Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugpjūčio » 20

Atrodo, kad Krzysztofas Jackowskis savo naujoje laidoje pamatė kažką labai blogo

Pastaraisiais mėnesiais buvo nemažai nelabai gerų 2022 m. rudens prognozių, tiksliau tariant, visų niekieno rudeniui skirtų prognozių negalima pavadinti geromis. Paskutinę vinį į vilčių, kad pasaulis greitai sugrįš į savo ankstesnius šlovės laikus, karstą savo naujame vaizdo įraše įkalė Krzysztofas Jackowskis:

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

Susidaro įspūdis, kad šis ruduo, kurį jau kelis kartus minėjau, ir po to sekanti žiema bus kulminacija to, ko viskas siekė ir siekė dvejus metus. Vis dėlto visas šis cirkas, prasidėjęs 2020 m. žiemą, naujojo atrakciono fone atrodys kaip vaikų rytmetinis spektaklis. 

Kiek matau ir net tikiuosi, niekas nepasikeis nuo bendro įvykių ciklo ir viskas užtruks dar 3,5 metų, todėl mums reikia ištverti dar maždaug metus. Todėl dabar užmerksiu akis ir sutelksiu dėmesį į tai, ką matysiu 2023 m. rugsėjį.

Mano pirmas jausmas labai blogas. Keliose šalyse matau didžiules masines kapavietes. Prieš tai įvyks kažkas blogo, kas privers žmones įvairiose pasaulio dalyse skubiai persikelti. Ir tai nebus priverstinis persikėlimas - žmonės migruos patys, nes naujomis sąlygomis nebegalės gyventi senojoje vietoje. 

Jaučiu, kad viskas, kas dabar vyksta, yra suplanuota pasauliniu mastu, tačiau tam tikru momentu pasaulis praras kontrolę dėl tam tikrų konkrečių šalių sprendimų, dėl kurių prasidės tam tikri veiksmai - kažkas, kas sukels negrįžtamų pasekmių.

Matau dvi galingas šalis, kurios ketina rimtai kovoti tarpusavyje. Ir net jei ar kai viskas baigsis, jie vis tiek bus priešiški vienas kitam. Visas pasaulis bus jiems priešiškas - jie bus izoliuoti ir niekas nepalaikys nei vienos, nei kitos pusės. 

Tuo tarpu kai kurios šalys pateks į chaosą ir jų valstybingumas kaip sistema žlugs. Šios šalys atkakliai bandys kaip nors vėl susiorganizuoti, įkurti naujas valstybes, tačiau artimiausiu metu joms tai nepavyks. 

Krzysztofas vėl užmerkia akis ir tyliai taria: Dieve, Dieve, to tiesiog negali būti! Tada jis tęsia:

Tai, kas dabar vyksta pasaulyje ir ką reguliuoja tarptautinė politika, yra labai blogai, nes pasaulis už tai gali sumokėti didžiulę kainą. Tai, kas įvyks, bus labai griežta ir staigi, nors tai truks neilgai. 

Mano galvoje taip pat vis iškyla Turkija. Aš matau didžiulį gaisrą, kuris apims Siriją ir Iraną, o paskui ugniniu pusmėnuliu apims net Europą. Bus kažkokia liepsnos juosta. 

Pasaulis artėja prie tam tikro kulminacinio posūkio taško, ir tam tikru metu arenoje vėl pasirodys net Maskva. Ji labai stipriai šantažuos visus branduoliniais ginklais, tiesiog šokdama ant peilio ašmenų. 

Tuo tarpu pasaulis vis giliau grimzta į krizę, kuri iš tikrųjų bus tam tikras ekonominis spaudimas prieš rytuose kylančią grėsmę. Prisimenate, kaip seniai jums sakiau, kad "prieš pat didįjį pasaulio konfliktą žmonės Lenkijoje ir Europoje bijos kvėpuoti"? Dabar prasideda būtent tas metas, kai prasidės krizių, smurtinių veiksmų ir abipusių grasinimų banga. Tai galiausiai sukels užpuolimą.  

Dabar manęs vis klausia - ar grįš maras, kas bus rudenį ir žiemą? Manau, kad artėjant pandemijai tai neturės didelės prasmės ir mums reikia sutelkti dėmesį į pagrindinius dalykus: šilumą, maistą ir vandenį. Taip pat turėtume melstis - prašyti Kūrėjo sustabdyti šią pasaulyje vykstančią beprotybę.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau