Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 19

Potvynis Omane: 4 žuvusieji, 3 dingę be žinios

Staigūs potvyniai po 204 mm lietaus per 48 valandas Omane nusinešė 4 žmonių gyvybes, dešimtys žmonių išgelbėti

Mažiausiai 4 žmonės žuvo, 3 dingo be žinios, dešimtys žmonių išgelbėti gelbėjimo tarnybų po staigių potvynių Omane po kelias dienas trukusių liūčių.

Valdžios institucijos paskelbė įspėjimą apie smarkias liūtis ir galimus staigius potvynius. Omano civilinės gynybos ir greitosios pagalbos tarnyba (CDAA) paragino žmones būti atsargius ir nerizikuoti kertant užtvindytas teritorijas.

Per 48 valandas iki liepos 17 d. pietinėje Al Šarkijos gubernijoje esančiame Suro miesto uoste iškrito 204,4 mm kritulių. Liepos 17 d. mažiausiai 30 šeimų buvo evakuotos iš užtvindytų namų Suro mieste, kur buvo nutrūkęs elektros energijos tiekimas.

Smarkios liūtys ir potvyniai paveikė ir kitas šalies dalis. Evakuacija taip pat buvo vykdoma Falaj Al Qabail šiaurinėje Al Batinah gubernijoje, kai buvo užtvindyti namai.

CDAA pranešė, kad 2021 m. liepos 17 d. per atskirus potvynius Džalano Bani Bu Hasano mieste Pietų Al Šarkijoje ir Awkade Salaloje, Doharo gubernijoje, žuvo du maži vaikai. Ankstesnę dieną Al Dakhiliyah gubernijoje, Samailo mieste, Wadi Lizagh vietovėje, žuvo statybininkas.

Vakar (2021 m. liepos 18 d.) toliau smarkiai lijo, o artimiausiomis dienomis tikimasi dar didesnio lietaus.

Karališkoji Omano policija (ROP) pranešė, kad vienas žmogus žuvo, o trys vis dar laikomi dingusiais be žinios po to, kai liepos 18 d. Al Šarkijos gubernijos pietinėje dalyje esančiame Džalane Bani Bu Ali buvo nuplauti potvynio.

Tuo tarpu Soharo mieste, šiaurinėje al-Batinah gubernijoje, 17 žmonių buvo išgelbėti iš užtvindytų namų, o 5 žmonės išgelbėti iš įstrigusių transporto priemonių.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau