Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 9

Farmacijos kontroliuojama žiniasklaida pradeda skleisti isteriją dėl "Mu varianto", ruošdamasi naujiems draudimams ir skiepų įpareigojimams

(Paranormal) "Delta variantas" - tai jau praeita savaitė. Naujausias Vuchano koronaviruso (Covid-19) "štamas", kuriuo užsikrėtė didžioji žiniasklaida, yra "Mu variantas", kuris neva "pradeda plisti Amerikoje" kaip tik tuo metu, kai vyriausybė ruošiasi vėl įvesti dar vieną užraktų etapą.

Kadangi dešimtys milijonų amerikiečių atsisako Donaldo "vakcinos tėvo" Donaldo Trampo (Donald "father of the vaccine") "operacijos "Warp Speed" injekcijų", medicinos policijos valstybė bėga per graikų abėcėlę, bandydama gąsdinti žmones raide po raidės.

Kaip pasakojama, Mu variantas pirmą kartą buvo aptiktas Kolumbijoje dar sausio mėnesį. Nuo to laiko jis paslaptingai išplito mažiausiai 40 kitų šalių, įskaitant Jungtines Valstijas ir Jungtinę Karalystę.

Teigiama, kad vien tik JAV šiuo metu yra mažiausiai 2 3000 Mu varianto "atvejų", kurie buvo nustatyti naudojant apgaulingus PGR testus.

Mums teigiama, kad vienintelė šalies valstija, kurioje šiuo metu neva nėra Mu varianto, yra Nebraska. Patogu, kad Mu variantas stebuklingai atsirado JAV kaip tik tuo metu, kai Delta variantas, kaip teigiama, "artėja prie pabaigos".

Kaip įprasta, "mokslininkai" neva sunerimo dėl Mu varianto, kuris, kaip teigiama pagrindinės žiniasklaidos pranešimuose, "gali būti pavojingiausias iš visų iki šiol atsiradusių". Ar kas nors dar tiki šia nesąmone? Pamenate, buvo kalba ir apie Delta varinatą?

Kalifornija ir Florida pirmauja šalyje pagal naujų Mu atvejų skaičių

Mu variantas yra toks pavojingas, kad dabar visoje Floridos valstijoje esą užfiksuoti 384 jo atvejai. Sakoma, kad Kalifornija, konkrečiai Los Andželas, yra kitas "karštas taškas", kuriame taip pat yra 384 atvejai.

Ligoninių darbuotojai sako, kad, kai nėra pernelyg užsiėmę TikTok šokių vaizdo klipų filmavimu, yra "priblokšti" visų naujų Mu atvejų, užplūdusių jų darbo patalpas. Matyt, jie mieliau lankosi socialiniuose tinkluose, nei susiduria su visais tais įkyriais pacientais.

Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) oficialiai įvardijo Mu atmainą dar rugpjūčio pabaigoje, ruošdama pasaulį kitai su ja ateisiančiai medicininio fašizmo "bangai".

Šį kartą JAV gali sulaukti dar drakoniškesnių apribojimų nei Delta varianto atveju, o to akivaizdžiai siekiama. Su kiekviena nauja viruso graikiška raide medicinos policijos valstybė tikisi kuo labiau sustiprinti tironiją.

Teigiama, kad Los Andželo apygardoje, kurioje iš viso gyvena apie 10 mln. gyventojų, užregistruoti 167 Mu atmainos atvejai. Tai sudaro 0,0000167 proc. užsikrėtimo lygį, kuris, sveikatos priežiūros institucijų nuomone, yra labai bauginantis.

"Tokių variantų, kaip Mu, nustatymas ir jų plitimas pasaulyje pabrėžia, kad Los Andželo apygardos gyventojai turi ir toliau imtis priemonių, kad apsaugotų save ir kitus", - paskelbė Los Andželo apygardos visuomenės sveikatos direktorė Barbara Ferrer.

"Būtent dėl to taip svarbu skiepytis ir taikyti įvairias apsaugos priemones. Tai veiksmai, kurie nutraukia perdavimo grandinę ir apriboja COVID-19 plitimą, dėl kurio virusas gali mutuoti ir tapti pavojingesniu."

Prieš Kalifornijai perimant lyderystę, daugiausiai Mu atvejų, kaip manoma, buvo Aliaskoje - 146, Konektikute - 73, Meine - 42, Havajuose - 39.

Netikras televizijos "gydytojas" Tonis Faučis (Tony Fauci) itin baiminasi dėl Mu, nes anądien pasakė tiems, kurie vis dar žiūri jo pokalbius, kad labai svarbu "nuolat atkreipti dėmesį" į kiekvieną naują atsiradusį variantą.

Visa tai taip vargina, kad vienintelis logiškas atsakas - juoktis. Plandemija baigėsi mažiausiai prieš metus, jei išvis kada nors prasidėjo, tačiau kalbančios galvos vis dar kiekviename žingsnyje bombarduoja pasaulį išgalvotais bulių išmatomis. Šis pasaulis iš tiesų yra klounų pasaulis. Filma tęsesi, tik klausymas, ar kas nors į juos bežiūri?

Daugiau naujausių netikrų naujienų apie Kinijos viruso "variantus" rasite Propaganda.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyMail.co.uk

Archive.is

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

22.09.2021 laikas 20:38 Paslaptinga Frenko Olsono, kuris iššoko iš trylikto aukšto po proto kontrolės eksperimentų, mirtis

Šio žmogaus mirtis yra vienas iš paslaptingiausių ir tamsiausių konspirologinių atvejų JAV istorijoje. Dėl to, kas su juo nutiko, iki šiol aktyviai ginčijasi ir istorikai, ir sąmokslo teorijų šalininkai.

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau