Netflix" matytų ateitį krištoliniame rutulyje. Galbūt tada, kad jie taip pat matė kovos su karūna pabaigą teisingai, todėl mums belieka laukti "lanksčių kovotojų", kurie skubės gelbėti visus ir sekti įvykius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau