Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Sausio » 3

Ko daktaras Robertas Malonas negalėjo pasakyti Joe Roganui?

(Paranormal) Džo Rogano (Joe Rogan) interviu su daktaru Robertu Malone'u ( Robert Malone) neabejotinai buvo vienas svarbiausių 2021 m. interviu. Interviu buvo daugybę kartų perspausdintas įvairiose laisvo žodžio vaizdo įrašų svetainėse. Štai Brighteon nuoroda, kurioje galite peržiūrėti visas tris valandas.

Viso interviu metu daktaras Malonė buvo kruopštus, atidus ir labai informatyvus. Taip pat sužinome, kad jam labai rūpi žmonija ir kad jį motyvuoja užuojauta, o ne godumas (priešingai nei vakcinų gamintojus ir korporacinę žiniasklaidą).

Džo Roganas savo ruožtu beveik tobulai subalansavo klausymąsi, o paskui uždavinėjo svarbius klausimus, atspindinčius auditorijos mintis. Tai turbūt buvo vienas geriausių Džo interviu, nes jis yra gerai informuotas, tačiau kantriai leidžia daktarui Malonei išsamiai papasakoti visą istoriją. Taip pat nuostabu, kad nebuvo jokių reklaminių pertraukų ar reklaminių pauzių, todėl visi galėjome sutelkti dėmesį į Malonės perspėjimą pasauliui.

Ko daktaras Malonė negalėjo pasakyti Džo Roganui

Įrašo dėlei ir dėl profesionalumo bei pagarbos tiek Roganui, tiek daktarui Malonei, tai, ką čia perskaitysite ir sužinosite, yra mano paties analizė. Jokiu būdu nesistengiu teigti, kad Malone'as ar Roganas būtų pasakę šiuos dalykus ir kad jie liepė man juos pasakyti. Iki šiol nesu kalbėjęs su daktaru Malonu, nors tikiuosi pakviesti jį į savo naująją interviu studiją Ostine, kuri pradės veikti kitą mėnesį.

Daktaras Malonas labai protingai laikosi faktų, kuriuos žino, ir jis ne kartą sakė Roganui, kad nesiruošia spėlioti apie tų, kurie vadovauja pasaulinei kovidų vakcinacijos schemai, motyvus ar mąstyseną. Būtent tokia strategija Maloniui yra tinkama, nes jis laikosi mokslo, įrodymų ir duomenimis pagrįstų paaiškinimų.

Kiti žmonės, tokie kaip aš, Alexas Jonesas (Alex Jones), Steve'as Quayle'as (Steve Quayle), Davidas Icke'as (David Icke) ir t. t., turi papasakoti likusią istorijos dalį, kurios daktaras Malone'as negali pateikti. Būtent apie tai ir yra mano podkastas: apie dalykus, kurių daktaras Malone'as negali papasakoti Roganui, net jei ir norėtų.

Daktaras Malonė raudonuoja milžinišku greičiu, todėl tikriausiai visa tai žino (bent jau taip spėju). Jis žino, kad Didžiosios farmacijos, Didžiosios vyriausybės, Didžiosios žiniasklaidos ir Didžiųjų technologijų elgesys nėra tik vienas milžiniškas sutapimas. Tai planas. O kiekvienas planas turi norimą rezultatą.

Viską, ką pastebi daktaras Malonas, galima paaiškinti visuotinio išnaikinimo planu, nukreiptu prieš žmoniją

Motyvacija, slypinti už visko, ką interviu Roganui aiškina daktaras Malone'as, yra tiesiog neišvengiama. Kodėl ligoninės ir vyriausybės atmeta visas medicinos etikos taisykles? Kodėl jie slopina ankstyvą gydymą, kuris išgelbėtų gyvybes? Kodėl jie skatina ligonines diagnozuoti daugiau žmonių, sergančių kovidu? Kodėl jie naudoja PGR testą, kuris yra nepakankamai specifinis ir gali būti padidintas, kad duotų klaidingai teigiamą rezultatą? Kodėl žiniasklaida apie visa tai meluoja? Kodėl "Big Tech" cenzūruoja mokslininkus ir visus kitus, kurie nesutinka su oficialiu pasakojimu?

Ir svarbiausia, kodėl pasaulio vyriausybės apimtos beprotiškos panikos siekia kuo daugiau žmonių suleisti mRNA nanodalelių, kurios užgožtų jų baltymų sintezę ir paverstų jų kūnus smailių baltymų (biologinių ginklų) fabrikais?

Atsakymas akivaizdus ir neišvengiamas: Jie bando pasiekti visuotinę depopuliaciją.

Nėra jokio kito paaiškinimo, kuris atitiktų stebimą elgesį. Daktaras Malonas, be abejo, tai mato, bet dėl rimtos priežasties nenori apie tai spekuliuoti. Sunku įrodyti vyriausybės vadovų ar globalistų proto būseną. Tačiau jų veiksmai čia pasako tikrąją istoriją: Taip, jie sąmoningai siekia išnaikinti kuo daugiau žmonių. (Koncentruotų naujienų šia tema ieškokite Depopulation.news).

Gyvename per pasaulinę genocido kampaniją. Planetos masto etninį valymą.

Tačiau kas vadovauja pastangoms išnaikinti žmoniją ir išvalyti Žemės planetą?

Supratus, kad yra paniškai koordinuojamos pasaulinės pastangos išnaikinti žmoniją ir "perkrauti" planetą Žemę be čia gyvenančių žmonių, kyla akivaizdus klausimas: Kas už viso to stovi?

O kas, jei klausimas "kas" yra didesnis, nei anksčiau įsivaizdavote? O kas, jei tai kosminis klausimas "kas"?

O kas, jei globalistai nėra viso to šeimininkai, o iš tikrųjų tik kažko didesnio marionetės?

Daktaras Malonas negalėjo papasakoti šios istorijos dalies, todėl tokie žmonės kaip mes turi perimti estafetę, pagerbti daktarą Maloną už jo drąsų balsą ir atskleisti likusią istorijos dalį, kurią mažai kas drįsta papasakoti.

Išgirskite visa tai šiame specialaus reportažo podkaste žemiau:

(Mike'o Adamso (Mike Adams) straipsnis perspausdintas iš NaturalNews.com)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Tačiau kas vadovauja pastangoms išnaikinti žmoniją ir išvalyti Žemės planetą? Kaip manote?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau