Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 16

Tutanchamono prakeiksmas ir toliau persekioja prezidentus-antivakserius

Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro (Jair M. Bolsonaro) paskelbė, kad atsisako vakcinos nuo koronaviruso, nors šalyje šiuo metu yra daugiau, kaip 6 mln. susirgimų, rašo Reuters.

Tai ne pirmas odiozinio lyderio skeptiškas pareiškimas apie skiepijimo sistemas.

"Sakau jums, kad neketinu jo vartoti. Tai mano teisė", - sakė J. Bolsonaro.

Jis taip pat pridūrė, kad Brazilijos parlamentas vargu ar įpareigos piliečius skiepytis, nors nuo COVID-19 komplikacijų jau mirė daugiau kaip 171 000 brazilų.

Prieštaringi prezidento pareiškimai tuo nesibaigė. Jis taip pat suabejojo kaukių veiksmingumu, užsimindamas, kad trūksta svarių įrodymų, jog jos padeda sulaikyti koronavirusą.

Spalio mėnesį jis savo "Twitter" paskyroje parašė, kad nuo COVID-19 reikia skiepyti tik jo šunį.

bbc.com: 66 metų Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro gali prireikti skubios operacijos po 10 dienų besitęsiančio žagsėjimo, pranešė jo biuras. Jis perkeltas į San Paulo ligoninę, kur bus tiriamas dėl žarnyno nepraeinamumo.

Savo tviteryje J. Bolsonaro teigė, kad "netrukus grįš, jei Dievas duos".

Ankstų trečiadienio rytą prezidentas buvo nuvežtas į karinę ligoninę Brazilijoje, o medikai teigė, kad jis bus stebimas nuo 24 iki 48 valandų.

Tačiau vėliau tą pačią dieną prezidento administracija pranešė, kad 2018 m. J. Bolsonaro operavęs chirurgas Antonio Luizas Macedo (Antonio Luiz Macedo) rekomendavo perkelti prezidentą į San Paulą (São Paulo), kad būtų atlikti papildomi tyrimai ir galbūt atlikta operacija.

Brazilijos viešųjų ryšių vadovas Fabio Faria (Fabio Faria) žurnalistams sakė, kad ryte prieš išvykdamas į San Paulą J. Bolsonaro buvo raminamas.

Prezidento sūnus Flavio sakė CNN Brasil, kad jo tėvui buvo atlikta procedūra, kurios metu atsargumo sumetimais iš skrandžio buvo pašalintas skystis.

Flavio pridūrė, kad jo tėvas turėjo problemų dėl kalbos, tačiau jei prireiktų operacijos, tai neturėtų būti rimta procedūra.

Anksčiau J. Bolsonaro tviteryje paskelbė nuotrauką, kurioje jis guli ligoninės lovoje, kurioje įtaisyti jutikliai ir kabeliai, o šalia jo lovos stovi vyras, panašus į kunigą.

Po dvejų su puse prieštaringai vertinamo prezidentavimo metų J. Bolsonaro patiria vis didesnį spaudimą spręsti Kovid-19 pandemijos problemą.

Šio mėnesio pradžioje dešimtys tūkstančių žmonių išėjo į gatves protestuoti prieš įtarimus dėl korupcijos, susijusios su vakcinų pirkimu.

P komentaras: Kaip prieš kelias dienas atkreipė dėmesį daugelis sąmokslo teorijų šalininkų, per praėjusius metus staiga mirė Burundijos, Tanzanijos ir Haičio prezidentai. Jų pasitraukimo priežastys buvo įvairios, tačiau juos visus vienijo tai, kad jiems nepavyko sėkmingai kovoti su pandemija.

Dabar dėl tam tikro atsitiktinumo Brazilijos prezidentas, kuriam nelabai sekėsi kovoti su pandemija, staiga pasijuto blogai ir jam reikalingas chirurginis gydymas. Tai lyg koks Tutanchamono prakeiksmas. Kam tai turės įtakos kitą kartą, net nežinome, bet stebime įvykius.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau