Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 17

Privalomos COVID-19 vakcinos vietiniame lygmenyje jau visai netoli - vos už kelių mėnesių

Privalomos COVID-19 vakcinos vietiniame lygmenyje jau visai netoli; netikros ir suklastotos "visiškai FDA patvirtintos" vakcinos - vos už kelių mėnesių.

(Paranormal) Jei kada nors buvo paskelbta daugiau suklastotų tyrimų, iškreiptos statistikos, suklastotų duomenų ir suklastotų "išvadų" apie kokią nors mediciną, nei apie vakcinas, prašome pranešti apie tai. Nuo suklastotos poliomielito vakcinos iki gyvsidabrio turinčių skiepų nuo gripo - FDA (apgaulingas vaistų patvirtinimas) ir CDC (ligų kūrimo centras) dėka skiepai daro daugiau žalos sveikatai nei bet kuris kitas "vaistas".

Dabar, kai dėl vakcinų "neryžtingumo" (ne beprotybės) daugiau nei 50 % amerikiečių sako "visiškai ne" visiems "Covid" skiepams, seka netikras, suklastotas ir "visiškas FDA patvirtinimas", kuriuo bus bandoma įtikinti atsisakančiuosius, kad kraują krešinantys, širdį deginantys mirtini "Covid" skiepai vėl yra "saugūs ir veiksmingi", o tai reiškia nesaugūs ir ydingi. Jų šūkis visada yra visiškai priešingas pavojams ir poveikiui.

Šis suklastotas "visiškas FDA patvirtinimas" perjungs "Covid" vakcinas iš "medicininio eksperimento" režimo ir parems jų "vietinio lygmens" siekį vykdyti privalomas, ginkluotas skiepijimo kampanijas. Štai kas toliau - vietinio lygmens spaudimas, nes gangsterių mafijos DC banditams, atrodo, nepavyksta primesti savo nuodingų skiepų ginklų savininkams ir žemės savininkams, kurie žino geriau ir yra ne "abejojantys", o 100 % įsitikinę, kad vakcinos yra ne kas kita, kaip mirties troškimas.

CoVax sindromas dabar daugiau nei akivaizdus visame pasaulyje, todėl "vietinio lygmens" stūmimas nesulauks didelio atgarsio

Taip, Kovido vakcinų sindromas (KVS) apėmė visą šalį. Kadangi vis daugiau stambių įmonių darbdavių reikalauja Covid skiepų, kad galėtų tęsti darbą, vis daugiau žmonių klajoja ir stebisi, kodėl jie nuolat jaučiasi vangūs, pasimetę ir neramūs. Jų kraujas užsikemša, o širdis užsikemša ir patiria maksimalų stresą, bandydama perpumpuoti kraują pro visus spygliuotus baltymus, kurie prilimpa prie kraujagyslių ir sukelia jų užsikimšimą. Dešimt kartų blogiau nei fibromialgija, daugiau nei 400 000 džebinu gydytų amerikiečių pranešė apie siaubingą šalutinį poveikį ir nepageidaujamus reiškinius, kurie trunka ne dieną ar dienas, o savaites, mėnesius, o kai kurie nepraeina (aklumas, kurtumas, motorinių įgūdžių praradimas).

CDC bando šiuos pranešimus užglaistyti, bet jie pasirodo greičiau, nei spėja juos ištrinti. Tiesiog kasdien patikrinkite VAERS ir pamatysite. Visi vakcinų sukelti sužalojimai, įskaitant kraujo krešulius, širdies uždegimus ir mirtis, visų šalies gydytojų nukreipiami ne nuo vakcinų ir vakcinų gamintojų. Štai kodėl FDA ir CDC desperatiškai reikia netikro "visiško patvirtinimo" vakcinoms, kad galėtų nuraminti "vakcinomis abejojančius" amerikiečius, jog viskas yra gerai ir puikiai, todėl "saugu" eiti pasiskiepyti nuo mirties.

Ar jūsų darbdavys jau paskelbė, kad Covid vakcinos bus privalomos, jei norite išsaugoti darbą? Netrukus

Vis garsiau raginama "visiškai patvirtinti" pačius toksiškiausius kada nors Žemėje sukurtus skiepus - taip, kalbame apie skiepus nuo kiniškojo gripo. Vakcinų gamintojai nuolat klastojo veiksmingumo tyrimus. Pramonėje nėra jokios kontrolės ir pusiausvyros, todėl niekas kitas šių vakcinų saugumo ar veiksmingumo netestuoja. Niekas. Jokiai nepriklausomai laboratorijai neleidžiama naudoti patentuotų formulių, naudojamų ligoms platinti. Tik CDC ir FDA leidžiama susitepti rankas.

Tai dar viena priežastis, kodėl "Covid" vakcinos yra nešvarios vakcinos ir jas amerikiečiams turi primesti jų darbdaviai; priešingu atveju visi, kurie ką nors žino apie vakcinų sudedamąsias dalis ir nepageidaujamus reiškinius, vengtų jų kaip maro (nes taip ir yra).

Visos "Covid" vakcinos šiuo metu yra paženklintos kaip "medicininis eksperimentas" ir joms taikomas "skubaus naudojimo leidimas" (angl. Emergency Use Authorization, EAU). Dėl to kaltas "neryžtingumas dėl vakcinų" - dar vienas terminas, kuriuo vadinami žmonės, žinantys, kad vakcinos yra mirtinai pavojingos, ir daug pavojingesnės už bet kokį laboratorijoje pagamintą gripą, kurį platina globalistai. Vakcinos yra pandemija. Net sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, chirurgai, pediatrai - dauguma jų patys žino, kad NEREIKIA skiepytis (arba meluoja ir sako, kad skiepijosi). Bent 50 % sveikatos priežiūros darbuotojų vengia skiepų, nebent neturi kito pasirinkimo.

Kitas plandemijos etapas - gauti suklastotą "visišką FDA patvirtinimą" Covid vakcinoms ir tada priversti kuo daugiau Amerikos darbdavių įvesti privalomą jų naudojimą. Vašingtono demokratai psichopatai mano, kad šiuo visiškai prievartiniu ir neteisėtu metodu jiems pavyks paskiepyti dar 10 % Amerikos. Tuo pat metu, kai bus išduotas netikras "visiškas FDA patvirtinimas", "Delta" variantas (taip pat pagamintas laboratorijoje ir išleistas šiais metais) visur papuoš netikras MSM naujienas. Baimė ir emocijos yra viskas, kai apgaudinėjant avis verčiama vartoti mirtinai pavojingus vaistus.

2020 m. gegužės mėn. sukčiavimo ir apgaulės agentūra (FDA) išdavė 84 EUA paraiškas pateikusioms įmonėms ir laboratorijoms. Realiai jokios "Covid" vakcinos nėra patvirtintos, neatliekami jokie saugumo ar veiksmingumo tyrimai, nes jų paprasčiausiai nereikia, o vakcinų gamintojams niekas ir niekada negali iškelti bylos (Kongreso dėka).

Ar jus kamuoja CoVax sindromas? Covid-19 vakcinos nėra saugios ar veiksmingos; jos yra nesaugios ir ydingos. Apsilankykite CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote vieną ar dvi nešvarias vakcinas ir jaučiatės taip, tarsi sirgtumėte ir mirštate. Tada paskambinkite advokatui. Taip pat apsilankykite Pandemic.news, kur rasite naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai ir artėjantį vakcinų holokaustą.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Planet-Today.com

TruthWiki.org

ZeroHedge.com

InfectionControlToday.com

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau