Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 13

Australija sako, kad kovidų injekcijos bus amžinos... kas 6-12 mėnesių, kol mirsite

(Paranormal) Australijos vaistininkų gildijos (PGA) prezidentas Trentas Twomey (Trent Twomey) sako, kad VU koronaviruso (Covid-19) "stiprinamieji" skiepai greičiausiai taps kasmetiniu ar net pusmetiniu ritualu "artimiausioje ateityje" - o tai reiškia amžinai.

Jau dabar reikalaujama, kad australai atliktų abi pirmąsias mRNA (messenger RNR) injekcijas, taip pat trečiąją sustiprinamąją injekciją, kad būtų "visiškai paskiepyti". Tikėtina, kad netrukus bus atliekamos ketvirtoji ir penktoji injekcijos, o vėliau - begalybė injekcijų.

"Kyla klausimas, kokią stiprinamąją vakcinos dozę ir kokiu intervalu turime gauti, ar kas šešis, devynis, ar dvylika mėnesių", - vietos žiniasklaidai apie kitą plandemijos etapą nesivaržydamas pareiškė Twomey.

"Šie sprendimai turi būti pagrįsti įrodymais ir faktais, o šiuo metu ši sritis dar tik vystosi."

Tikėtina, kad Australijoje prireiks iki 2023 m., kol "bus pasiekta tam tikra nusistovėjusi vakcinacijos programa", - perspėja Twomey, - panaši į daugeliui jau pažįstamą kasmetinį skiepijimo nuo gripo ritualą.

"Laikui bėgant kovidą vertinsime kaip ir daugelį kitų virusų, kurie gyvuoja jau dešimtmečius, o skiepai nuo kovido-19 bus tik dar vienas Australijos vakcinacijos programos elementas", - tvirtina jis.

Geriau kovok, Amerika, nes galiausiai tas pats ateis ir čia

Nuo lapkričio 8 d. visi suaugusieji australai turi teisę gauti stiprinamąją injekciją, jei nuo paskutinės injekcijos praėjo šeši mėnesiai. Iki 2022 m. maždaug 1,7 mln. įvairaus amžiaus australų turės teisę gauti šią vakciną.

Tokiu būdu Australija taps antrąja šalimi pasaulyje po Izraelio, kurioje visų amžiaus grupių žmonėms siūlomos sustiprinamosios injekcijos.

Praėjusią savaitę ministras pirmininkas Skotas Morisonas (Scott Morrison) pasakė šventinę kalbą apie tai, kad Australija pasiekė 80 procentų "visiško skiepijimo" lygį, ir pavadino tai "dar vienu nuostabiu etapu" plandemijos srityje.

Tačiau valstijų lygmeniu šį skaičių pasiekė tik Naujasis Pietų Velsas, Viktorija ir Australijos sostinės teritorija.

Terapinių prekių asociacija (TGA), kuri Australijoje reguliuoja vaistus ir terapiją, neseniai patvirtino "Pfizer-BioNTech" injekciją kaip leistiną stiprinamąją dozę. Tai reiškia, kad visi, nepriklausomai nuo to, kokias injekcijas jie vartojo iš pradžių, toliau galės vartoti tik "Pfizer" injekcijas.

Nors tarptautinėms kelionėms stiprinamieji skiepai nereikalingi, atskiros Australijos valstijos ir teritorijos galės nuspręsti, ar juos privaloma atlikti norint keliauti.

"Likus mėnesiui iki šešių mėnesių pabaigos... gausite pranešimą ir skiepijimo pažymėjimą - tai, dėl ko gausite žalią varnelę", - paskelbė Viktorijos valstijos premjeras Danas Andrewsas (Dan Andrews), garsus šakočio Covidianas iš apačios.

"Jums bus pasiūlyta nueiti ir rezervuoti laiką, kada nueiti ir pasiskiepyti. Gali būti, kad tam bus valstybinės klinikos arba visa tai bus atliekama per šeimos gydytojus ir vaistines. Tai dar nėra nustatyta. Tačiau mes mielai atliksime savo vaidmenį. Taigi, tai bus susiję su jūsų skiepijimo būklės palaikymu."

Pietų Australijos premjeras Stivenas Maršalas (Steven Marshall) pakartojo Endriuso pareiškimus ir nurodė, kad nuo gruodžio mėn. visi tinkami gyventojai galės gauti kovidų stiprinamuosius skiepus vyriausybiniuose vakcinacijos centruose.

"Galimybė gauti gyvybę gelbstinčios kovid-19 vakcinos stiprinamąją dozę yra dar vienas Pietų Australijos gyventojams prieinamas apsaugos lygis", - sakė jis.

"Nedidelis procentas labai susirgs ir patirs nepataisomų sužalojimų", - spėliojo vienas "Natural News" komentatorius. "Keletas mirs."

"Tačiau tai yra šalutinė žala, o ne jų ketinimai. Vakcinose yra pažangių biotechnologijų, skirtų mus kontroliuoti, manipuliuoti mūsų elgesiu. Galbūt net modifikuoti mus subtiliais, bet svarbiais būdais. Įtariu, kad į visa tai gali įsipainioti 5G".

Naujausias naujienas apie Kinijos virusų injekcijų stūmimą galite rasti svetainėje Vaccines.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

SGTreport.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.01.2022 laikas 23:37 Paslaptingi ratai laukuose gamtos mistika?
Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau